HTC Hero viedtālruņi ir deficīts

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas HTC Hero viedtālruņi ir deficīts

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149767
    reGative
    Participant

    [imgl]https://www.bildites.lv/images/po82tay4isyufwg0zedm.jpg[/imgl]Saskaņā ar kompānijas High Tech Computer (HTC) Ä€zijas-Klusā okeāna nodaļas viceprezidenta Džeka Tonga (Jack Tong) paziņojumu, jaunie viedtālruņi Hero uz Android bāzes ir ļoti pieprasīti Ä€zijas un Eiropas valstu tirgos. HTC Hero popularitāte ir novedusi pie tā, ka tālrunis kļūst par deficītu preci.

    Pēc Tonga vērtējuma, radušos problēmu izdosies atrisināt ne ātrāk par novembri. Ir gaidāms, ka HTC Hero tirdzniecība turpinās pieaugt arī nākošā gada pirmajā ceturksnī. Neskatoties, ka tirgus ir pilns ar “gūglafoniem”, HTC uzskata, ka viņiem izdosies saglabāt līdera pozīcijas šāda veida viedtālruņu tirdzniecībā. Izstrādājot Android aparātus, kompānija izmantos savu pieredzi bezvadu komunikāciju, integrācijas risinājumos, sensoru tehnoloģijas, un arī saturu un pielikumu.

    Hero – trešais HTC Android viedtālruņa modelis. Pie dzīvības šo tālruni uzturēs Qualcomm MSM7200A procesors ar 528 MHz darbības frekvenci un 288MB RAM. Tas ietver firmas Sense lietotāju saskarsni, ekrāna izmērs būs 3,2 collas ar 480 x 320 pikseļiem. Iemūžināt dažādus mirkļus palīdzēs 5-Mp kamera ar autofokusu. Netiek aizmirsts arī par tādām pierastām lietām kā, A-GPRS, Wi-Fi, Bluetooth 2.0, 3,5-mm audio ligzda, microSD atmiņas kartes slots.

    Avots

    #214475
    daGrevis
    Participant

    Tikai apsveicama ziņa! Esmu par HTC! 🙂

    Biju noskatījis HTC Hero, jau domāju pievienot savai wish-list! 😀

    #214476
    usins
    Participant

    Nu jau beidzot! Beidzot kāds sāk izrādīt konkurences pazīmes attiecībā pret iPhone

    #214477
    WerNeo
    Participant

    reGative = sūdīgs tulks

    Samurajs. Nu nepaslinko un palabo kļūdas. 🙂

    #214478
    reGative
    Participant

    Visiem atvainojos par neprecīzo tulkojumu, bet es tikai mācos. Kad paies mēnesis, es jau precīzāk tulkošu rakstus! 🙂

    #214479
    Ins1d3r
    Participant

    Arī būtu ar prieku iegādāties Hero, bet … daudzos review, un ne tikai, ir saprotams un atklāts ka uz hero ir iekšas tādas pašas kā iepriekšējajiem android telefoniem, bet jaunā operētāj sistēma ir dievīga, un šīs iekšas īsti nav pietiekoši spēcīgas lai to normāli darbinātu un tāpēc pēc palietošanas telefons sāk bremzēt. Tāpēc es personīgi gribu sagaidīt nākošo android telefonu ar labāku hardware.

    #214480
    ssyss
    Participant

    A-GPRS???? 😀 kas tas tāds? A-GPS ir tālrunim.

    btw Bite no vakardienas piedfavā Hero līdzīgā veida , kā LMT iPhonu, biki labakiem nosacījumiem.

    #214481
    80MXM08
    Participant

    Quote:

    Qualcomm MSM7200A procesors ar 528 MGz precizitāti


    MGz :?? un precizitātes vietā nav jābūt frekvencei?

    #214482
    Evers
    Participant

    80MXM08,

    Es ar to pašu šeit biju iekomentējis, bet kāds atkal pacenties izdzēst! komentārs bija pa tēmu un vietā! Saprastu vēl, ja rakstā tas būtu izlabots un tad mans komentārs izdzēsts, jo tam vairs nebūtu nozīmes. Vai tik Staļins nav pārāk aizrāvies? 😀

    #214483
    tastins
    Participant

    laikam būs taisnība, jo pats ar jau rindā stāvu gandrīz nedēļu.. ceru ka nebūs jāgaida līdz novembra beigām.. 🙁

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā