Vai Tu izmanto digitālās piezīmju klades?

Sākumlapa Forumi Software Windows Vai Tu izmanto digitālās piezīmju klades?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152814
    deivs001
    Participant

    Jau ilgāku laiku ir manāms, ka popularitāti gūst elektroniski apkopot informāciju, kas nepieciešama pašam. Tādu iespēju piedāvā gan Microsoft, gan mazāk zināmi izstrādātāji.

    Vai tu pats esi lietojis, uz kādas platformas?

    Cilvēkiem, kas pilnībā mani nesaprot, palīdzēs video:

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=tnJ5gB08CpI[/youtube]

    #254833
    Evers
    Participant

    Kam tas ir izdevīgi?

    #254834
    deivs001
    Participant

    Man prātā ir doma, ka izdevīgi būtu studentiem, bet diemžēl kopējās summas pārāk lielai, lai izmantotu efektīvi. Tablets jau vien dārga padarīšana vidējam Latvijas studentam.

    #254835
    nevertell
    Participant

    Drukāšana uz aifouna priekš informācijas pierakstīšanas skaitās ?

    #254836
    Kon
    Participant

    pēdejā kursā vsp neko nepierakstīju .. keep it in ur head!

    #254837
    Crow
    Participant

    Labāk paturēt prātā, lai vieglāk aizmirst 😀

    Bet nu, protams, tablete ir ērts risinājums. Riebās tie draņķa “netbuki”, parodija par datoru, to vietā varēja tabletes attīstīt, sen bij laiks. Man dažkārt noderētu tāds, jo patīk plānot neformāli, šņīpāties un strīpoties.

    Tikai ar savu OneNote lai jamie iet ieskrieties. Kārtējā programma, kurā visu var, bet neko nevar. Keep it simple, stupid.

    #254838
    Aldis
    Participant

    iOS 4.0 notes + sinhronizācija ar Gūguli = izmantoju jau kādu laiku 🙂

    Vienkārši, mazi pierakstiņi, lapiņas un search… 🙂

    #254839
    deivs001
    Participant

    Kādā cenu diapazonā šobrīd ir tableti?

    #254840
    aoma
    Participant

    Vienīgais piezīmju variants, ko izmantoju no M$, ir notepad, iekš Linuxa gan tas nosaukums tāds pamuļķīgāks – peles paliktnis 😀

    #254841
    root
    Participant

    Lietoju oldskūl variantu – https://ej.uz/63he praktiski visiem idejiskajiem pierakstiem. Jebkam citam – notepad2 😀

    #254842
    Crow
    Participant

    deivs001 wrote:

    Kādā cenu diapazonā šobrīd ir tableti?


    Pārsvarā tie aparāti pašlaik ir kropļaini hibrīdi, netbuki ar apvēršamu ekrānu. HP Slate 500 beigās nolaida podā, tas likās cool vienu brīdi man. Vai vispār ir kāds jēdzīgs tablets?

    Nu un tad vēl ir iPad, kas gan vismaz man izraisa spazmas, tāpēc nav skaitāms kā nopietns kandidāts.

    #254843
    rasty
    Participant

    ammm. laikam klasiskās pierakstu klades.. majas darbiem/ parāddarbiem m$ sticky notes (parasti pc izmantoju lekcijas.. raseju vai spelites..) un telefona kalendārs, kura gadgetu uzmetu uz ekrānu..

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā