Es un Tviteris

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Es un Tviteris

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158853
    samurajs
    Participant

    Pēdējā laikā mikroblogu vietne jeb čivinātava Twitter kļuvis īpaši populārs. Reti kuram ar tehnoloģijām saistītam cilvēkam vai uzņēmumam tur nav atvērts lietotāja konts.

    Aicinām Notepad lasītājus padalīties ar domām par šī sociālā tīkla nozīmi, kā arī paziņot komūnai savus Twitter lietotājvārdus (īpaši aktīvos tvītotājus)!

    @samurajsnotepad – es tur daudz nečivinu, vienīgi ko jautru vai interesantu retvītoju 🙂

    #302288
    Quagmire
    Participant

    Ik pa laikam mēdzu ko ierakstīt. 🙂

    https://twitter.com/svonabaraB

    #302289
    Y
    Participant

    Sapulcē cilvēkus un sludini Jēzu, un savu ezīti vai čūskulēnu. Nekam vairāk parastam lietotājam vai bez pašrokas skriptiem tas neder.

    Priekšroku dodu RSS ar pārdomātu keyword filtru 🙂

    #302290
    RicoPico
    Participant

    Agrāk aizrāvos jo dikti. Sekoju citiem, un arī pats vēl līdz nesenam vecumam tvītoju gultā. Tad savus kontus sāka dzēst personas, kuru tvītus tvēru ar sajūsmu. Piemēram Kardināls Pujats (Pardinals Kujats) vai Konrāds. Vakar, pēc viena gada pauzes, biju atkal ielogojies, un iztīrīju vēl daudzus nomirušus akauntus. Toties uzgāju citus interesantus, līdz ar ko atjaunoju Twattera houmskrīn-widžetu viedtārlunī. Tagad var gardu muti pasmieties par @Sencis_ ierakstiem. Baigais prātvēders, vai zin’.

    [spoil][img]https://notepad.lv/userpix/1481_screenshot_20131011135201_2.png[/img][/spoil]

    Nečivina tikai ar mazvērtības kompleksu sirgstošas personas. In-Your-Feeeeeis! YOLO!!! …teica viņi…

    #302291
    Kalviitis
    Participant

    Katru dienu ieeju , lai stalkotu citus. Pats nekad neesmu neko rakstījis , un visticamāk arī to nedarīšu.

    #302292
    RicoPico
    Participant

    A Tu no visurienes dzēsies ārā, kam neredzi jēgu? Kāda ir dzīves jēga, ko? :>

    Vai Tu zini, ka izdzēstie dati tiek tikai nomarķēti kā izdzēsti, bet patiesībā nekur nav pazuduši? Attiecīgi, es nesaprotu tos, kuri izdzēšas no draugiem, twattera un citurienes. Kāda jēga?

    #302293
    Nelabojams
    Participant

    Nespēju iedomāties, ko es varētu tur rakstīt tādu, kas varētu interesēt citus. Reāli interesēt, lai nebūtu žēl iztērētā laika. Un otrādi.

    #302294
    grisha
    Participant

    Es arii tur neesmu, arii neredzu jeegu spamot kaa es no riita dzeru kafiju vai kuraa briidii kasu pautus…

    KAut kaadiem slaveniem cilveekiem varbuut vinjsh noder, ierindas cilveekam domaaju ka nevajag taas mulkjiibas.

    Un taa tauta tik raksta grib, un attieciigaas iestaades zin visu ko dari.

    #302295
    aoma
    Participant

    Neesmu bijis tur, un nebūšu. Nekad šito padarīšanu laikam nesapratīšu – kāda darvina pēc cilvēkiem patīk publiski savu zarnu saturu demonstrēt.

    #302296
    msh
    Participant

    Da nu [censored], aka viss ko uzrakstīja aoma.

    #302297
    APOC
    Participant

    Regojies neesmu un pirms pāris mēnešiem uz visu šo skatījos ar riebumu līdz kāds kolēģis neizsklāstīja par twitter no sava skatu punkta, kuram nācās piekrist. Ir ļoti maz, bet tomēr ir arī vērtīgi resursi/cilvēki kam sekot, jo reizēm kāds padalās ar kādu interesantu domu graudu, saiti. Tās ir specifiskas cilvēku grupas, kurām ir kopīga interese par kādu specifisku tēmu – zinātne/kāda spēle/filmu žanrs/specifiska IT nozare/…

    Diemžēl jāpiekrīt dažiem augstāk izteiktajiem viedokļiem un domāju ka nekļūdos, ka 90%+ no twitter patiešām satur informāciju par zarnu saturu, konkursiņiem un citu ebļu, kuru īpatsvars ir tik nomācoši liels, ka noderīgās/intelektuālās lietas paliek zem tik bieza mēslu slāņa, ka ja neej ar mēŠ—ki atrast sev interesējošas lietas, tad “netīšām” uz tādām trāpīt nevari.

    Pa lielam tā visa ir miskaste ar < 10% noderīgas informācijas.

    #302298
    LAN
    Participant

    Katru dienu ieeju , lai stalkotu citus. Parasti tikai retviitoju labus tviitus.

    #302299
    dexsters
    Participant

    RicoPico> ,,Nečivina tikai ar mazvērtības kompleksu sirgstošas personas,,?????

    Pastāv viedoklis ka daudz runā tie kam maz prāta.

    #302300
    Crow
    Participant

    Sev interesējošos šad tad palasu klikinot uz bukmārkiem. Ir bijušas reizes, kad ir gribējies izgāzt savu verbālo caureju saturu publiski (tāpat blagot utml.), bet kam ta’ Notepad domāts? 😀

    #302301
    m_janis
    Participant

    Nav tur konts un nebūs. Uzskatu, ka tikpat bezjēdzīgs pasākums, kā purnugrāmata un oranžais portāls.

    #302302
    MyNegation
    Participant

    Neesmu un nebūšu. Kādēļ?

    Tā ir pārāk populāra pulcēšanās vieta cilvēku masai, kura nejēdz pat uzrakstīt jauktu saliktu vai saliktu pakārtotu teikumu.

    Citiem varbūt tas ir kā viens liels forums vai viesu grāmata, bet es to “klabinātavu” uzskatu par smakojošu interneta mēslaini ar iespēju degradēties ģenerējot bezjēdzīgus ierakstus.

    Tie pāris asprātīgie komentāri ir kā anekdošu lapa laikraksta aizmugurē – paredzēti “īpašajai auditorijai”.

    #302303
    Participant

    Ir jau arī prātīgi tvītotāji, ne tikai tādi, kuri raksta, ka patreiz dzer kafiju vai klubā alkoholu + foto. Tak pilns ar dažādu nozaru tviterkontiem, ja man patīk zaļie, tad sekoju visādiem Homo Ecos un Dabas Draugu kontiem, uzzinu jaunumus un citas interesantas lietas, ja patīk IT, sekoju krizdabz (haha). Ja tevi interesē kas vairāk par pautu kasīšanu, tak vari atrast milzum daudz kontu, kuru veidotāji ziņos par aktuālo un ko ne vienmēr spēs dot RSS. No rīta pie kafijas palasīt Twitter jaunumus ir bauda, ja izmet ārā visus tos, kuri par katru soli publiski atskaitās. Es agrāk arī Twitteri neizpratu un domāju, ka tas ir domāts gejiem, bet nē.. Un ja vēl paķer kādu smieklīgo tvītu kontu (žēl Kardināla Pujata) vai kādu Blaumani, tad vispār..

    #302304
    Aldis
    Participant

    Tvītoju kā https://twitter.com/Bedre_lv 🙂

    Twitteri izmantoju lai ātri ar kādu sazinātos – ar tiem pašiem Bite.lv ; LMT; Microsoft; utt var ātri uzdot kādu jautājumu un var teikt zibenīgi saņemt atbildi – ērti, nav jāzvana uz infodienestiem utt…

    Kā arī ir izveidojušies dažādi kontakti ar cilvēkiem, uzņēmumiem ar kuriem var sazināties ērti un ātri.

    Tie kas domā «Ko tad es rakstīšu kas citus varētu interesēt?» i labi laikam ka nav twitterī…. 😀 Jo neinteresanti cilvēki tur īpaši nav nepieciešami. 🙂

    Kā arī, no twitter.com bieži var uzzināt dažādas ziņas ātrāk kā citi, piemēram atrodoties 30km attālumā no Rīgas centrālās stacijas origo, es viens no pirmajiem uzzināju par to ka tur vilturs trauksme un nevienu iekšā nelaiž. Lielie portāli par to sāka rakstīt tikai pēc 20-30 minūtēm, pa radio pat stunda pagāja kamēr šī ziņa aizgāja. :]

    #302305
    Brutto
    Participant

    Laacz regulāri to dara ;))

    #302306
    Arcis
    Participant

    Līdz šim neesmu pat reģistrējies, jo nejūtu nepieciešamību to izmantot.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā