Kuru vēl Lattelecom ir "uzmetis" ?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Kuru vēl Lattelecom ir "uzmetis" ?

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149469
    Snorx
    Participant

    Situācija tāda- gribot taupīt pieejamos naudas līdzekļus, gribēju pāriet no Mājas komplekta 2 uz M.K.1. Kad slēdzu līgumu ar to kantori, tad man skaidri un gaiši pateica, ka sankcijas pret mani, mainot pakalpojumu, būs tikai vienreizēja maksa par tarifu plāna maiņu. Š orīt par pārsteigumu, piezvanot uz LTK, man paziņoja, ka mans verga mūžs pie LTK tiks pagarināts atkal uz 18 mēnešiem, ja izvēlēšos citu variantu. Vēlami ieteikumi- griezties pie PTAC, vai kā? Līgumu advokāta klātbūtnē izlasīju, un tur nav ne vārda, ka mans līgums tiks “obnuļen” un sāksies viss no gala… Jebkuri ieteikumi tiks izskatīti un ņemti vērā 😀

    #210411
    archeens
    Participant

    nu bet tev jau ir noslēgts līgums uz MK2, tātad ja gribi pārslēgties uz MK1, tad tev jāslēdz līgums no jauna uz MK1. Tā tas ir. Tur nekas nav pretlikumīgi.

    #210412
    Snorx
    Participant

    Iet runa jau tieši par to, ka LTK pārstāvis paziņoja, ka, ja gribi mainīt savu pieslēguma veidu, tad būs tikai vienreizēja maksa, nevis obnuļiķ visu un sākt atkal 18 mēnešus ar viņiem d*rsties, par ko es arī prasīju viņam… Tas nozīmē, ka man tagad tas lietpratējs(lasi LTK pārstāvis, kas neko nesaprata, kad es viņam kompi ar Ubuntu, prikola pēc ar statiskām IP, iebāzu degunā) būs jāmeklē rokā un jāsaka, ka viņš ir nekompetents un ir mani maldinājis?

    #210413
    archeens
    Participant

    Snorx wrote:

    Iet runa jau tieši par to, ka LTK pārstāvis paziņoja, ka, ja gribi mainīt savu pieslēguma veidu, tad būs tikai vienreizēja maksa, nevis obnuļiķ visu un sākt atkal 18 mēnešus ar viņiem d*rsties, par ko es arī prasīju viņam… Tas nozīmē, ka man tagad tas lietpratējs(lasi LTK pārstāvis, kas neko nesaprata, kad es viņam kompi ar Ubuntu, prikola pēc ar statiskām IP, iebāzu degunā) būs jāmeklē rokā un jāsaka, ka viņš ir nekompetents un ir mani maldinājis?

    Nu pazvani 177 un izsaki iebildumu, viņš tiks izskatīts un tev sniegta atbilde.

    #210414
    izredzētais
    Participant

    visas sarunas tiek ierakstītas. vari izteikt sūdzību & cerēt uz kādu bonusiņ u par sagādātajām neērtībām. pat pārpūstais lmt nepagarina līguma termiņ u nomainot pakalpojumu.

    manam kursa biedram bija līdzīgi netaisnīga situācija: tele2 mājaslapā kādu pus mēnesi bija pieejama informācija par 19ls LG mazcenas mobilo. viņ š visu laiku staigāja pa dažādiem tele2 kantoriem meklējot telefonu, viens kantoris tik sūtīja viņ u uz otru, lika pagaidīt, un atkal tika sūtūts uz riņ ķi. tākā viņ š jutās neērti pat piezvanīt uz tele2 un paintresēties kas par desām, es to izdarīju viņ a vietā. 20 minūtes no vietas skaloju operatores smadzenes par to ka lapā telefons ir, taāu nekur viņ š nav, esmu zaudējis laiku, no viena centra nepārtraukti sūtīts uz citu, jo tie apsolīja ka nākamajā servisa centrā telefonam ir jābūt, utt, un kopsummā esmu sāpināts un morāli aizvainots no tele2 puses. (kad zvanīju operātoram telefons jau tika izņ emts no mājaslapas, es viņ ai pastāstīju kā izmantojot google var atrast bijušo infromāciju viņ u pašu mājaslapā). vēlāk viņ a nummuru no kā zvanīju iedeva “īpaši neapmierināto klientu pārstāvei”, beigās telefonu nedabūjām, līdzvērtīgu telefonu pa 19ls nedabūjām, bet viņ a omītes pieslēgumam 3ls/mēn atlaidi sarunām pusotra gada garumā gan 🙂

    #210415
    Loading
    Participant

    Bet vai tad nebija vienreizējā maksa? Kas tas par “obnuļiķ”?

    #210416
    daGrevis
    Participant

    Man arī ir nelielas problēmas ar Lattelecom… 🙁

    Pirms pusotra gada, Vecāķos, kur es dzīvoju, viņi paglmā, zem zemes ielika trubu, pa kuru iet vads, kas iet no blakus ceļa mājai, līdz pašai mājai, vads ir standarta interneta vads. Solīja ka drīzumā atvilks internetu no Vecmilgrāvja uz Vecāķiem (nu, kādi 4Km)… Pagājis pusotrs gads – nekas nav mainījies. …un ne jau man vienīgajam Vecāķos ir sasolīts ka būs, bet nekas nav. Protams, par to jau nekas netiek maksāts, bet tomēr… 🙁

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā