IP parādīšana (Javascript) + Contact Form

Sākumlapa Forumi Saites un Pamācības Web un Programmu pamācības IP parādīšana (Javascript) + Contact Form

Tiek skatīts 2 ierakstu – 1 līdz 2 (no 2 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147281
    latkowsky
    Participant

    Jau atkal man nākas lūgt Jūsu palīdzību. šoreiz es vēlētos uzzināt sekojošas lietas:

    1)Vai ir iespējams ar Javascript vai vnk kādu kodu panākt to, ka es ieeju mājaslapā un tur uzrādās Jūsu IP adrese ir tāda un tāda. Zinu, ka ir tādas lapas, bet googlis man nepalīdzēja atrast kā to uztaisīt.

    2)Nepieciešama palīdzība ar contact form. Pašlaik man ir tāda forma, kura sastāv tikai no viena faila, respektīvi contact.html un send.php viss ir vienā failā. Bet es gribētu, lai sastāv no diviem failiem, jo ja ir vienā, tad tur nav iespējams iemest javascriptu. Tātad, kāds lūdzu varētu te iemest kodu vai uzrakstit tutoriāli kā uztaisīt contact formu kas sastāv no divām lapām, contact.html (visi aizpildāmie lauki, tādi būtu 3 – Jūsu e-pasts, Jūsu vārds, uzvārds, Jūsu komentārs) un send.php (kurā būtu tas, kas panāk, ka forma nāk uz e-pastu + texts, kurā ir kaut kas tamlidzīgs – palides, jūsu vēstule ir nosūtīta.)

    Paldies!

    #183036
    drono
    Participant

    1) Ar javascript vien nevar. Var ar PHP:

    echo ‘Jūsu IP adrese ir ‘.$_SERVER;

    2) Tas, ka viss ir vienā failā, neliedz izmantot javascriptu.

    bet vispārīgā gadījumā

    pirmaisfails.html:

    Code:

    Vārds:
    e-pasts:

    otraisfails.php:

    Code:

Tiek skatīts 2 ierakstu – 1 līdz 2 (no 2 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā