no PHPbb2 uz TBDEV.net 1.6

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB no PHPbb2 uz TBDEV.net 1.6

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150230
    elwins
    Participant

    Jau labu laiku cenšos izveidot dažādas sistēmas uz PHPBB2, kuras ir plaši izplatītas uz torrent trakeru soursēm, bet diezko tālu neesmu ticis ar to, tāpēc esmu nolēmis pāriet uz veco labo “TBDEV.net 1.6”, kuru samērā labi pārzinu pat labāk par phpbb2, bet atdūros pret 1 lietu, kā pārkonvertēt, pārveidot datubāzes datus no PHPBB2 uz šo TBDEV.net 1.6? Varbūt kāds var palīdzēt? 🙂

    #222270
    daGrevis
    Participant

    Nu cik noprotu, vajag izveidot kādu PHP failu, kas no datubāzes, ja, piemēram, ir tabula “users”, bet TBDEV.net tās pašas tabulas nosaukums, piemēram, saucās “members”, tad pārsauc tabulas un iekšā tabulai, piemēram, “username” pārsauc par “nick”… Un ta uz priekšu! 🙂

    #222271
    usver
    Participant

    sataisi skriptu, kas pārkopē visus jūzerus + “posts” + “bans” + “comments” tabulas, ja tur tādas ir. vai meklē internetā, varbūt kāds to ir jau izdarījis tavā vietā. cik tur .. pusstunda-stunda darba, lai viss iespējamais būtu nokonvertēts.

    #222272
    Foxsk8
    Participant

    elwins: Bez loģiskas domāšanas tu pie katras problēmas apciemosi kādu no forumiem pēc help, ja loģiskās domāšanas nav, tad koderis no tevis nekādas, sorry, bet tas ir fakts un pierādījies dzīvē.

    TB dev vai kā tur bija, šaubos vai tur ir pēdējais phpbb tb nevis 3 bet 2.0.23 versija, ja nu ir kāda vecākā, iemet tik man final linku, redzēsi brīnumus 🙂

    #222273
    elwins
    Participant

    Es labāk pajautāju forumā un uzzinu, kādas ir iespējas, lai pārveidotu šos datus. Protams, daudz nesaprotu no kodēšanas, bet TB Dev man liekas vieglāks un ar viņu patiesībā arī sāku, līdz tu, foxks8, ieteici phpbb2 uz kura arī esmu kaut ko apguvis, par ko arī tev saku – paldies, bet tomēr nezinu tik daudz, lai phpbb2 sistēmā izveidotu to ko vēlos, bet TBDev pārzinu daudz labāk un tāpēc atgriezīšos pie viņa, jo tur jau ir arī daudz interesantu sistēmu un forums īpaši arī neatsšķirās! 🙂

    #222274
    Foxsk8
    Participant

    Ibo idiotus. TB kā tur bija, tas ir trakeris, bet phpbb ir forums. Bļin. Ko tad tu īsti gribi, trakeri ar forumu? Nah mums vajag kārtējo bezmaksas siera pavalsti?

    Bez zināšanām nekur, vai nu kod nagos un mācies pats, vai arī maksā, neviens tev uz paplāti tev nepasniegs perfekto risinājumu.

    #222275
    Jaunzems
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Ibo idiotus. TB kā tur bija, tas ir trakeris, bet phpbb ir forums. Bļin. Ko tad tu īsti gribi, trakeri ar forumu? Nah mums vajag kārtējo bezmaksas siera pavalsti?


    TB nejauc ar TPB?

    TB – tautas balss

    tpb – the pirate bay

    #222276
    Foxsk8
    Participant

    Aiztaisi muti nejēga:

    TBDEV is a project to further enhance, update and develop a software (php peer-to-peer) from the original torrentbits/bytemonsoon source code. For further information click on the “Home Page” link above which takes you to our help forum.

    #222277
    Jaunzems
    Participant

    sorry, my fail…

    #222278
    daGrevis
    Participant

    Jaunzems wrote:

    foxsk8 wrote:

    Ibo idiotus. TB kā tur bija, tas ir trakeris, bet phpbb ir forums. Bļin. Ko tad tu īsti gribi, trakeri ar forumu? Nah mums vajag kārtējo bezmaksas siera pavalsti?


    TB nejauc ar TPB?

    TB – tautas balss

    tpb – the pirate bay


    foxsk8 wrote:

    Aiztaisi muti nejēga:

    TBDEV is a project to further enhance, update and develop a software (php peer-to-peer) from the original torrentbits/bytemonsoon source code. For further information click on the “Home Page” link above which takes you to our help forum.

    Vārtos pa zemi… 😀 😀 😀

    Em…ko es gribēju teikt? Ä€…

    Ja Tu saki ka phpBB forums īpaši neatšķirās no TBDEV foruma, tad es prasu: Ko Tu pīpē? Cik gramā? 🙂

    #222279
    Foxsk8
    Participant

    DG: Pa aliņam? Vai 2 L bamsli, noliksim visus pie vietas 😀 +1

    #222280
    daGrevis
    Participant

    foxsk8 wrote:

    DG: Pa aliņam? Vai 2 L bamsli, noliksim visus pie vietas 😀 +1


    ++ :seeker:

    #222281
    elwins
    Participant

    Es tikai pajautāju kā pārkonvertēt, un neesmu teicis, ka taisīšu kādu trakeri – pat nenāk prātā to darīt, un neesmu neko gatavu prasījis, kā tikai ieteikumu. Tuvākajā laikā nemaz netaisos neko mainīt, tā ir tikai ideja, tāpēc tagad mācīšos kodēt, lai varētu uztaisīt to ko vēlos bez jautāšanas kādam, pēc palīdzības vai piemēra.

    #222282
    daGrevis
    Participant

    Nu pēc manām domām būtu vieglāk piekodēt trakera funkcijas phpBB 2 (jaunākajam). 🙂

    #222283
    daGrevis
    Participant

    Tikko tīrīju sniegu un atcerējos. 🙂

    Re ku’ ir TorrentStrike! https://sourceforge.net/projects/torrentstrike/

    Tas ir TBDEV.net (modificēts) + phpBB 2 (kura tur apakš-versija)… 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā