Kas tā par detaļu

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Kas tā par detaļu

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153070
    vitaalijs
    Participant

    Tātad jāsalabo viena plate, vienīgais bojājums (redzamais) ir tāds, ka šāds tranzistoriņš ir nodedzis.

    [img]https://content6-foto.inbox.lv/albums150506697/g~berlakovs/06-01-2011/123.sized.jpg[/img]

    Jautājums – vai kāds nevar palīdzēt un pastāstīt, kur tādu pasūtīt.

    PS argusā un elfā man nepalīdzēja….

    #257957
    Andron MacBeton
    Participant

    Izskatās pēc ***

    Kapēc domā ka tas ir tranis?

    Kapēc domā ka tas ir beigts, parādi beigto plati.

    Kas tā ir pa plati? Iedod kopējo bildi.

    Kur aizpīkstinās tā 1 atsevišķā kāja? Papīkstināt vajag bez tās detaļas kas kur aiziet.

    #257958
    vitaalijs
    Participant

    Nu tranzistors tādēļ ka man bija tāda nojauta 😀 un vēl es atradu līdzīgu tikai tam pa vidu nebija oq bet cg un pēdējā daļā nevis l47k bet w69k un tas bija n-channel enhancement mode field-effect transistor, bet tā kā nebija tāds tad to nesūtīju citur neko līdzīgu neesmu sameklējis.

    Un beikts tas ir toch tādēļ ka viņam pues visas detaļas ir nodegusi palicis trīsstūris 😉 😉 šitas nofochēts drusciņtālāk.

    Tā plate ir mātes dēlis acerim un tas ir pie barošanas ar bachu kompis darbojas bet kad bacha sausa tad vairs nekā jo lādēšana nefunkcionē no vada. baroklis protams pārbaudīts un vienīgais bojājums kā jau minēju ir…. kā jau minēju…… par pīkstināšanu šobrīd nezinu būšu mājās paskatīšos

    #257959
    dajaNa
    Participant

    macbeton wrote:

    Izskatās pēc ***

    Kāpēc administrācija tādu lietu atļauj ? :nuke: :warn:

    —-

    Administrācija nevar izsekot katram komentāram, bet šī tēma nepaslīdēja garām /shady/

    #257960
    Andron MacBeton
    Participant

    Administrācija ir atveseļojusies no tupokrātisma un izaugusi no autiņiem. Vel nedaudz laika un sāks banot visādas *** un tamlīdzīgus ***.

    Kas attiecas pa tēmu – vecīt teu tur VISS izskatās kā kaujas laukā. Kāds škidrums tur ir liets virsū? Ja gribas to portjiku atdzīvināt tad nāksies nest kādam kas zin ko dara.

    Nav, nav izaugusi – vēl joprojām pieņem sankcijas pret jebkuru rupeklību! /shady/

    #257961
    vitaalijs
    Participant

    Es jau zinu ko es daru – gribu pārlodēt to jaunu, tikai nezinu kur lai viņu dabū….. 🙁

    #257962
    dajaNa
    Participant

    Sameklēt jau var tai pašās darbnīcās, jo ir darbnīcas kuras pārdod nepieciešamās detaļas 🙂

    #257963
    drunk_lizard
    Participant

    tas ir pats parastaakais mosfets, plate ir no portjika :>

    “piikstinaat” tur neko nevajag, nav jeegas

    aizvietot var praktiski ar dajebkuru daudz maz atbilstosju mosfetu, jo staav jams tiiri kaa parasts switch. dabuut var dajebkuraa sakariigaa darbniicaa no kaada donora par latu, mhhhh.

    speciaalisti, mlje…

    aa, palasiiju betona peedeejo postu. jams no skjidruma jau atrofeejies pilniibaa… R.I.P.

    #257964
    vitaalijs
    Participant

    Ļoti labi aizcilpošu uz kādu darbnīcu….

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā