Gļuks saistība ar phpBB.

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB Gļuks saistība ar phpBB.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147591
    normis_161
    Participant

    Es izmantoju šādu serveri: wamp5_1.7.4. phpBB versija man ir šāda: 2.0.22. Tagad kad gribēju atkal uzlikt forumu, tad man sāka rādīties kaut kāds gļuks kurš man agrāk nekad nav bijis. Vnk uzlieku phpBB forumu standarta izskatā (subSilver). To viņš man rāda, un viss ir ok. Bet kad es uzliku kaut kādu phpBB noformējumu un to apstiprinu admin panelī, un pēc tam izlogojoties laukā, man rāda baltu lapu. Un tā vairs es netieku klāt atpakaļ pie tā foruma. Vislaik darīju tāpat kā agrāk, bet tagad man sākās šādi gļuki. Esmu mēginājis ar citus noformējumus, bet tik un tā iznākums ir viens un tas pats, un es nesaprotu kāpēc tā. Varbūt kāds zin, kas par vainu?

    p.s. pie šī servera esmu pieradis, tāpēc es viņu izmantoju.

    #186011
    Creep
    Participant

    Neviens no zila gaisa neko nepateiks…

    1) vai tā notiek tikai uzinstallējot skinu, vai tad, kad nomaina skinu profilā?

    2) vai esi veicis kādas izmaiņas foruma kodā, kas šo varētu izraisīt?

    #186012
    Foxsk8
    Participant

    Tev nekādus kļudu paziņojumus tajā baltā lapā nemet laukā?

    Gribi help, vajag zināt un darboties dziļāk. Nomet man uz PM info ar piekļuves datiem uz serveri, mēģināsim izlīdzēt.

    P.S. Uz phpbb es neieteiktu aizrauties ar multi skiniem, čakars vien beigās sanāks, ja gribēsi kādu modu likt, visi skini būs jāuztur kārtībā, ja būs kādi 3 skini, 3 X lielāks darbs.

    #186013
    normis_161
    Participant

    Tas gļuks man sākt rādīties, kad es esmu aptsiprinājis stila izmaiņas, un izlogojies laukā. Nākošeiz kad došus uz to formumu man būs pilnībā balta lapa, un nekādas kļudas man nemet.

    p.s. izmaiņas kodā es neesmu veicis.

    #186014
    Creep
    Participant

    Hmmm, viena ideja prātā… Saglabā phpbb sesijas cepumu pirms izlogošanās un pēc: ja tie abi ir vienādi, tad varētu būt, ka zinu, kur vaina… Ja pēc izlogošanās vispār nav: tad tiešām diezgan dziļi problēma būs jāmeklē…

    #186015
    Mr.Death
    Participant

    paskaties vai Tev ir ieslēgts error reporting, ja tā nav tad balta lapa tiktiešām rādīsies 😉

    tad uzliec

    error_reporting(E_ALL);

    #186016
    Foxsk8
    Participant

    Tēmas autoram, jau info pa PM aizmačīju. Tur 2 min darbs atlikt visu back un X minūtes darbs salabot skinu problēmu. To visu vārds vārdā izstāstīt nav iespējams, sanāks diezgan murgaini, ko beigās tikai es pats sapratīšu.

    #186017
    Creep
    Participant

    Heh, phpbb esmu buries cauri simtiem reižu, un līdzšim domāju, ka kļūdu paziņojumus iespējams atslēgt tikai phpbb3, bet pēc edgara teiktā: izrādās, ka esmu kļūdījies.

    #186018
    normis_161
    Participant

    Būs vien tad tas izskats, pašam manuāli jānomaina. 🙂 Bet vismaz būs kaut kas orģināls.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā