Asāku vai maigāku, lielāku vai mazāku?

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

Klasika - mājās gatavotas sviestmaizes
9
35%
Jebkurā bodē var nopirkt sendvidžus
1
4%
Mans čoms ir belašs
0
No votes
Izbaudu Austrumus - kebabus
3
12%
Maize + kotlete = burgers
4
15%
Un tomēr pica...
9
35%
Esmu students, ēdu Rolltonu
0
No votes

Total votes: 26

shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Post no shady » 07 Mai 2013, 13:41

[imgl]https://notepad.lv/userpix/29_atrais_ediens_1.jpg[/imgl] Atceros , kad atvērās pirmais McDonalds.... Ar laiku tā apmeklējums kļuva viena no manām ikdienas sastāvdaļām. Tad nāca Hesburgeru ēra - tuvāk mājām un teiktu, ka pat garšīgāk. Līdz beidzot ceļā patrāpījās kebabu ēstuve. Man, kā asu ēdienu mīļotājam, tas šķita pats piemērotākais variants. Lai atrastu savu favorītu, laikam esmu noprovējis gandrīz visus kebabus, kuri pieejami Rīgā, sākot no Sultāna līdz beidzot ar Pakistānas. Ir bijušas dziļas vilšanās, gan patīkami pārsteigumi, bet tā arī neesmu atradis savu īsto. Laikam jātaisa vēl viens aplis, neizslēdzot iespēju iegriezties arī kādā burgeru ēstuvē. Labi, ka sieva gatavo super belašus, savādāk būtu jāizvēlas arī starp tiem , bet suņa gaļa man ne visai. Vēl jau ir variants pica, bet to es pietaupu "pārtijiem".

No savas puses varu teikt, ka Sultāna kebabā var baudīt īpašus, garšvielās ceptus fri-kartupeļus. Toties Hesburgerā mans favorīts ir kebabburgers. Toties, kam garšo kukurūza un sarkanie kāposti, tie var doties iekost Indiešu kebabu.

Kas ir jūsu favorīts un kam dodat priekšroku? Varbūt padalieties ar saviem atklājumiem, nosaucot vietu un īpašo produktu.
Last edited by shady on 07 Mai 2013, 16:20, edited 1 time in total.
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

natolv
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 233
Pievienojies: 09 Okt 2009, 22:13
Reputācija: 0

Post no natolv » 07 Mai 2013, 13:53

Esmu picas piekritējs, bet tikai paštaisītās. Lai vai cik iestādījumi ir izmeiģināti - neviena negaršo tik labi, kā paštaisītā :)

P.s. Izņemot Itāliju :D

nevertell
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2885
Pievienojies: 13 Mar 2009, 23:25

Post no nevertell » 07 Mai 2013, 15:47

Kebabnīca, nigger. Labākie kebabi no īsteniem smilšunēģeriem latvijā.
You're the moron they built to make me an idiot.

zilzil

Post no zilzil » 07 Mai 2013, 16:26

Latvieši par kebabu sauc ceptus gurķus ar salātiem,kaut arī īsts kebabs ir cepta jēra gaļa.Tādu es Latvijā nēesmu ēdis.Nu vismaz gaļai jābūt pārsvarā nevis otrādi.

Nelabojams
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1038
Pievienojies: 03 Sep 2009, 12:20
Atrodas: Naukšēnu novads

Post no Nelabojams » 07 Mai 2013, 17:19

FastFood manā ēdienkartē vispār neietilpst. Pa retam kāda picka varbūt. Atzīšos gan, ka nevienā kebabnīcā neesmu bijis, šo produktu kritizēt nejūtos tiesīgs. Par miskastburgeriem pastāsts no vētrainajiem 90tajiem.
Strādāju, tā teikt, centra tuvumā. Sajutāmies varen izslāpuši un nospriedām, ka viens derēja. Pusstops tā nu bij iegādāts, bet kauko uzkost arī vajag. Nesen bij atvērusies pirmā McRītuve Brīvības pieminekļa tuvumā. Sūtām jaunāko no mūsu kopānijas pakaļ, lai atnes zaceni, i pie viena varēs jaunumu ieprovēt. Labi, šis atnes arī. FUJ, šitādu vilšanos!!! Vispār mēs bijām ne tikai izslāpuši, bet arī izsalkuši. Taču, kad beidzām, pāri palika tukšs pusstops un... trīs aizkosti miskastburgeri. Pēc tam šo ierītuves pasugu esmu izmantojis tikai vienu reizi, kad naktī Polijā tikai MacRītuvē varēja ar karti norēķināties, skaidru zlotu nebija, bet ēst gribējās nu zvērīgi. Un konstatēju, ka pirmais iespaids nav bijis maldīgs. VEEEĒ. To var saukt par dajebko, bet ēdiens tas nav.
Paštaisīta pica gan ņammm.
Mana pieredze rāda, ka nav tādas zodiaka zīmes "Kretīns".

APOC
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 525
Pievienojies: 05 Feb 2009, 02:51

Post no APOC » 07 Mai 2013, 21:23

Iestāde: Grila Burgers
Ēdiens: Girosa grila mix

Crow
E-žurnālists
Atbildes: 5391
Pievienojies: 10 Mai 2009, 14:22
Atrodas: Ir

Post no Crow » 07 Mai 2013, 22:24

Image

"Tastes like piss and flies..."

Makrītuve, horseburgeri u.c. jaunās pasaules brīnumi nesanāk pa ceļam, kur nu vēl augstākas un augstas klases iestādījumi. Narvesen sunis dažkārt, bet obligātoriski ar visu asāko, lai nerodas nepareizas idejas, ka ēdu kaut ko sakarīgu. Darba dienās galvenais, lai vēdergals netrokšņo skaļāk par cieto disku vai diviem.

Mājās - mājas delmasmaizes (jo īsts sviests nah besī, ka nevar nah uzsmērēt un arī divtik dārgāks, protams). Ja nav slinkums, tad delmas kārta tiek dubultota, izvēlēts gaļas produkts, virsū likti dažāda izmēra Maximas sieram līdzīgā produkta gabali (jo nah nogriezt to marmelādi nah ir neiespējami), bet kas īpaši labi izkūst - 5 minūtes uz AMD FX-8350... atvainojos, konvekcijas krāsnspodā - opā, mājas horseburgers gatavs! Tomātmērce, īsts tomāts, īsta salātlapa (nevis no papīra) pēc pieejamības un garastāvokļa. Sliktās kalorijas, holesterīns un radioaktīvais cēzijs - over 9000.

Subjektīvi labākā iestāde - Valmieras mēbeļu kombināta ēdnīca. Viss kā 90-tajos! Nemainītu visus jūsu fancypants restorānus (kuros neesmu bijis) pret vienkāršāko mājas ēdmaņu darba cilvēka garā (izņemot tur neiztrūkstošo apšaubāmas kvalitātes alkoholu un interesantas uzvedības celtniekus).
Дебилы, бл*ть...

APOC
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 525
Pievienojies: 05 Feb 2009, 02:51

Post no APOC » 07 Mai 2013, 23:05

Par mēbeļnieku piekrītu. Studiju laikos nekas nebija labāks par to iestādi.

Garinsh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 301
Pievienojies: 12 Nov 2009, 02:13

Post no Garinsh » 07 Mai 2013, 23:59

Š os te indētāju iestādījumus vairs neapmeklēju, jebkurā Lido virtuves bistro var paēst krietni sātīgāk par to pašu naudu.

NPK
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 51
Pievienojies: 08 Mai 2013, 00:22

Post no NPK » 08 Mai 2013, 00:30

Man iepaticies Streetburgers, tur arī ir burgers, piemēram, ar bio liellopa gaļu. Ja ņem komplektu, tad dzērieni bez limita.
Neesmu mēģinājis, bet lasītas arī labas atsauksmes par Deli Snack.

Jaunzems
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3935
Pievienojies: 20 Apr 2008, 12:19

Post no Jaunzems » 08 Mai 2013, 07:20

Pakistānas kebaba master race, mļe

Jaunzems
Reģistrēts lietotājs

Post no Jaunzems » 08 Mai 2013, 07:24

Nu nez, iegāju tajā streetburgerā, ieraudzīju cenas, izgāju. Tad jau tiešām labāk tas pats Fontaine delisnack

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 08 Mai 2013, 09:36

Liepājā nav ne MacRītuves, ne kādas citas normālas ieskrietuves centrā. Ir Horseburger, bet tas pie universitātes kojām (mums laikam bagātie studenti?). Protams, ir Fontaine Delisnack 24/7 ar jēdzīgu virtuvi, bet tas arī ne visiem pa ceļam. Kas ir Liepājā? Picēriju kvantums, bet izcilas pizzas ir tikai ristorante italiano "Bel Cibo", kur pavārus dresē īsts itāļu šefpavārs.
Biroju tauta pamatā pārtiek no salātiņiem, kas netrūkst nevienā veikalā. Man darbā bezmaksas pusdienas kafejnīcā (!!!) "Martens", tā kā jautājums nav aktuāls.
No šitiem kebab/pic-veidīgajiem es pats gatavoju mājas picas "a la Samurajs", kas vienmēr ir izcilas :D Patērētais laiks = 20 min. kopā ar cepšanu. Varu padalīties receptēs, ja kādu interesē :)
Image

root
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2173
Pievienojies: 16 Mar 2010, 15:26
Reputācija: 1

Post no root » 08 Mai 2013, 09:43

PIZZA MASTER RACE CHECKING IN! :> Patstāvīgs Lulu klients vismaz 2x mēnesī, pamatā pasūtu vienu un to pašu ar nelielām atkāpēm, konkrētais komplekts apmierina okei.

Burgeri nesaista, sausa bezgaršīga figņa, kebabi savukārt izrais nelielu riebumu par to nezināmo saturu. No ātrkodas paliek tikai pica, bet es gan nesteigtos to saukt par fastfood :D Vismaz ne manā komplektācijā.

Checkout izskatās apmēram tā.
[spoil]Būvē savu Picu Pats! 24.32 LVL
Izmērs 45 cm
Mīkla Klasiskā 5.18 LVL
Siers 2x 3.96 LVL
Picas mērce 0.88 LVL
Š ķiņķis 3x 5.94 LVL
Desa 2x 3.96 LVL
Mozzarella siers 2x 1.76 LVL
Paprika 0.88 LVL
Tomāti 2x 1.76 LVL
Dilles 0.00 LVL
Zaļie lociņi 0.00 LVL
Sarkanie sīpoli 2x 0.00 LVL[/spoil]

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Atrodas: LV

Post no Aldis » 08 Mai 2013, 10:34

Š ad tad, reti kāds burgers tiek apēsts, bet tā esmu vairāk kritis uz picām, protams - pašgatavota... =P~~
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

Black
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 132
Pievienojies: 20 Dec 2010, 18:11

Post no Black » 08 Mai 2013, 13:15

Ne tikai Ganību ielā, bet vēl starp Rimi un kanālu arī atrodas viena ZirguBurgera fileāle. Nesen iegāju, uzkodu mufinu ar kafiju, laikam nebūšu īstais no fāstfūda mērķauditorijas :)

Oxys
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 332
Pievienojies: 11 Jan 2012, 15:39

Post no Oxys » 08 Mai 2013, 16:18

Ēdu tikai mājās.
Musu pilsētiņā Dobelē nav ātrās ieskrietuves, ir dažas kafeinīcas.
Labi ka nav fast food tad es un Wuu noteikti paliktu resni! XD
3 reiz esmu bijis Hesburgerā.
Latvijā komplekti ir garšīgāki un labāk / kārtīgāk salikti nekā Igaunijā.

1 reiz biju MCDonalds bet ieraugot to sasodīti daudz eļļu un taukus friškās un burgeros, tie man sasodīti sabojāja apetīti.

Labāk mūsu Latvju sviestiņmazīte! :)

dzhonsons
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 820
Pievienojies: 23 Apr 2007, 21:30

Post no dzhonsons » 08 Mai 2013, 21:00

Pa retam ieskrienu maķītī vai Be Frites pie "mikriņiem", šad tad kāds hotdogs "staķikā".

Jaunzems
Reģistrēts lietotājs

Post no Jaunzems » 08 Mai 2013, 22:48

befrites ir manta! baigie kartupeļi fri tur viņiem

atlans
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 150
Pievienojies: 11 Aug 2007, 20:01
Atrodas: Riga, Vecmilgravis

Post no atlans » 21 Mai 2013, 11:27

rimi bija picas uzkoda sāku pirkt, brt tomēr izņema no pārdosanas . pats turos pie picas
www <--- wild wild west (Will Smith)

Pievienot atbildi

Return to “Aptaujas”