Asāku vai maigāku, lielāku vai mazāku?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Asāku vai maigāku, lielāku vai mazāku?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158224
    shady
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/29_atrais_ediens_1.jpg[/imgl] Atceros , kad atvērās pirmais McDonalds…. Ar laiku tā apmeklējums kļuva viena no manām ikdienas sastāvdaļām. Tad nāca Hesburgeru ēra – tuvāk mājām un teiktu, ka pat garšīgāk. Līdz beidzot ceļā patrāpījās kebabu ēstuve. Man, kā asu ēdienu mīļotājam, tas šķita pats piemērotākais variants. Lai atrastu savu favorītu, laikam esmu noprovējis gandrīz visus kebabus, kuri pieejami Rīgā, sākot no Sultāna līdz beidzot ar Pakistānas. Ir bijušas dziļas vilšanās, gan patīkami pārsteigumi, bet tā arī neesmu atradis savu īsto. Laikam jātaisa vēl viens aplis, neizslēdzot iespēju iegriezties arī kādā burgeru ēstuvē. Labi, ka sieva gatavo super belašus, savādāk būtu jāizvēlas arī starp tiem , bet suņa gaļa man ne visai. Vēl jau ir variants pica, bet to es pietaupu “pārtijiem”.

    No savas puses varu teikt, ka Sultāna kebabā var baudīt īpašus, garšvielās ceptus fri-kartupeļus. Toties Hesburgerā mans favorīts ir kebabburgers. Toties, kam garšo kukurūza un sarkanie kāposti, tie var doties iekost Indiešu kebabu.

    Kas ir jūsu favorīts un kam dodat priekšroku? Varbūt padalieties ar saviem atklājumiem, nosaucot vietu un īpašo produktu.

    #297264
    natolv
    Participant

    Esmu picas piekritējs, bet tikai paštaisītās. Lai vai cik iestādījumi ir izmeiģināti – neviena negaršo tik labi, kā paštaisītā 🙂

    P.s. Izņemot Itāliju 😀

    #297265
    nevertell
    Participant

    Kebabnīca, nigger. Labākie kebabi no īsteniem smilšunēģeriem latvijā.

    #297266
    Anonīms
    Neaktīvs

    Latvieši par kebabu sauc ceptus gurķus ar salātiem,kaut arī īsts kebabs ir cepta jēra gaļa.Tādu es Latvijā nēesmu ēdis.Nu vismaz gaļai jābūt pārsvarā nevis otrādi.

    #297267
    Nelabojams
    Participant

    FastFood manā ēdienkartē vispār neietilpst. Pa retam kāda picka varbūt. Atzīšos gan, ka nevienā kebabnīcā neesmu bijis, šo produktu kritizēt nejūtos tiesīgs. Par miskastburgeriem pastāsts no vētrainajiem 90tajiem.

    Strādāju, tā teikt, centra tuvumā. Sajutāmies varen izslāpuši un nospriedām, ka viens derēja. Pusstops tā nu bij iegādāts, bet kauko uzkost arī vajag. Nesen bij atvērusies pirmā McRītuve Brīvības pieminekļa tuvumā. Sūtām jaunāko no mūsu kopānijas pakaļ, lai atnes zaceni, i pie viena varēs jaunumu ieprovēt. Labi, šis atnes arī. FUJ, šitādu vilšanos!!! Vispār mēs bijām ne tikai izslāpuši, bet arī izsalkuši. Taču, kad beidzām, pāri palika tukšs pusstops un… trīs aizkosti miskastburgeri. Pēc tam šo ierītuves pasugu esmu izmantojis tikai vienu reizi, kad naktī Polijā tikai MacRītuvē varēja ar karti norēķināties, skaidru zlotu nebija, bet ēst gribējās nu zvērīgi. Un konstatēju, ka pirmais iespaids nav bijis maldīgs. VEEEĒ. To var saukt par dajebko, bet ēdiens tas nav.

    Paštaisīta pica gan ņammm.

    #297268
    APOC
    Participant

    Iestāde: Grila Burgers

    Ēdiens: Girosa grila mix

    #297269
    Crow
    Participant

    [img]https://i.imgur.com/2bq3uWt.gif[/img]

    “Tastes like piss and flies…”

    Makrītuve, horseburgeri u.c. jaunās pasaules brīnumi nesanāk pa ceļam, kur nu vēl augstākas un augstas klases iestādījumi. Narvesen sunis dažkārt, bet obligātoriski ar visu asāko, lai nerodas nepareizas idejas, ka ēdu kaut ko sakarīgu. Darba dienās galvenais, lai vēdergals netrokšņo skaļāk par cieto disku vai diviem.

    Mājās – mājas delmasmaizes (jo īsts sviests nah besī, ka nevar nah uzsmērēt un arī divtik dārgāks, protams). Ja nav slinkums, tad delmas kārta tiek dubultota, izvēlēts gaļas produkts, virsū likti dažāda izmēra Maximas sieram līdzīgā produkta gabali (jo nah nogriezt to marmelādi nah ir neiespējami), bet kas īpaši labi izkūst – 5 minūtes uz AMD FX-8350… atvainojos, konvekcijas krāsnspodā – opā, mājas horseburgers gatavs! Tomātmērce, īsts tomāts, īsta salātlapa (nevis no papīra) pēc pieejamības un garastāvokļa. Sliktās kalorijas, holesterīns un radioaktīvais cēzijs – over 9000.

    Subjektīvi labākā iestāde – Valmieras mēbeļu kombināta ēdnīca. Viss kā 90-tajos! Nemainītu visus jūsu fancypants restorānus (kuros neesmu bijis) pret vienkāršāko mājas ēdmaņu darba cilvēka garā (izņemot tur neiztrūkstošo apšaubāmas kvalitātes alkoholu un interesantas uzvedības celtniekus).

    #297270
    APOC
    Participant

    Par mēbeļnieku piekrītu. Studiju laikos nekas nebija labāks par to iestādi.

    #297271
    Garinsh
    Participant

    Š os te indētāju iestādījumus vairs neapmeklēju, jebkurā Lido virtuves bistro var paēst krietni sātīgāk par to pašu naudu.

    #297272
    NPK
    Participant

    Man iepaticies Streetburgers, tur arī ir burgers, piemēram, ar bio liellopa gaļu. Ja ņem komplektu, tad dzērieni bez limita.

    Neesmu mēģinājis, bet lasītas arī labas atsauksmes par Deli Snack.

    #297273
    Jaunzems
    Participant

    Pakistānas kebaba master race, mļe

    #297274
    Jaunzems
    Participant

    Nu nez, iegāju tajā streetburgerā, ieraudzīju cenas, izgāju. Tad jau tiešām labāk tas pats Fontaine delisnack

    #297275
    samurajs
    Participant

    Liepājā nav ne MacRītuves, ne kādas citas normālas ieskrietuves centrā. Ir Horseburger, bet tas pie universitātes kojām (mums laikam bagātie studenti?). Protams, ir Fontaine Delisnack 24/7 ar jēdzīgu virtuvi, bet tas arī ne visiem pa ceļam. Kas ir Liepājā? Picēriju kvantums, bet izcilas pizzas ir tikai ristorante italiano “Bel Cibo”, kur pavārus dresē īsts itāļu šefpavārs.

    Biroju tauta pamatā pārtiek no salātiņiem, kas netrūkst nevienā veikalā. Man darbā bezmaksas pusdienas kafejnīcā (!!!) “Martens”, tā kā jautājums nav aktuāls.

    No šitiem kebab/pic-veidīgajiem es pats gatavoju mājas picas “a la Samurajs”, kas vienmēr ir izcilas 😀 Patērētais laiks = 20 min. kopā ar cepšanu. Varu padalīties receptēs, ja kādu interesē 🙂

    #297276
    root
    Participant

    PIZZA MASTER RACE CHECKING IN! :> Patstāvīgs Lulu klients vismaz 2x mēnesī, pamatā pasūtu vienu un to pašu ar nelielām atkāpēm, konkrētais komplekts apmierina okei.

    Burgeri nesaista, sausa bezgaršīga figņa, kebabi savukārt izrais nelielu riebumu par to nezināmo saturu. No ātrkodas paliek tikai pica, bet es gan nesteigtos to saukt par fastfood 😀 Vismaz ne manā komplektācijā.

    Checkout izskatās apmēram tā.

    [spoil]Būvē savu Picu Pats! 24.32 LVL

    Izmērs 45 cm

    Mīkla Klasiskā 5.18 LVL

    Siers 2x 3.96 LVL

    Picas mērce 0.88 LVL

    Š ķiņķis 3x 5.94 LVL

    Desa 2x 3.96 LVL

    Mozzarella siers 2x 1.76 LVL

    Paprika 0.88 LVL

    Tomāti 2x 1.76 LVL

    Dilles 0.00 LVL

    Zaļie lociņi 0.00 LVL

    Sarkanie sīpoli 2x 0.00 LVL[/spoil]

    #297277
    Aldis
    Participant

    Š ad tad, reti kāds burgers tiek apēsts, bet tā esmu vairāk kritis uz picām, protams – pašgatavota… :P~~

    #297278
    Black
    Participant

    Ne tikai Ganību ielā, bet vēl starp Rimi un kanālu arī atrodas viena ZirguBurgera fileāle. Nesen iegāju, uzkodu mufinu ar kafiju, laikam nebūšu īstais no fāstfūda mērķauditorijas 🙂

    #297279
    Oxys
    Participant

    Ēdu tikai mājās.

    Musu pilsētiņā Dobelē nav ātrās ieskrietuves, ir dažas kafeinīcas.

    Labi ka nav fast food tad es un Wuu noteikti paliktu resni! XD

    3 reiz esmu bijis Hesburgerā.

    Latvijā komplekti ir garšīgāki un labāk / kārtīgāk salikti nekā Igaunijā.

    1 reiz biju MCDonalds bet ieraugot to sasodīti daudz eļļu un taukus friškās un burgeros, tie man sasodīti sabojāja apetīti.

    Labāk mūsu Latvju sviestiņmazīte! 🙂

    #297280
    dzhonsons
    Participant

    Pa retam ieskrienu maķītī vai Be Frites pie “mikriņiem”, šad tad kāds hotdogs “staķikā”.

    #297281
    Jaunzems
    Participant

    befrites ir manta! baigie kartupeļi fri tur viņiem

    #297282
    atlans
    Participant

    rimi bija picas uzkoda sāku pirkt, brt tomēr izņema no pārdosanas . pats turos pie picas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā