Vajadzīga palīdzība!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159822
    wekone
    Participant

    Tātad nopirku wifi rūteri TPLINK TL-WR743ND V2. Visu saspraudu kur vajag un itkā viss ir ok , datoram internets ir un wifi strādā . Tālāk pēc instrukcijas gribēju uzlikt savu wifi nosaukumu un paroli , te arī uzradās problēma. Instrukcijā ir norādīta adrese tplinklogin.net caur kuru var visu konfigurēt. Problēma ir tāda ka man neuzlec logs kur vajag ievadīt admin paroli, bet šitas: [img]https://www.bildites.lv/images/b5a9n2069rxqg1ndsvx.png[/img], un es nezinu ko darīt. Kad ar telefonu pieslēdzos savam wifi (šajam) viss ir, rāda svītriņas, bet kad gribu ieiet internetā tad nko nelādē un sanāk ka interneta nav , bet pie wifi esmu pieslēdzies. Un vēl uz paša rūtera mirgo svaigznīte , nezinu ko tas nozīmē.

    PS: Tēmu pārvietojiet tur kur vajag, bet lūdzu nedzēsiet to laukā.

    #309287
    system32
    Participant

    nevis tas links, bet 192.168.1.1 (iespējams, ka var būt 192.168.0.1, bet iespēja 0,1%)

    User: admin

    pass: admin

    un tad konfigurē.

    #309288
    wekone
    Participant

    neviens no abiem man neiet, wtf. vienkārši rāda ka tīmekļa lapa nav pieejama .

    ir kāds risinājums ?

    #309289
    system32
    Participant

    noreseto rūteri, piespraud power vadu un tīkla vadu pie pc un mēģini vēlreiz.

    #309290
    m_janis
    Participant

    Tur jau tas joks, ka šitam brīnumam pat manuālī (13. lpp.) tā ierakstīts.

    https://www.tp-link.com/Resources/document/TL-WR743ND_V2_user_guide.pdf

    Kaut gan – vajadzētu jau arī 192.168.0.1 nostrādāt. Bet – kā jau teica, noreseto un mēģini tad.

    #309291
    wekone
    Participant

    tāpat nekā un rūteris strādā pareizi , WTF ?

    Ensure that the IP address of your computer is in the same IP range with the device. That means your computer should have an IP address like 192.168.1.X/192.168.0.X (X is in range of 2~253), and the subnet mask is 255.255.255.0, the default gateway should be 192.168.1.1/192.168.0.1, which is the IP address of the device.

    ^par to man ir domas , bet nezinu. Tur teikts ka datora ip jābūt tādam pašam , tikai pēdējais skaitlis atšķiras a man pavisam cits ip.

    #309292
    system32
    Participant

    kāda ir tava IP?

    kurā portā rūterī iespraudi ienākošo vadu un kurā portā vadu, kas iet uz pc? Iemet bildi.

    #309293
    grisha
    Participant

    Tp-linki ir meesli, bet lasiit vairs neprotam? NU jaa, svesalodas jau nevajag maaciities. Muusdienu jaunatne, visu grib, bet maaciities nee. Skolaas gan briivlaiks saacies, taa ka nekaadi briinumi. Briinums gan ka patstaaviigie lietotaaji spljauda mulkjiibas.

    #309294
    Piens
    Participant

    Ej uz 192.168.0.1 un tad konfigurē.

    Default login/psw: admin ; admin (vai arī) admin ; password

    #309295
    wekone
    Participant

    savienots viss pareizi

    #309296
    APOC
    Participant

    Nav fakts, ka nostrādās, jo ne vienmēr ir tā, bet ieraksti cmd -> ipconfig un paskaties, kas tev ir rakstīts iekš “Default Gateway”. To IP arī pamēģini iebakstīt URL.

    Ja ne good, tad pēc manuāļa. Iebaksti to pašu IP savam kompim, kas Default Gateway tikai ar atšķirīgiem pēdējiem cipariem un mēģini tad, lai abas iekārtas būtu vienā apakštīklā.

    #309297
    grisha
    Participant

    TAs jau visiem skaidrs, ka sasprauti vadi pareizi, savaadi jau netiktu pie ruutera, ne taa?

    Ja veel ko pateikshu, Samurajs mani noblokjees.

    Ak jaa, arii lasiishanas probleemas citiem? Neit tak ruana, kaads lietotaajvaards un parole. system32 kaadas mulkjiibas raksti? Tas tak nav LTC modeems, kur jaabuut tikai pirmajaa un ceturtajaa portaa vadam.

    Tak Ip adrese ir, Autors neprot elementaaro anglju valodu, tas ar viss. Ja nebuutu taads teemas nosaukums, vareetu paliidzeet. Atkaartoshos, jau bildee viss ir pateikts priekshaa.

    #309298
    wekone
    Participant

    neiet arī tā. Mans ip ir tāds pats kā default gateway tikai pēdējie cipari atšķiras

    #309299
    BERILS
    Participant

    attēls ko esi parādijis vispār jau ir internetā, laigan tu saki ka tev internets nestrādā. WW1.tplinksakadick ,2. paļubomu nevis sliņkis raksta visu no gala , bet redz ka adrese jau ir ierakstīta kromē, piespiež pirmos 2 taustiņus un sit pa enter, 3. Es neticu ka tu apskatijies un tiešām pamēģināji getaveiju , ierakstiji , veeeeeelreiz par jaunu, un tev izmetās links ar WW1.,3. Nemāki , uzvani betõnam, pa 10 eiro dabūsi konsultāciju caur skaipu vai teamvieveri.

    ,4. ww1. , ir interneta vietne, kādā jēgā tu saki ka tev nets neiet?

    5. met kompī līdzi nākošo cd un caur turieni tev točna viss ies.

    6. pamēģini caur citu interneta pārlūku, varbūt nemāki kromi lietot.

    7. ja saki ka esi rūterī iespraudis vadu , un profesionāli saslēdzis ar KOMPI, pārbaudi vai vadu esi iespraudis kādā no 1-4 portiem, nevis zilajā ethernet portā.

    8. RESET poga ir jātur 10 sekundes, sagaidi ka lampas saslēdzas/atslēdzas, izrauj uz 1 min ārā no štekera un laid klāt par jaunu.

    9. redzi tur ir reklāmas, viņas nāk no intreneta nevis no tevis instaleetaa assasin creed kraka.

    10. ja neviens no šiem ietekumiem/acu atvēršanas rīkiem nelīdz, atgriezies pie 3.

    #309300
    BERILS
    Participant

    raksti iekšā ar tiem 192.168.*.*** savu IP. Ja nē mēģini to getaveju. ja nē , 3.

    #309301
    samurajs
    Participant

    Un tagad meklēšanas lodziņā zem Start pogas ieraksti: ping 192.168.0.1

    Ko rāda?

    #309302
    wekone
    Participant

    lasīt iemācies, nav teikts ka man uz datora nav interneta , bet gan uz telefona , kad esmu pieslēdzies caur šo wifi . ne ar vienu ip 192.168.1.1 un 0.1 neiet datora ip pat nav līdzīgs 192.168.1.1

    #309303
    grisha
    Participant

    Bezcers. Autors neko nespeej paskaidrot. Tikai sevii esi iecikleejies. Kaa lai tev paliidz ja nespeej atbildeet uz tev uzdotajiem jautaajumiem?

    Taa ka autor, pats beidzot lasiit iemaacies, preteejaa gadiijumaa atraushos banu.

    #309304
    wekone
    Participant

    grisha muti turi , pats no angļu valodas gnj nifiga nerubī .


    @samurajs
    https://www.bildites.lv/images/6b17p2jeu3n3peq85s0.png ar 192.168.0.1 tas pats.

    #309305
    m_janis
    Participant

    Nu re – tad kad betons ir vajadzīgs, viņa nav. Tikai viņš spētu pareizi novērtēt topika autoru :D.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā