Asus ROG Mothership

Tas ir liels. Tas ir pasmags. Tas nešķiet no šīs laikmeta. Tas ir Asus ROG Mothership (GZ700).

Uz apskatu iedots tika ražošanas paraugs, kurš neparāda savu pilno jaudu, bet potenciālu gan!

Palietojot to pāris nedēļas es varu teikt, ka neskatoties uz sākotnēji aizdomīgo dizainu un svaru, tas šķita gandrīz ērts lietošanā. Ko es pamanīju, tiesa, bija tas, ka abi barošanas bloku vadi ir maķenīt par īsu un reāli visu laiku traucēja pamainot datora atrašanās vietu.

Ekrāns – Vienīgais mīnuss, ka tas šķita par mazu spēlēm un totāli nebija pietiekami gaišs. Visādi citādi? Nekādas vainas.

Brīžiem problēmas bija arī ar klaviatūras skārienpalikni, kurš, tautas valodā runājot, ielagoja. Taustiņi nē. Tikai pati skrollēšana.

Bet tā kā es, personīgi, tādas vietā izmantoju peli un skārienpaliknī pagarināto klaviatūras ciparnīcu, kura darbošanās brīdī atslēdz peles kursora vadību, tad man problēmu nebija.

Vai es sev tādu gribētu? Jā un nē. Ideja ģeniāla un izpildījums labs. Bet lai baudītu spēles tāpat jāslēdz pie ārējā monitora un tad jau jautājums, vai vismaz 5500 eur ir šīs kastes vērti, kļūst aktuāls.

Kādas ir jūsu domas? Labprāt palasītu komentāru sadaļā!

/Lauris

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt