µTorrent 2.0 trekeros aizliedz negodīguma dēļ

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas µTorrent 2.0 trekeros aizliedz negodīguma dēļ

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150812
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_mju_1.jpg[/imgl]Jaunais un visai perspektīvais bittorent protokola klients µTorrent 2.0 izsaucis asus protestus failapmaiņas cienītāju vidū, kā rezultātā atsevišķos trekeros programma jau ir nobanota. Visam pie vainas ir jaunais µTP protokols, kurš “prot” analizēt līniju, un “nelīst” tur, kur tā ir aizņemta. Diemžēl tam visam ir arī negatīvā puse – jaunais klients darbojas pēc principa “tāds ar tādu draudzējas”, kā rezultātā citu bittorent programmu īpašnieki tiek burtiski ignorēti, tiem ir viszemākā prioritāte.

    Arī µTorrent izstrādātāji atzīst šāda efekta esamību, kas patiesībā ir solis uz µTorrent monopolstāvokli. Pagaidām citu klientprogrammu (piem. Azureus/Vuze) izstrādātāji negrasās ieviest µTP protokolu, tā kā jautājums joprojām karājas gaisā…

    Avots

    #230727
    Uts
    Participant

    Bija man uzlikts ut2 (jau kad tikko izgāja) – pārgāju atpakaļ uz 1.8.5.

    ut2 augšuplāde man turējās maksimums uz 5-7 (tā arī neizdevās izkost kur vaina), un lai 1.8.5. atkal normāli darbotos vajadzēja iztīrīt visas ut atliekas, savādāk 1.8.5. ar uzvedās līdzīgi. Pārgāju atpakaļ uz 1.8.5. – augšuplāde stabīli 60-80.

    #230728
    Ralfie
    Participant

    Man gan pofigs! Lietoju jaunāko versiju.. RSS downloaderis sakonfigurēts.. visi seriāli kā parādās jaunākā sērija paši sakrīt noteiktā mapē, noteiktā grupā.. sīdošana apstājās automātiski, kā torrents ir novilcies 100%… augšuplāde vairs neinteresē, jo vairs praktiski nelienu trekeros, kuros skaita attieību.. 😀

    #230729
    Ralfie
    Participant

    PS. videomāņiem trekeri bez reitingiem ar RSS: https://eztv.it un https://rutor.org/ :p

    #230730
    cracks
    Participant

    atsīdot līdz 1:1 ja ir rss auto down arī nav problēmu.

    kokrēti par šo versiju nez, kaut kā vēl neesmu redzējis nevienu trekeri, kas to aizliegtu. ja jau tādos kā scc un gft nav aizliegts..

    #230731
    Aldis
    Participant

    Un es vienaa lielaa aarzemju briivajaa trakerii tapec nesapratu, kapec nevaru tikt klat vienai programmai.. 🙂 Pats jautrakais, ka tajaa trakerii ir iebuuveets JAVA downloaderis, steidzami vajadzeja un izmantoju to pashu! 🙂

    Laikam šis strādā tik kā meklētājs, bet trakeris no kā vilka bij kautkur dzirdēts- sanāca izmantot šo te https://www.bitlet.org/more (Tajā iebūvēts JAVA applets ar download iespeju)

    #230732
    budzis
    Participant

    Nezinu, man upload ir tieshi tads pat ka bija ar 1.8

    #230733
    izredzētais
    Participant

    Ralfie, tādiem kā tev vispār vajadzētu nogriezt p2p 😉

    #230734
    RicoPico
    Participant

    izredzētais wrote:

    Ralfie, tādiem kā tev vispār vajadzētu nogriezt p2p 😉

    Vot es arī nesaprotu šitos “Hit ‘n Run” lietotājus. Grūti nosīdot vismaz līdz 1:1 attiecībai, lai arī citi tiek pie konkrētā faila, un ar normālu ātrumu? Nu un, ka trakerim nav reģistrācijas, un netiek uzskaitīts Ratio? Tā nav privilēģija attiecībā pret citiem lietotājiem, bet gan trakera noteikts benefits, kas nodrošina ātrāku piekļuvi kārotajam failam, izlaižot reģistrācijas/login posmu.

    #230735
    Aldis
    Participant

    Es lietoju pārsvarā trakerus bez reģistrācijas, bet nosīdoju parasti kādu laiciņu, jo man īpaši netraucē tas ka tieku pie filmas vai programmas, un ka apakšā utorents tur njemas! 🙂 Pašam patīkamu ka varu novilkt ar pieklājīgu ātrumu lejā kāroto lietu… 🙂 Esmu pateicīgs sīderiem, un padalos arī ar nākošajiem lečeriem!

    Būtu forši ja piemēram tas pats ThePirateBay kautkā šitos pēc noteikta algoritma izsekotu – ja tu novelc kādus 5 failus nedēļā un esi “Hit and Run”, jeb uzreiz pēc lejuplādes aizbēdzis – tad bloķē pieeju. 🙂

    #230736
    Evers
    Participant

    Pilnīgi piekrītu, ja visi būtu tādi egoisti kā Ralfie, tad torrentu būšana sen būtu mirusi.

    Pats vienmēr cenšos visu atsīdot vismaz līdz 1:1. Tomēr esmu arī pret tādiem drastiskiem noteikumiem, kādi šur tur valda, ka novelkot failu kompi ārā nedrīksti izslēgt kamēr neesi atsīdojis – itkā visi būtu tādi stulbeņi, ka kompi dienu un nakti gribētu rūcināt. Man izdodas visu skaisti atsīdot pēc sava brīvā grafika ar pieticīgo 3 megabitu ātrumu, to daru arī atvērtajos trakeros – pirātlīcī utml. Latviešu trakerī filebox.lv (agrāk tracker.deep.lv) ieviesa tādus noteikumus, ka visi pat normāli lietotāji ar sarkaniem brīdinājumiem tika apveltīti, lietotāji masveidā pazuda, palika tikai saspiedusies administrācija, daži seedzombiji un Hentai porņuku skatītāji. 😀

    Par uTorrent 2 runājot, ar vispār esmu pamanījis, ka pēdējā laikā ātrums ir nokrities. 🙁

    #230737
    _Mo3_
    Participant

    nu es gan laikam esmu tas trakais sīderis, ka dod 24/7 🙂

    #230738
    elvisburdajs
    Participant

    Es arī ja ko velku, tad parasti padalos kādu laiciņu.. 🙂

    Evers, Tad gan tev augsts upload ātrums.. 😀 Piemēram man tas ir zem nulles, download apmēram 10Mbps.

    #230739
    Evers
    Participant

    elvisburdajs, tev jau lattelecom internets, uz leju ātrs, uz augšu lēns. Arī ar vienu megabitu kādreiz nebija īpašu bēdu, neesmu hardcore līčeris

    #230740
    gangstalv
    Participant

    Es vispār augšuplādi esmu uzbliezis uz 0 un man vienalga.

    #230741
    Ralfie
    Participant

    Iekš tiem trekeriem ,kur ir reitingu sistēma es sīdoju 10x un vairāk, bet priekš RSS seriāliem kur sīdu ir 1000+, kapēc tērēt konekciju skaitu? m?

    Tapēc gluži nevarētu teikt, ka esmu 100% Hit’n’Run.. 😀

    #230742
    McAnder
    Participant

    par tēmu, arī to pašu azureus/vuze sāk banot, jo pārāk komercializējies ir tas brīnums.

    tie, kas lepojas, ka nesīdo, lai jau… tādi ir un būs.. ar savu up 55kb/s esmu laikam max 10gb uz 1 torrentu atdevis, iznāca gan sīdtaims pāri 440h ^^

    #230743
    dzhonsons
    Participant

    Lai citu klientu izstrādātāji uztaisa līdzīgu fīču. Būs niča.

    #230744
    RicoPico
    Participant

    gangstalv wrote:

    Es vispār augšuplādi esmu uzbliezis uz 0 un man vienalga.

    0 = Unlimited. Tu tā domāji? 😉

    #230745
    Professor35
    Participant

    Kopš pārgāju uz utorrent 2 pamanīju ka augšuplāde vidēji ir samazinājusies varbūt iemesls ir augstākminētā utorrent 2 attieksme pret citiem torrent klientiem, vai arī pie vainas ir trekera torrents. ru

    pāriešana uz citu domēnu pēc kura tas pazaudēja daļu lietotāju, jo es kā reiz tur visvairāk sīdoju ( 44 filmas) Ieslēdzu visām augšuplādēm forsēto startu tas daļēji palīdzēja.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā