Ezermalas auto skola

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Ezermalas auto skola

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149641
    rajah
    Participant

    Vai kāds nezina kur dabūt jautājumus šai skolai, t.i. disku. Vai no kādas citas skolas.

    Īsāk sakot cilvēks jautā pēc programmas ar jaunākajiem satiksmes no teikumu jautājumiem, lai var mājās datorā trenēties.

    #212550
    tox3
    Participant

    Ja ir internets, tad gross mājaslapā var trenēties

    #212551
    drono
    Participant
    #212552
    rajah
    Participant

    man viņš teica ka tas nav īstais.

    #212553
    dzhonsons
    Participant

    Tas ir visīstākais, kāds var būt 🙂

    #212554
    prusaks
    Participant

    Viņam noteikti ir grāmata ar jautājumiem, tiem izejot cauri(no vāka līdz vākam) problēmas nebūs, bet ,klikšķinot netā atbildes, visus jautājumus neizies cauri.

    #212555
    rajah
    Participant

    nu es nezinu neko teikt, tad jāsaka lai viņš te reģistrējas un jautā.

    #212556
    Evers
    Participant

    Tie jautājumi kas ir https://csdd.lv/csnt/, tie arī būs csdd eksāmenā. Pašam ļoti palīdzēja, tas ka trennējos csdd lapā, jau viss bij praktiski no galvas zināms. Grāmatai tik vienreiz izskrēju cauri. Mustangu un tamlīdzīgus neiesaka izmantot, vismaz Mustanga un Grosa programmās bija kļūdas.

    #212557
    msh
    Participant

    Drīzāk nevis kļūdas bet gan mainījušies CSN. Pats pirms trīsarpus gadiem lietoju mustangu un CSN grāmatiņu, uz trešo reizi, kad teorija tika nolikta, nebija nevienas kļūdas 😀

    #212558
    Sid
    Participant

    Nu es ar pirmo noliku ar 0 kļūdām un pildīju tikai csdd.lv + 2x izgāju cauri bilžu grāmatai. Tā kā ir kā Evers un asdfgfh saka, mhhhhhhhh.. Ä€, un mustangā esot citādāki jautājumi, kā CSDD eksī, tāpēc to nevajagot pildīt 🙂

    #212559
    Foxsk8
    Participant

    Vislabākais mācīties no grāmatas, nets ir nets, paralēli eksis, draugiem.lv un citas drazas, šaubos vai tur kaut kas paliks tajās “smadzenēs” 🙂 Bet nu viss jau var būt, lai dara kā zin, varianti ir.

    #212560
    dzhonsons
    Participant

    Nav tik traki ar to netu.. Starp citu, traukos arī ir iespēja kārtot teoriju.. Tur uz procentiem iet.. Vari sacensties ar draugiem 😀

    Man pašam bija tā, ka skolā bija ~60 jaut. un 2 pieļaujamās kļūdas.. Un divas bezmaksas reizes. Pirmo nenoliku. Tad sāku iet cauri grāmatai + csdd eksāmenam. Daudz reižu. Noliku bez kļūdām. CSDD eksāmenu arī bez kļūdām.

    Tās visas autoskolu programmas.. fufelis.. Csdd jauni jautājumi nāk klāt diez gan bieži..

    #212561
    RicoPico
    Participant

    Es grāmatu vispār neatvēru mācoties. Sarežģītā un neuztveramā valodā tur viss uzrakstīts. https://csdd.lv/csnt/ katru dienu. Kopumā 2 nedēļas no vietas, dienā vismaz 2 stundas pavadiju ejot cauri jautājumiem. CSDD eksi ar pirmo reizi noliku.

    #212562
    bumbulis
    Participant

    Neiesaku vienas autoskolas teorijas eksim mācīties no citas autoskolas sagatavotas programmas. Tad jau labāk vnk izņem grāmatu cauri.

    P.S. Ļoti neērti, ka autoskola pati neizveido programmu, uz kuru klienti varētu ērti mācīties.

    #212563
    Evers
    Participant

    Pēc komentāriem jau var saprast kas vislabākais variants – https://csdd.lv/csnt/ , vairāki nolikuši ar pirmo un bez kļūdām, arī es – visi jautājumi bija jau praktiski no galvas zināmi, tikai eksāmena stress un apziņa neļāva skriet un lika rūpīgāk pildīt.

    Bet nu lielo grāmatu ar nevajag aizmirst, vismaz kādu reizi cauri ir jāiziet, protams vēl pierakstu kladīti ar der šad tad pārlasīt.

    #212564
    prusaks
    Participant

    Vispār ir atšķirība starp csdd eksi un autoskolas eksi. Es mācījos šai pašā autoskolā un tajā bija jautājumi no uzdevumu grāmatas, bet ja csdd, tad var no neta. Ezerkrasta autoskolas eksī ir 90 jaut. un drīkst būt max. 3 kļūdas(B kategorijai) un visi jaut. ir no uzdevumu grāmatas + tie kuriem iet cauri, kad izņem teoriju(pēdējās nodarbībās, pirms ekša).

    #212565
    Mad182
    Participant

    Kā tests csdd lapā var “nebūt īstais”? Autoskolas mērķis tak ir tevi sagatavot lai to nokārtotu.

    Es pats laikam mācoties izmantoju testu kas bija manas autoskolas lapā – https://www.vanags.lv/vanags/index.aspx?recid=51&folder=51

    Noliku gan skolā gan csdd bez nekādām pārlikšanām 🙂

    #212566
    msh
    Participant

    prusaks wrote:

    Vispār ir atšķirība starp csdd eksi un autoskolas eksi. Es mācījos šai pašā autoskolā un tajā bija jautājumi no uzdevumu grāmatas, bet ja csdd, tad var no neta. Ezerkrasta autoskolas eksī ir 90 jaut. un drīkst būt max. 3 kļūdas(B kategorijai) un visi jaut. ir no uzdevumu grāmatas + tie kuriem iet cauri, kad izņem teoriju(pēdējās nodarbībās, pirms ekša).


    Man gan bija 102 [vajadzēja būt 105] 🙂

    #212567
    shadowmen
    Participant

    ta ari dzekam neviens neiedeva adresi kur var dabut autoskolas disku virtuala formata…man isteniba ari sitais interesetu,jo kadreiz(2004.gada) atceros,ka vilku no grosa instalaciju un viss oki,bet sobrid vairs nav iespeju oficalaja majaslapa dabut programmu.palidziet tak dzekam kads(man vienkarshi ari tieshi priekshs drauga vajag sitadu extru)

    #212568
    arturx
    Participant

    Tagad nemaz nezinu vai tāda autoskola vēl pastāv. Bet uz priekšdienām vienkārši vajag https://www.autoskola-presto.com/autoskola-vanags-vs-presto”>salīdzināt autoskolu rādītājus un izcenojumus un mazāk cepties par to izvēli. Vienmēr var ieberzties uz kaut ko…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā