Vai ir gadījies ciest no urķu aktivitātēm?

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

Vai kādreiz sanācis ciest no hakeriem?

1. Jā, bija uzlauzuši manu profilu; nācies ciest zināmus zaudējumus
1
6%
2. Jā, bija uzlauzuši manu profilu; tiku cauri sveikā
2
11%
3. Man nav, bet radiem/draugiem gan ir
2
11%
4. Nē, jo rūpējos par savu interneta drošību
8
44%
5. Nē, bet par drošību īpaši nestresoju
5
28%
6. Cits variants (iespamot!)
0
No votes

Total votes: 18

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Vai ir gadījies ciest no urķu aktivitātēm?

Post no samurajs » 05 Mar 2014, 12:27

Daudziem ir gadījies, ka uzlauzts lietotāja konts kādā lapā vai e-pasts utml. Š onedēļ parunāsim par šo tematu - kāda pieredze, kā izsargāties utml.
Image

rizhee
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 130
Pievienojies: 26 Apr 2011, 00:55

Post no rizhee » 05 Mar 2014, 12:36

Vienreiz kkāds nevalstiski domājošais bija ticis klāt twitterim. Par cik es tur baigi neuzturos, neko nezināju. ÄŒoms tik raksta, kādēļ kkādu krievu mēslu postojot. Apskatijos, jā visādi kirilica ieraksti un esmu sācis sekot cilvēkiem, kas ļoti iespējams stāv pie tā falla 9. maijā.
Show me your configuration.

ruukjis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1981
Pievienojies: 16 Apr 2009, 15:39

Post no ruukjis » 05 Mar 2014, 12:45

Sen, sen atpakaļ, kad vilku visu kas pagadās un AV tika naher atslēgts, ja tas izrādija nepatiku pret kādu failu, dabūju pēc nopelniem - uzrāvos uz keylogera, uzlauza manu WoW profilu un aptīrija manus rūpīgi saraustos "epikus".
Tiesa gan vēlāk visu dabūju atpakaļ, bet zaudēju game time (profilu, izmeklēšanas gadījumā, uz laiku slēdz), turklāt kādu nedēļu dabūju skraidīt plikiņš, kamēr man visu atgrieza.

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Atrodas: LV

Post no Aldis » 05 Mar 2014, 13:18

Pavisam ļoti sen, kad vēl nebija izdomāts notepad.lv un tik tiko parādījās datuve - aptuveni ap to laiku norāvis biju kaut kādu keylogeri kas ļāva kakeriem pastaigāt pa maniem acc. :) Bet kļūstot gudrākam un izprotot lietas esmu piesardzīgs un tas atmaksājas.

Tajā pašā twitterī, nejaucat ar uzlaušanu labprātīgas aplikācijas akceptēšanu. Ir aplikācijas kuras nejauši akceptē, un tās var tavā vietā rakstī, sekot, utt... Tas pats arī ar FaceBook.
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

Crow
E-žurnālists
Atbildes: 5391
Pievienojies: 10 Mai 2009, 14:22
Atrodas: Ir

Post no Crow » 05 Mar 2014, 13:36

Neesmu ievērojis. Ir augsta ticamība, ka kontus neviens nav paņēmis priekšā. Offline gan shitcoin maineri biju noķēris, ilgu laiku (t.i., kādu nedēļu) stāvēja neievērots.
Дебилы, бл*ть...

romajo
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 315
Pievienojies: 20 Feb 2011, 11:33

Post no romajo » 05 Mar 2014, 19:27

Kādu laiku atpakaļ kkāds žuliks bij uzlauzis inbox pastkasti. Ta nu bij piegāzis pilnu pastu ar sviestu, kura saturs vairāk atgādināja garīgi atpalikušo iestādes iemītnieku žagas. Norau dājos uz administrācijas pleca un tiku atbrīvots no pajoļa.

grisha
E-žurnālists
Atbildes: 1130
Pievienojies: 25 Jūn 2007, 18:43

Post no grisha » 06 Mar 2014, 02:52

NEzinu vai saistiits, bet taa kaa esmu atteicies no Winblows lietoshanas jau lljoti sen, neesmu maniijis ka man kaut kas buutu bijis uzlausts.
Izmantoju gan tikai kaadas piecas dazhaadas paroles. Parolju sarezhgjiitiiba gan man atkariiga no attieciigaas maajas lapas.
Viennoziimiigi, lietoju latviskos vaardus parolees, jo tie iisti nav krakeru kraajumos.

E-500
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 465
Pievienojies: 18 Jūn 2011, 18:25

Post no E-500 » 07 Mar 2014, 22:08

Acc pazaudēja tikai tie kuri nelietoja stipru paroli.

Pievienot atbildi

Return to “Aptaujas”