Gmail paroles maiņa

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160948
    Razer
    Participant

    Nomainīju un tagad atkal gribu pasta kastei uzlikt veco paroli, izmet “Jūs nesen jau izmantojāt šo paroli. Lūdzu, izvēlieties citu paroli”, savu veco paroli es nevarēšu lietot nekad vai tas ir tikai kādu laiku?

    [img]https://www.bildites.lv/images/wyghfq4jlh2g6kp069xf.png[/img]

    Varbūt atbilde kaut kur ir rakstīta, es vienkārši nezinu kur meklēt?

    #317535
    dexsters
    Participant

    Izskatās ka tā marazmātiskā Google to paredz uz mūžu.Man tieši tā pati problēma ir.To stulbumu lietoju tikai dēļ tikpat stulbā Google Play.

    Vislabāk man patīk viņu ķeksītis gmailā ,,palikt sistēmā,,kas no drošības viedokļa ir pilnīga cūcība

    #317536
    Crow
    Participant

    Quote:

    Gmail stores the last 100 passwords used

    #317537
    E-500
    Participant

    Acīm redzot šī ir sasāpējusi problēma daudziem. Tu vari nomainīt paroli 100 reižu un tiksi pie vecās, bet vieglāk, manuprāt, ir vienkārši pievienot jaunu rakstzīmi vecajai parolei.

    Quote:

    It took me 15 minutes to change password 100 times. Now I can use the old one.

    #317538
    Razer
    Participant

    Quote:

    vieglāk, manuprāt, ir vienkārši pievienot jaunu rakstzīmi vecajai parolei.

    Diez vai, domāju ļoti daudzi izmanto vienu un to pašu paroli ļoti daudz un dažādiem kontiem, man ar visiem e-pastiem, forumiem, stīmiem, spēlēm utt. sanāks ap .. daudz, labāk tad atcerēties ka šitam e-pastam ir vecā parole.

    #317539
    E-500
    Participant

    Tas ir ļoti nedroši, ja viena šāda vietne tiek nohakota, tad visi tavi konti var tikt apdraudēti. Sevišķi bīstami, ja arī e-pastam ir tā pati parole – tad atliek tik taisīt paroles atstatīšanas pieprasījumus visiem saistītajiem servisiem.

    Labāka metode, ja izmanto vienu paroli visam ir pievienot rakstzīmes no domēna nosaukuma kurā ielogojās – tas arī nav labākais veids, bet labāk nekā vienāda parole visam.

    #317540
    m_janis
    Participant

    Ja draudzējas ar galvu, tad paroli (un arī pietiekami sarežģītu) būtu jāmaina vismaz reizi gadā, ja ne biežāk. Lietot vienu vairākās vietās (izņemot spamam domātās adreses, kuras uzrāda, ja kur jāreģistrē) vispār par saprāta klātbūtni neliecina. Galvā nekādas paroles nav jāpatur, priekš tā ir softi – man visur ir apmēram kas tāds jkdGsf57$&N*#54%$kls (šī gan nav nekur :D) – un mainās kā nu kur – interneta bankā ik pa 3 mēnešiem, mazāk svarīgās vietās – apmēram reizi gadā. Un nekad neatkārtojas.

    #317541
    Razer
    Participant

    Nu biežāk par reizi gadā paroli mainīt es točna neredzu jēgu mainīt, tagad vairāk kā pēc pusotra gada varētu nomainīt, labu paroles veidu piedāvā Origin, ne mazāk kā 8 burti no kuriem viens ir lielais un viens cipars.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā