probleema ar hd 5450 1gb

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio probleema ar hd 5450 1gb

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156352
    marciskt
    Participant

    man ir tāda nolādēta kaste ar 945gct-m2v1 ecs mates plati. 3ghz pentium 4 proci. griebeju tikt no ta valja. a galvena prasiba tam kas grib vinju pirkt lai var speeleet tadas 5gad vecas speeles. ar integreto video nekas nenotiek. gta 3 tik iet. lab nopirku to video karti. iesprauzju sledzu ieksha. – fans griezjas. dhh iekaras. dvd rooms megjina taka izmisigi ko nolasiit. un viss vairak nekas nenotiek. ka iznjem ara to karti uz integreto viss iet. kaa to piesprauzj taa nekas nenotiek. ieliku kaminja kompi to karti vinjam viss ideali. kas par wtf.

    #284637
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nepīkst ar?

    BIOSā vajag uzlikt lai meklē video no PCIE

    #284638
    Arturs
    Participant

    Barošanas bloks par vāju.

    #284639
    marciskt
    Participant

    man bloks 300w kaiminjam 305w vinjam iet bez probleemaam.

    #284640
    aoma
    Participant

    Uzraksts uz kašteles nenozīmē rakstītajam automātiski ticēt.

    #284641
    marciskt
    Participant

    zinātniskā fantastika bet vai ir iespeejams kka sajuugt 2 300w blokus? vai vienu bloku lai baro dvd un hdd otru matenei. tas jau laikam nereali.

    #284642
    Wuu
    Participant
    #284643
    aoma
    Participant

    Iespējams ir, teiksim, viens videokartei, otrs pārējai sistēmai, bet to neieteiks neviens, kas kaut nedaudz saprot no ķeguma lietām, tai skaitā es 🙂

    1) čakars ar sinhronizētu startu

    2) pie viena barokļa mazākās kļūmes riskē nosvilināt visu sistēmu

    Gan jau ka kāds gudrāks var apstāstīt smalkāk.

    #284644
    Anonīms
    Neaktīvs

    Pizdec speci! Viņam pasaka kur jāiet meklēt vainu, bet viņš murgo par barošanas bloku sajūgšanu. Ko tāds var sajūgt, ja pat BIOSā ieiet neprot?

    #284645
    marciskt
    Participant

    nebiju majas nedabuju izmegjinat to biosa teoriju. vnk vairakums man saka ka baroklis nevelk. tad nu ja bios nebuss pie vainas es jau buushu gatavs plaanam b ieguut papildus jaudu. vai nu citu barokli vai jugt 2 kopa. vai izmegjinat kadu mazliet shvakaaku video karti.

    #284646
    vrt56
    Participant

    ņemot vērā, ka pavēras runa par barokli, tad nu tehniskajā specifikācijā tika minēta tāda lieta, kā

    “400 Watt or greater power supply recommended”

    links

    Pašam ir bijis viens gadījums, kad barokļa dēļ nevarēju iespraust vienu karti kompī – nedarbojās. Ieliku citā, aizgāja. Salīdzināju barošanas bloku jaudas, tam, kam negāja, tam pietrūka!

    #284647
    Baigais
    Participant

    https://www.legitreviews.com/images/reviews/1698/psu-daisy-chain-adapter.jpg

    Ar šādu kabeli var divus psu pieslēgt datoram. Bet šaubos vai ir psu vaina jo hd 5450 patērē ļoti maz enerģijas.

    #284648
    nedarata
    Participant

    iespējams mātesplates čipsets neabalsta pcie 2.1 videokarti

    bija identiski simptomi uz assrock

    #284649
    web33
    Participant

    ecs tā jau nav mātesplate ,1x rāvu hdd sata vadu ārā bļin izrāvu ar visām saknēm 😀

    #284650
    marciskt
    Participant

    nu taa biosaa nomainiju uz pci e ka primaaro. + 480w barolki. tas pats. melns ekraans. dvd rooms raustas. hdd aktivitates diode bez apstaajas sarkana. ka izrauj videni ara sledz ieksha ta viss ok. uz integreto viss notiek.

    #284651
    Imhoteps
    Participant

    Kāds vēl baroklis???!!! Pri čom tur baroklis? Tā kartiņa patērē caurmērā no 12 līdz 38!!! vatiem (38 – slodzē). Draiverus instalē, autor! Pareizos.

    P.S. Priekš 2007. gada spēlem tā kārtiņa ir stipri par švaku. Ofisa spunde.

    5670 vēl cik-necik.

    #284652
    marciskt
    Participant

    ar draiveriem tas pats. i vai nav uzisteleeti melns ekraans un viss. uz kaiminja kompi bez draiveriem gaaja. nu izskjirstspeeja bij kaa bij. bet man vispar nesledzas ieksha.

    #284653
    marciskt
    Participant

    baltic dataa jav teica ka obligaati vajag to barokli. jaiet bus skaidroties. drizak jau to pci-e 2.1 nenjem pretii.

    #284654
    Imhoteps
    Participant

    Baltic data kādam jāieglauž pārpalikušie “Noname” barokli.

    Autor – Tavai kastei pietiek pat ar 250W barokli. Nekur nav jāiet “skaidroties”.

    Iespējams, problēma IRQ-os vai kādā IRQ kontrolierī. Jeb, patiešam, mikroshēmojumā (neciešu šo jaunvārdu).

    #284655
    marciskt
    Participant

    jaaiznes kaste tur uz baltic datu japarada ka tiesham nejiet kaut vinji man bez mazvai zveereeja. japamegjin cita karte ja nejies jamaina pret naudu atpkalj tas lietas. nevar tak zemee mest naudu par lietaam kas nejiet. :p

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā