Elektrons Liepājā Atsauksmes

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Elektrons Liepājā Atsauksmes

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148297
    archeens
    Participant

    Sveiki, vai kāds no liepājniekiem šeit ir ievilcis elektrona internetu, vēlētos noskaidrot kādas atsaukmes par viņu, runa iet tieši par optiskajiem pieslēgumiem.

    Š odien zvanīju, lai noskaidrotu vai var ievilkt, bet man ir jāiet uz kantori un jāraksta iesniegums, lai tehniķis nāk apskatīties (tas man nepatika, šijos laikos iet kkur rakstīt iesniegumu, tagad tak laiki kad jānāk pretīm klientiem), cits nekas neatliek iešu rakstīt iesniegumu, + vēl runāju ar diviem cilvēkiem pa telefonu abi bija krievu cilvēki, tas arī drusku nepatīk, bet nēsmu jau nekāds nacists 😀

    Tātad vai ir kādas atsaukmes par optisko interneti, ko piedāvā elektrons.

    #192934
    Foxsk8
    Participant

    Elektronam supports ir ļoti “maigi” izsakoties stulbs. Tas nu ir fakts, viss jājiet uz kantori kārtot. Pašam ir bijis elektrons, stabilitāte ir ok, bet nu viss pārējais ir galīgi garām.

    #192935
    archeens
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Elektronam supports ir ļoti “maigi” izsakoties stulbs. Tas nu ir fakts, viss jājiet uz kantori kārtot. Pašam ir bijis elektrons, stabilitāte ir ok, bet nu viss pārējais ir galīgi garām.

    Bet tev jau noteikti nebija optiskais, tas tik nesen parādījies piedāvājumā.

    #192936
    samurajs
    Participant

    Tas ir vēl padomijas laiku kantoris, ierēdņi – vecie birokrātiskie krievi, kuri nemāk pārkārtoties 😀 Katrā gadījumā Elektrons darbu padara godam, par viņu netu un KTV sūdzības praktiski nav dzirdētas.

    Ja vajag serverītim, tad ideāls up-ātrums viņiem. Citur tādu nedabūt.

    #192937
    Foxsk8
    Participant

    Pats sēžu uz Ostkom optisko, taka esmu nedaudz vīlies iekš viņu piedāvājuma, nets pazūd sistemātiski katru nakti uz pāris stundām, cik nu esmu dzirdējis, laikam Liepājā daži provaideri krīzes laikā apvienošoties. Baumo, ka ezernet arī iet uz grunti, tāpēc labāk nedaudz nogaidi, varbūt izveidojas kādas akcijas “krīzes” piedāvājumi.

    #192938
    archeens
    Participant

    samurajs wrote:

    Tas ir vēl padomijas laiku kantoris, ierēdņi – vecie birokrātiskie krievi, kuri nemāk pārkārtoties 😀 Katrā gadījumā Elektrons darbu padara godam, par viņu netu un KTV sūdzības praktiski nav dzirdētas.

    Ja vajag serverītim, tad ideāls up-ātrums viņiem. Citur tādu nedabūt.

    Jā tieši dēļ UP es vēlētos, bet redzēs vai dzīvojot ezerkrastā 2 privātmājā man varēs ievilkt.

    Ezernets man atteica.

    #192939
    Foxsk8
    Participant

    Atteica tāpēc, ka iet uz burbuli, tagad baumas sāk nedaudz apstiprināties.

    #192940
    archeens
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Atteica tāpēc, ka iet uz burbuli, tagad baumas sāk nedaudz apstiprināties.

    bet reāli es domāju, ka atteica, jo jāvelk kāds gabaliņš kabeli no 5stāvenes 😀

    Nav jau izdevīgi vienam cilvēkam izvilkt.

    #192941
    samurajs
    Participant

    Ezernets nekad nav ņemts nopietni. Kabatas kantoris.

    #192942
    archeens
    Participant

    Š odien brīvdiena, bet laiks ir draņķīgs, ja lietus pierimsies tad aiziešu uz kantori vēlāk. Cik es zinu viņš pretīm pablo?

    #192943
    samurajs
    Participant

    Pumpura iela 7, tas ir pāris mājas no kino Balle uz ezera pusi. Viņu veikala sētā sanāk.

    #192944
    archeens
    Participant

    samurajs wrote:

    Pumpura iela 7, tas ir pāris mājas no kino Balle uz ezera pusi. Viņu veikala sētā sanāk.

    Paldies, pēctam kad būšu apmeklējis uzrakstīšu kā man gāja 😀

    #192945
    Foxsk8
    Participant

    Tik rēķinies, ka viņiem rēķinu sistēma ir totāli sačakarēta, aiziesi pieslēgsi pus mēnesī, tev rēķins visu laiku nāks pa 40 Ls, bet reāli būs jāmaksā tikai cik nu tev tur sanāks. Plus, kad gribēsi atslēgt netu, būs jamaksā baigās summas, man bija parastais nets, beigās man pa 1 metru RJ-45 kabeli, gribēja 2 Ls 😀

    #192946
    archeens
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Tik rēķinies, ka viņiem rēķinu sistēma ir totāli sačakarēta, aiziesi pieslēgsi pus mēnesī, tev rēķins visu laiku nāks pa 40 Ls, bet reāli būs jāmaksā tikai cik nu tev tur sanāks. Plus, kad gribēsi atslēgt netu, būs jamaksā baigās summas, man bija parastais nets, beigās man pa 1 metru RJ-45 kabeli, gribēja 2 Ls 😀

    Es visu noskaidrošu precīzi, negribēšu iegrābties. RJ man pilna māja ir 😀

    #192947
    archeens
    Participant

    vārdu sakot biju uz kantori un nav man pieejama optika 🙁 laigan kkāda elektrona kaste man 10m no mājas, bet vi;ni piedāvāja parasto kabeļnieku ^^

    #192948
    Foxsk8
    Participant

    Tā viņš ir bijis, ir un būs, ka tikai izredzētie pie optikas tiek, tas tā pēc provaidera domām sanāk.

    Īstenībā, ja mēs labi padomājām, tad provaideri diezgan nekrietni darās:

    Iedomājies, archeen, tev ir Tele2 pieslēgums, man arī ir, tu dzīvo piemēram Rīgā, es Liepājā, tev jāmaksā 2 Ls mēnesī, man 10 Ls mēnesī. Būtu totāls tracis.

    Ar provaideriem sanāk tā: Itkā esi vienas firmas klients, par parasto kabeli maksā teiksim 10 Ls, tad kāda velna pēc citiem, tā teikt izredzēto cilvēku grupai ir pieejama optika par tādu pašu cenu, bet nu pakalpojums ir 10 reizes labāks. Sanāk tāda kā negodība. Ok ja būtu pa optiku jāmaksā tur 30 Ls tad jā, bet nu nejau pielīdzināt parastā kabeļa abonēšanai. Tātad tu tiec apdalīts, ne savas vainas dēļ. Risinājums, parasto kabeli, attiecīgi ir jālaiž lētāk, Ja mēs maksājam piem optika 10 Mbit, tad ja kabelis mums dod ap 3 – tad 10 Ls / 3 Ls ir kaut kur 3,5 Ls par parasto netu ar 3 Mbit pa mēnesi. Ja labi tur paskatās no visa viedokļa, daudzus šādi varētu paņemt pie dziesmas, bet nu kuru tas interesē, domāju, tos, kuriem nav optiskais kabelis un jāmaksā tāda pati nauda, ko tās pašas firmas klients maksā par optisko. 😀

    P.S. Mazs murgs sanāca, bet nu saprast ceru, ka sapratāt.

    #192949
    Loading
    Participant

    Nepatīk – neņem. Tirgus loģika.

    #192950
    Foxsk8
    Participant

    Loading, tu pats saprati ko runā, pēc taviem vārdiem sanāktu tā, ka tu neesi par cilvēktiesībām, ja firma nespēj visiem saviem klientiem sniegt vienādus pakalpojumus, neatkarīgi no ticības, tautības, reģiliskās piederības, dzīves vietas, tad nu ar biznesu nav ko nodarboties. Protams, neskatamies kaut kā plašāk, bet tieši uz vienu pilsētu.

    Tas būtu tas pats, ieej veikalā, gribi pirkt maizīti, tev pasaka, taka tavs niks iekš notepada ir Loading, tad maizīte tev nepienākas vai par kukulīti maksā 3 reizes vairāk, nekā piemēram es viņu dabotu, vai arī tev par to pašu cenu iedos tikai pusi no maizes kukuļa :D. Un tad nu toč tavs teiciens darbotos pret tevi, nepatīk, neņem.

    #192951
    Loading
    Participant

    Vai tad tas elektrons, dažādiem cilvēkiem dod dažādas cenas par vienu pakalpojumu? Tā tad, ja mēs abi aizietu un prasītu internetu, tad man teiktu trīsreizes dārgāku cenu? Ja godīgi, vēl neesmu iebraucis par ko cel paniku? Zin, Lattelecom Rīgā arī ievieš optisko internetu.

    #192952
    Foxsk8
    Participant

    Nu blēg, sākšu lamāties. Kā tu nesaproti, ka nevar cilvēku apdalīt tikai tāpēc, ka viņš dzīvo piemēram centrā, nevis kaut kādā zaļā birzē. Nevar apdalīt dēļ lokācijas, nezinu, kā tas ir pret likumiem, bet reāli tas nav loģiski. Vienozīmīgi ir jāsamazina cenu attiecība, jo tagad sanāk, ka cilvēks kurš dzīvo centrā maksā tādu pašu naudu, ko cilvēks maksā zāļā birzē, bet nu piegādātā prece atšķirās pat līdz 5 reizēm.

    Tagad pieleca? Vai jāstāsta vēl vienu reizi? Risinājums ir proporkcionāli sadalīt cenu.

    Tas, ka puse tautas neaizdomājās par tādu provaidera gājieniem, nenozīmē, ka citi to nedara.

    P.S. Pēdējā laika Loading, man tavi posti, tiešām izved no pacietības, jo tu tieši vai netieši izsauc uz sevīm Flami.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā