*.avi konvertācija uz *.3gp

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni *.avi konvertācija uz *.3gp

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149982
    RicoPico
    Participant

    Esmu izmēģinājies krustu šķērsu dažādus konvertorus, un pie vēlamā gala rezultāta nonācis neesmu. Mans telefons (Samsung SGH L700) vienkārši neatpazīst konvertēto video (3gp). Tad viņam izšķirtspēja nepareizā, ta kļūda atverot failu, ta vienkārši atverot failu neko nerāda… Savukārt no neta vilktos 3gp video ņem ka prieks. Nav tā, ka telefons vispār neatpazītu 3gp formātu.

    Varbūt kāds var ieteikt softiņu, kurš prot AVI vai jebkuru citu video failu (Divx, xviD utml zvēri) pārvērst telefonam saprotamā 3gp formātā?

    Paldies.

    #217654
    Kefīrs
    Participant

    xilisoft video converter

    vai

    Total Video Converter

    Esmu lietojis abus, it kā viss vienmēr sanāca 😉

    Diemžēm maksas soft, bet ja tavs video nav garāks par 3 min tad xilisoft pārkonvertēs.

    Un ja gribi pilnās versijas… :lala:

    #217655
    Crow
    Participant

    Mobile Media Converter

    #217656
    tox3
    Participant

    Media coder

    #217657
    RicoPico
    Participant

    O. Padies. Testēsim. Pēc tam fīdbekošu kurš derēja. 🙂

    EDIT: Kā pirmo pamēģināju damncrow ieteikto softu. Tas ir lielisks. Mazs, bezmaksas, funkcionāls un ar integrētu youtube downloaderi, kurš vajadzības gadijumā konvertē video uz izvēlēto formātu (to ir kādi 10). Mobzis šobrīd apmierināts gremo nupat konvertēto 3gp no youtube (Spice Girls – 2 Become 1). Vienīgi skaņa ļoti ļoti klusa… Telefons pie auss jāliek, lai vispār kaut ko dzirdētu (skan diezgan stulbi, ne? :D).

    Būs jāpamēģina arī pārējie softi.

    #217658
    samurajs
    Participant

    Te viens ļoti interesants bezmaksas variants eRightSoft Super Transcoder – pārkodē no jebkā uz jebko. Ir arī vairākas 3GP versijas – priekš Nokia, priekš Motorola u.c. Var jauki paspēlēties.

    Programmas neinstalējamā (Portable) versija – šeit

    #217659
    RicoPico
    Participant

    Pie interesantajiem variantiem varu minēt arī https://www.zamzar.com/

    Online konvertors no jebkā uz jebko.

    #217660
    Evers
    Participant

    Pagaidām cik nu vajag esmu eleganti izticis ar šo, iespējas labas, formātu klāsts arī apmierinošs, piedāvā arī pa tiešo no youtube iekačāt

    https://www.any-video-converter.com/any-video-converter-free.exe

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā