Dāvana vīrietim – kura ir tā ideālā?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Dāvana vīrietim – kura ir tā ideālā?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156052
    Graafiene
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/849_vodka_viriesu_diena_zakuska_1.jpg[/imgl]Gaisā vēl virmo referenduma kaislības, bet mani atkal sāka tirdīt sievišķīgā ziņkārība. Nedēļu atpakaļ tauta masveidā bučojās, jo bija Valentīna diena, un neviens jau nenoliegs, ka šis pasākums tomēr vairāk tika orientēts uz sievietes apdāvināšanu ar sarkanām rozēm un sirdsveida konfekšu kastu tukšošanu. Arī pēc nepilnām trīs nedēļām būs kārtējie sievietes cildināšanas svētki, jeb tā sauktais 8.marts, kad masveidā tiks izpirkti sarkano tulpju pušķi, un šoreiz jau mielošanās notiks pie tortes gabala. Tās sievietes, kuras iepriekšējos gados veiksmīgi tika aplidotas, un ir kļuvušas jau ar māmiņām, vēlreiz tiks bučotas un suminātas maijā, kad tiks atzīmēta Mātes diena. Te jau laikam jāsāk domāt par diskrimināciju, un visu situāciju glābj Jāņi, kad beidzot veči normāli var izlaist garu, tikt pie kārtīgas alus devas, saēsties un atpūsties pēc sirds patikas, nedomājot par to, ka kādai kas ir jādāvina, bet ja ielūkojamies tradīcijās, tad arī šis pasākums neesot sagaidāms bez sievišķīgā dzimuma klātbūtnes, jo papardes zieds uzziedot tikai tad, ja uz to lūkojas domājot par rīta gaismas sagaidīšanu divatā.

    Tomēr kārtīgi izanalizējot situāciju, atcerējos, ka pēc divām dienām ir jau 23.februāris, kad padomijas laikos šo dienu veltīja tiem, kas staigāja formā, kuras neatņemams atribūts bija sarkana zvaigzne cepures vidū, bet perestroikas laikos, lai tikai atrastu iemeslu svētkiem, to sāka daudzināt par visu vīriešu dienu, un atribūtikā ienāca šņabja glāze un siļķes gabals. Tomēr visa šā sacerējuma galvenā doma ir tāda, ka ja jau vīrietim arī kādreiz ir svētki, tad jau arī viņiem ir kas jāuzdāvina, bet sievietes viedoklis, par ideālo dāvanu noteikti atšķiras no vīrieša vēlmēm, nu tad esiet lūdzu tik laipni, un pastāstiet, kas ir labākā dāvana vīrietim, ko saņemt šāda veida svētkos vai citās svinamajās dienās.

    #282906
    Arcis
    Participant

    Š o divu gadu laikā no savas draudzenes uz svētkiem vēl neko nav sanācis saņemt, tā kā īsti nav ar ko salīdzināt kas labāk patīk.

    Ja ir runa par draudzeni, tad tas var būt vienalga kāds mazs sīkums vai nieciņš, par ko draudzene ir piedomājusi vai pati izgatavojusi. Pats galvenais man būtu fakts, ka viņa ir padomājusi par mani un ir tiešām vēlējusies iepriecināt. Kaut vai tā varētu būt foto rāmī ierāmēta kāda jauka no kopīgajām fotografijām kur abi ir redzami kopā vai kas tamlīdzīgs. Tas arī rada to lielāko prieku. Tā īpaši mantiskajai vērtībai nav nozīmes.

    #282907
    Foxsk8
    Participant

    Varētu uzdāvināt kādā salonā ērotisko masāžu, vo tas gan būtu kaut kas, un šaubos ka kāds no stiprā dzimuma pārstāvjiem atteiktos, es toč ka neatteiktos 😀

    #282908
    MyNegation
    Participant

    Neesmu laikam materiālists, savai draudzenei vienmēr esmu teicis, lai neko man nedāvina. Un tomēr, lai mani iepriecinātu, viņa reizēm nopērk kādu tērvetnieku 😀 Man jau arī neko vairāk nevajag, nu vēl kādu reizi pirms “gulēt iešanas” šī kā pārseigumu varētu sev uzvilkt uz kājas to dekoratīvo gumiju, vai kā viņu tur sauc, nez, nu kaut kāds tāds sīkums laba dāvana, manuprāt…

    #282909
    samurajs
    Participant

    Nuja – atkal uzpeldējis 23. februāris 😀 Kādreiz kādai dāmītei prasīju: kālab tu apsveic savus kolēģus padomijas armijas dienā, kaut mēs nekādi militāristi neesam? Atbilde – tāpēc, lai jūs mūs neaizmirstu apsveikt 8. martā 😀

    Bet par dāvanām – ne jau saturs galvenais, svarīgākais ir atcerēties!

    #282910
    Kon
    Participant

    Protams, ka sekss. Uzzināt un izpildīt sava vīrieša slēptākās erotiskas fantāzijas ir labs nobeigums vīriešu dienas nobeigumā. It sevišķi, ja sieviete ikdienā gultā nodarbojas ar plankingu vai arī ir hronisku galvassāpju piekritēja.

    Kamēr attiecības ir sākuma – romantiskajā fāzē, tad mazas dāvanas ar dziļu nozīmi, spēj sakutināt pat visrūdītāko vīrišķi. Pēc tam gan nāksies dāvināt tehniku .. džekiem patīk tehnika <- rakstot aizmirsu, ka runa ir par 23. .. pārāk parasta diena priekš lielām dāvanām

    #282911
    jurgenz
    Participant

    Vislabākā dāvana ir 5Ls vērtībā, ko tu zini, ka tas cilvēks grib nopirkt jau ļoti sen, bet vot tieši tai lietai tos 5Ls ir žēl. Parasti to lietu var atrast staigājot pa veikalu un dzirdot frāzi – “šitais kādreiz jānopērk”

    #282912
    Graafiene
    Participant

    Runa nav tikai par 23. datējumu, jo tieši vēlējos uzzināt “ko saņemt šāda veida svētkos vai citās svinamajās dienās”

    #282913
    Kon
    Participant

    Pietiekoši daudz jautājumus uzdevi mums .. kā lutini savu vīrieti?

    #282914
    Graafiene
    Participant

    Nu bet sievietei jau vienmēr vajag daudz un uzreiz… bet savu vīrieti lutinu gana – gan mīlestība caur vēderu katru dienu, gan ne viens vien dēls “tapis”, tādēļ arī gribu zināt kā vēl varētu pārsteigt, jo viņam jau kā vienmēr “neko jau nevajag, vai arī vienalga ko, ka tikai no manis”

    #282915
    Jaunzems
    Participant

    HD7970 ir diezgan laba dāvana…

    #282916
    RicoPico
    Participant
    #282917
    Crow
    Participant
    #282918
    Garinsh
    Participant

    Es neatteiktos! 😀

    #282919
    Evers
    Participant
    #282920
    Evers
    Participant

    Ja pārējā sistēma vīrietim nav diezkāds krāna stiepējs, tad no tās kartiņas liela jēga nebūs. 😀

    #282921
    APOC
    Participant

    Piekrītu KoЯn par dāvanu – sekss. Nav nekā labāka kā sniegt vīrietim tādu baudu, kādu VIŠ…Š  vēlas.

    #282922
    shady
    Participant

    Labs vīns, dažādu sieru buķete, laba filma, sex (un ja laba sieva, tad erotisko masāžas salonu nemaz nevajag meklēt) 😀

    #282923
    garaisezis
    Participant

    man vislabākā dāvana ir tā, kad man draudzene aizgāja “cortvaju mac” un atstāja mani vienu izbaudot brīvības garšu. Vienīgais mīnus, kaut kā baigi daudz trauki sāk uzrasties izlietnē…

    #282924
    Crow
    Participant
Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā