Mācīties HTML un PHP

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158580
    mikasa
    Participant

    Kā būtu vis efektīvāk mācīties šīs abas prog.valodas?

    Es neprasu vienkāršāko veidu, vai arī kā divās dienās iemācīties kodēt utt, bet man ir daudz laika, tik vajag to pareizi izmantot.

    Vai kādam ir kādi labi ieteikumi, kā to realīzēt?

    Paldies jau iepriekš!

    #300060
    Crow
    Participant

    Sākt.

    #300061
    root
    Participant

    Vislabākā skola ir prakse. Izdomā, kam tev to vajag un uztaisi to. Tas nekas, ka no sākuma būs mēsls. Ar laiku būs labāk.

    #300062
    mikasa
    Participant

    Tatda Tu gribi teikt, ka man tagad vajag nospraust mēŠ—ki: piem. priekš sākuma varētu tēmēt uz blogu, kur iespējams komentēt, reģistrēties, rediģēt komentārus.

    Un tagad sākt meklēt kā to visu uzcept?

    #300063
    shady
    Participant

    Bet tāda pieeja jau ir vissakarīgākā (un ne tikai kodēšanā). Tu to savu blogu varēsi modificēt līdz nepazīšanai (no elementāra līdz super mega fīčām). Tā tu arī iemācīsies to, ko tev vajag? Kas būsi iemācijies jau kaut kādu līmeni, tad varēsi paralēli lasit arī visādus kodēšanas blogus, pamācības par labākām metodēm, optimizācijām utt utml..

    Tu, kad mācies kādu svešvalodu arī atvērsi vārdnīcu un mācīsies visus vārdus pēc kārtas? Teiksim, 100 vārdus, kuri sākas ar burtu “A”? Vai tomēr iemācīsies tos 100 vārdus, kurus tev visvairāk vajag, lai spētu ko pajautāt un abildēt?

    #300064
    root
    Participant

    Tieši tā es sāku pirms kādiem 9 gadiem. Par rezultātiem nevaru sūdzēties.

    #300065
    mikasa
    Participant

    Tieši ko šādu es arī vēlējos dzirdēt. Paldies.

    Sākšu es lasīt un studēt plašo googles masīvu. 😀

    #300066
    root
    Participant

    Ar google tanti uzmanīgi. PHP manuālis būs tev labāks instruments.

    #300067
    grisha
    Participant

    nevajag seedeet un bezjeegaa lasiit. Kaa jau tev teca, ir jaasaak kaut kas dariit. Iesaku saakt ar web lapu editeeshanu. Prtoams, vispirms ir jaagrib. MAn skjiet ka tev taa veelme nav, bet taa nav mana probleema.

    Divas lapas tev noteikti paliidzees, ja gribeesi ko apguut. https://w3schools.com/

    Un hotscripts.com kur shpikot.

    #300068
    jurgenz
    Participant

    sāc labāk ar html/css un jss. es sāku iekš codecademy.com

    #300069
    gimlins
    Participant

    Ieskaties iekš edx.org, tur bija, ja nemaldos, Hārvardas iesācēju kurss programmēšanā (galvenais uzsvars gan uz C). Lielisks bezmaksas resurss, ja laika pietiekami, beigās pat vari dabūt sev e-dilpomu par kursa sekmīgu beigšanu. Sāku mācīties, bet tad, diemžēl, nācās strādāt, un laika mācībām vairs nepietika.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā