Vai gribi Notepad.lv bez reklāmām?

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

9
26%
Viss apmierina, reklāmas netraucē.
25
74%

Total votes: 34

shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Post no shady » 28 Aug 2014, 22:33

Pamanīju, šādu citātu tepat forumā:
Kamēr noteicēji tādus nebanos - forums būs nekam nederīga muldētava. Nebano jau tapēc ka tieši no tiem pa*** nāk hiti reklāmām.
[imgl]https://notepad.lv/userpix/29_noads_1.jpg[/imgl]Mani tas nemaz neizbrīna, ne reizi vien ir bijusi karsta diskusija par reklamām un nebrīnos, ka cilvēki domā,ka Notepads saņem baigo piķi par to. Tā kā mēs nekad lāgā ar to neesam pelnījuši (reālie ieņēmumi ir daži desmiti mēnesī - labākā gadījumā, kura vēl būtu jāsadala uz galviņām utt), tad izsaku priekslikumu - nokancelēt pilnīgi visas reklāmas Notepadā.

Veči, tā nav peļņa, pats aliņam nesanāk. Beidzam čakarēties. Pēdējā laikā vispār tās netiek koriģētas un viss ir pašplūsmā (vienkāršiem vārdiem sakot - pa dažiem centiem tiek čakarēti nervi mūsu lasītajiem).
Š o diskusiju atvēru publiski, jo ceru ar "lasītāju" palīdzību nonākt līdz vēlamajam rezultātam, nevis te trijatā spriedelēt. Un nekādas "reklāmas samazinašanas" - vai nu ir, vai nu nav. Kāpēc, piemēram, eoz var bez reklāmām?

Aptauja atvērta, spam on!
Last edited by shady on 28 Aug 2014, 23:56, edited 1 time in total.
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

Deriksx
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 271
Pievienojies: 15 Dec 2010, 03:20
Reputācija: 0
Atrodas: Lv

Post no Deriksx » 28 Aug 2014, 22:37

Donate Button

E-500
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 465
Pievienojies: 18 Jūn 2011, 18:25

Post no E-500 » 28 Aug 2014, 22:39

Š eit nav nevienas reklāmas, un kaut kā neticās, ka reklāmas pelna tik maz, cik tad te dienišķo apmeklētāju ir? Droši vien vairums advancēti un bloķē tā pat.
Last edited by E-500 on 28 Aug 2014, 22:53, edited 2 times in total.

ctrlaltdel02
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 93
Pievienojies: 23 Sep 2010, 20:18

Post no ctrlaltdel02 » 28 Aug 2014, 22:42

Lielākā daļa kas lieto šo forumu, pieļauju, lieto arī kādu rīku reklāmu bloķēšanai. Bet līdz kompim jau viņas nonāk, es tikai neredzu, sanāk ka trafiks ir, jēgas nekādas. Tad jau labāk taisiet ikmēneša loterijas, 50% servera un lapas uzturēšanai, 50% balvu fondam, piemēram 1€ = viena biļete loterijai, jo vairāk ziedo, jo lielāka iespēja uzvarēt. ÄŒakars protams nepazudīs, bet vismaz būs kāds labums, vinnēt pat USB flešku 12€ vērtībā būtu patīkami =)

MeistarsUnVergs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1392
Pievienojies: 22 Aug 2014, 15:14

Post no MeistarsUnVergs » 28 Aug 2014, 22:53

Es šeit nekādas reklāmas neesmu redzējis. Adblock Edge rullē. Es protams esmu slikts jo ne tikai nemaksāju par programmatūras licenzēm bet arī neskatos reklāmas.

Ideja par raffle veida loterijām ir apsveicama.

Un vispār ja cilvēks nodarbojas ar IT tātad viņam ir ienākumi pamatdarbā par ko uzturēt sievu, mašīnu, kaķi un pats svarīgākais serveri. Kur problēma pievienot vēl vienu virtuālo hostu uz kura griežas vēl viena lapa? Nemācīsu nevienu dzīvot bet man savulaik uz veca Athlon griezās DC++ hubs, Apache, FXP, Tor izeja, Freenet peers un vēl vis kaut kas. Izmaksas bija viens aliņš mēnesī.
Legālās programmatūras lietotāji ir vēl lielāki stulbeņi par legālo narkotiku lietotājiem

shady
Moderators

Post no shady » 28 Aug 2014, 23:05

Tas adbloks palīdz tikai tiem, kuriem tas ir. Uz telefona mest virsū vēl adblokus ir diezgan murgaina doma (kā novēroju, tad uz mana aparāta, tas izraisīja vairāk mīnusu, nekā labumu).

Un, jā, reklāma maksā tik maz, kuras sper iekšā aģentūras uz urrā, nevis individuāli sarunātās.

Te ir Notepad statistikas dati: https://notepad.lv/userpix/29_statistika_1.png

Nu lab, pat lai nebūtu jādomā par servera uzturēšanu, kuru mums ir veiksmīgi atrisināta - varam atstāt vienu vienīgo reklāmas baneri par serveriem, kuri mums dod free hostu. Viss, viens vienīgs mazais baneris - vairāk arī neko nevajag. Un sponsoram nevar būt pret to iebildumi, jo tā būs vienīgā reklāma - un tā mazā banera vērtība ar šo apstākli tikai celsies, nevis kritīsies.

Doma par loterijām jau nav slikta, bet likumīgi rīkot loterijas nemaz nav tik vienkārši, kur ir iesaistīti naudas darījumi. Un iedomājoties vēl visādus komentārus, ka administrācija ir iesūkusi naudu nāsīs - nē, paldies :) Nevajag. Domāju, ka šī ideja vnk kancelējas nost. Ja, protams, tauta ko tādu grib un grib sarīkot kaut kādu konkursu, tad varam jau izdomāt - bet tad to vajag atvērt zem citas tēmas un izteikt tur priekšlikumus un apzināt gribētājus.
Te runājam par reklāmām kā tādām.
Last edited by shady on 28 Aug 2014, 23:13, edited 1 time in total.
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

Crow
E-žurnālists
Atbildes: 5391
Pievienojies: 10 Mai 2009, 14:22
Atrodas: Ir

Post no Crow » 28 Aug 2014, 23:11

Ar visām četrām par.

Nē, pag. Atstāj Ä¢aķeks banneri. Nu tāpat vien, tur nav nekāda interešu konflikta, man viņš patīk, dizainiski gaumīgs, iederīgs un tā tālāk :D
Дебилы, бл*ть...

MeistarsUnVergs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1392
Pievienojies: 22 Aug 2014, 15:14

Post no MeistarsUnVergs » 28 Aug 2014, 23:27

Taisiet loterijas ar bitcoin. Tur ja grib var viss būt caurspīdīgs, nāsīs (un citās ķermeņa atverēs) ievilkt nevienam neredzot nevarēs.

Es esmu piedalījies pāris loteijās iekš bitcointalk.org bet neko laimējis neesmu. Toties nav ko pārmest viss bija godīgi. Blockchains mans liecinieks.
Legālās programmatūras lietotāji ir vēl lielāki stulbeņi par legālo narkotiku lietotājiem

grisha
E-žurnālists
Atbildes: 1130
Pievienojies: 25 Jūn 2007, 18:43

Post no grisha » 29 Aug 2014, 02:30

MAn reklaamas netraucee, vismaz uz kompja. Uz sava Andrioiida taapat lapu normaali nevaru paskatiities. Nav mobilaa versija diemzheel. Bet tur zoomot tuvaak, taalaak, man skjiet mulkjiigi. Tomeer, cik nu man sanaak caur telefonu netaa seedeet.

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 29 Aug 2014, 06:56

@shady, tu esi liels malacis: pats vairs neko te nedari, tikai sācis gudri *irst! Salīdzinājumā ar citām web lapām Notepadā reklāmu (vismaz kaitinošu) nemaz nav. Kā teica biedrs Crow - Dateks banneris ir pa tēmu un iederas dizainā.
Kaut kādi minimāli ienākumi lapas uzturēšanai vienmēr ir vajadzīgi. Ja kāds domā, ka es ne tikai bez maksas rakstīšu rakstus, bet pats vēl maksāšu par hostingu vai domēnu - tas nenotiks. Protams, mēs varam izvākt visus bannerus, bet tad jums būs Notepad bez Samuraja. Varēsiet paši rakstīt rindas kārtībā... personu ar e-žurnālista statusu te tāpat vairāk nekā sunim blusu :D
Image

shady
Moderators

Post no shady » 29 Aug 2014, 08:00

A, kapēc nepadirst?:)
Bet, ja nopietni, es nedomāju, ka ieņēmumi no reklāmām atsver kaut vienu tūkstošo daļu no tā darba, ko TU velti Notepadam. Kā jau minēju, tad var atstāt mazu reklāmu par serveriem, lai nav pašam jāmaksā par hostu. Bet, protams, ja TU uzskati, ka portāla pieiršana ar reklāmām un to centu peļņa ir tā vērts, tad lai jau paliek.
Es izteicu savu viedokli un uzskatu, ka nav tā vērts. Sataisi labāk kādam kompi pa piečuku (ja jau Liepājā tāds cenrādis) un nebūsi zaudējis ne centa. Bet vismaz vide, kuru pats radi, būs tīra. Būtu saprotami, ja no tā visa būtu arī kāds reāls labums, bet kā redzi - nekā jau nav.
Bet, nu jā, katrs cents, ko jāatrauj, sirds sāp.... Bet, ja tu raksti dēļ tā piečuka mēnesī, tad varbūt tiešām pietiek - met vienreiz mieru. Š obrīd, pēc tava teiktā, tieši tā arī izskatās.
Esi vīrs un izdari izvēli - pasaki, pietiek, vai nu savam darbam, vai reklāmām. Tu to visu dari dēļ entuziasma vai dēļ muļķības (tā samaksa par reklāmu, kas parazitē uz Tavu darbu = muļķība)?

/*shady noslauka* Pabeidzu rīta procedūru./

macbeton
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3510
Pievienojies: 01 Nov 2008, 18:43
Atrodas: Libau

Post no macbeton » 29 Aug 2014, 08:41

Kādas reklāmas? Kur ir?

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Atrodas: LV

Post no Aldis » 29 Aug 2014, 09:58

Normāli banerīši pa tēmu mani netraucē, pat interesē...
Slīdošās lentas lejā, uzlecošie logi, un tādi mēsli - nē!!!
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

shady
Moderators

Post no shady » 29 Aug 2014, 11:18

Ķirzaka, par tevi bija skaidrs jau pirms Notepad dzimšanaa, jo it kā fišku kaut kādu rubī, bet tai pat laikā, kompleksos nomākts interneta superstārs.
Par blogu gan piekrītu, nav slikta ideja.

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 29 Aug 2014, 11:50

De facto Notepad jau ir kļuvis par Samuraja paplašināto blogu :) Kur citur jūs tik glaunu blogu ar forumu un mailserveri esat redzējuši? :D
@Shady: ne dēļ tā piečuka es to visu daru, bet tāpēc ka patīk. Žurnālistikas jomā esmu progresējis, šis darbs vairs neaizņem pusi dienas kā senāk. Kamēr būs kas lasa Samuraja jaunumus - Notepad pastāvēs.
Image

richijs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 460
Pievienojies: 04 Aug 2009, 10:35
Atrodas: Valka

Post no richijs » 29 Aug 2014, 12:20

Iedodat tak žurnālista tiesības klucim vai kurš te publicēja video sacerējumus :D
Kas tam muļķim prātu dos...

iKey
E-žurnālists
Atbildes: 1460
Pievienojies: 25 Apr 2007, 16:55
Atrodas: Aizkraukles morālā anomālija

Post no iKey » 29 Aug 2014, 12:21

Reklāmas? Š eit viņas nepiefiksēju.
Š ajā protālā netraucē man. Dažos saitos tās uzlec pa virsu visam tekstam un uz telefona ir baigais čakars, lai to aizvērtu
Reset poga domāta tam, lai parādītu datoram, kurš te ir galvenais.

Jolla Sailfish
Image

foxsk8
Moderators
Atbildes: 5070
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 29 Aug 2014, 14:23

Shady:

1. kārtām tu pats paziņo par to, ka tu aizej no NP uz nezin cik ilgu laiku, nesaproti, nafig visu šo laiku tu te biji, un te pēkšņi tu atkal atnāc atpakaļ un kaut kādus murgus te raksti.

2. Visus šos gadus, kad tu pats arī regulāri dabuji šis reklāmas naudas ienākumus tu nevienu vārdu nepukstēji, ka vajadzētu šis reklāmas izvākt. Tagad kad šī visa nauda ap 90% aiziet samurajam kurš šobrīd ir bezdarbnieka statusā, pēkšņi tev šie centi sāk uztraukt.

3. Es samurajam esmu devis, teicis, ka šis ir viņa paplašīnātais blogs, advancēts blogs un es vairāk piepalīdzu ar tehniskām lietām, jo man šobrīd ir pamatdarbs, kas aizņem daudz laika, līdz ar to Samurajs šeit paliek par kingu (patīk tev vai nē), jo tu nespēj pats nodefinēt, vai tu šeit būsi vai metīsi mieru, bet no citiem tu to pieprasi. WTF?

Neteikšu ka reklāma ienes centus, google vidēji no 20 - 30 eiro mēnesī, dateks atkarībā no sale out, kas ir no 20 - 50 eiro mēnesī, atkarībā no pirkuma daudzuma caur mūsu banneri, ref sistēmu. Serveris ir nokārtots for free. Es neuzskatu šobrīd to, ka Samurajam, kurš dara šeit vislielāko darbu būtu jāatsakās no pārdesmīt eiro mēnesī.

shady
Moderators

Post no shady » 29 Aug 2014, 16:13

Nekas jau nav mainījies. Esmu aizgājis no tā saucamā "aktīvā dienesta". Esmu pasīvā statusā, tas ir, kad ir laiks - kad ir laiks, palasu, kaut ko pakomentēju, un paturu tiesības izteikt savu viedokli.

Mans priekšlikums ir par to, ka vajag nokancelēt reklāmas, jo tās nes niecīgi peļņu un ne reizi vien te forumā par to bija bļaustīšanās. Tāpēc arī izvērtu diskusiju publiski, lai lasītāji arī izsaka savu viedokli. Un tās cenas ir zemākas, kuras tu te uzrakstīji, paskaties kopējo affiliate ieņēmumus un uzkrāšanas periodus.

Iespējams esmu pārpratis situāciju, jo sapratu, ka samurajs no mēsliem ir ticis ārā, bet ja ne, tad sorry, ne jau mans mērķis bija atņemt kādam pēdējo centu. Tad viss ir saprotams.

Uztver to kā ierosinājumu un nesāc te atkal fantazēt muļķības ar zemtekstiem.

aoma
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2599
Pievienojies: 25 Apr 2007, 12:47

Post no aoma » 29 Aug 2014, 20:50

Bļin, kad es te kādreiz šadijam braucu par šito visu virsū, biju "sliktais puisis" - sprēgāja man virsū ne pa jokam.
Tagad, kad pie siles vairs netiek, kažoku uzreiz apmetis otradi. Nožēlojami...
Visu cieņu samurajam, pareizāk būtu teikt roninam.
viegls rokenrols pa radio

shady
Moderators

Post no shady » 29 Aug 2014, 21:57

Nevajag visu pagriezt otrādi. Kad aizgāju, tad pateicu, ka atsakos no jebkādas reklāmas un man paredzēta daļa paliek samurajam, nevis dalīta uz atlikušajām galviņām. Tagad ierosinu, ka vajag arī izravēt to drazu, jo jēga ir maza. Ar samuraju šovakar izrunājos privāti, un ceru, ka saprata manu domu, bet gala vārds pieder viņam - to nemaz neapšaubu.

Jā, Aoma, tev taisnība - tieši es te biju galvenais, kurš tās reklāmas sabāza un ar viņām ņēmās. Cerēju toreiz, ka kaut kas pozitīvs sanāks, bet tā arī nekas nesanaca (nu varbūt arī vienkārši nemācēju). Tieši tāpēc arī saku - nafig šito!

zi007
E-žurnālists
Atbildes: 190
Pievienojies: 11 Feb 2009, 19:13
Atrodas: Mančestra

Post no zi007 » 29 Aug 2014, 23:20

Veči, man reāli šķiet, ka Jums šeit šis jautājums nav reāli sakārtots... - Latvijā ir daudzi biznesi, kuri par katru jaunu klientu maksātu 5-200 euro, bet Jūs te runājat par kaut kādu aliņu un citiem suņa murgiem. Portāls ir pietiekami saturīgs un var būt vēl labāks, bet šis reklāmas jautājums ir bērnudārza līmenī.... Uztaisiet vismaz kaut kādu affilate sistēmu, lai no visām reklāmām vismaz 1000 euro mēnesī varētu nopelnīt...
....

shady
Moderators

Post no shady » 29 Aug 2014, 23:52

Nu, tā vienkārši nesanāk. Es nedrīkstu likt screenshotus no reklāmu ieņēmumiem publiski, bet par katru izlecošo sūdu, tu saņem dažus eiro (burtiskā nozīmē - kopsummā, ne jau par katru reizi). Ir reklāmas, kuras maksā tikai par klikiem, ir kuras pa ekspozīcijām. Rezultātā sanāk tā,ka reklāmgribošam subjektam ir izdevīgāk iemaksāt naudu X kādā affiloatē, kura palaidīs interesejošos portālos reklāmu pa smieklu naudu. Tieši par to jau es arī te cepos. Kāpēc ļaut sevi ņemt visos caurumos? Pirmais, kas ir jāizdara, ir jālikvidē visas affiliate (knc, smartad utml). Tad pārskatīt banerus un izdarīt pamatīgu revīziju.

Bet, veči, domājat paši. Izteicu savu viedokli. Samurajam vēlāk nosūtīšu atskaites ar ieņēmumiem pa katru mēnesi no katras affiliate, lai izvērtē - ir jēga vai nav. Ka redzu, tad domas tikai apstiprinājās pareizajā virzienā - daudziem ir aplams priekštats par reālo situaciju. Ja gribat palīdzēt, tad palīdzat izdomāt ar ieteikumiem - ko un kā (tie, kas zin, nevis domā, ka zin), jo man citu ideju nav. Jo neviens nemaksās vairāk, ja to visu var apiet. Bet, ja reklamu nevar ielikt parastā veida, tad varbūt kads reizi gadā samaksās par to, kas rezultāta būs varbūt vairāk, nekā visas drazas nopelna visa gada laikā. Jo vairāk nevertīgu reklāmu te ir, jo nevertīgākas tās ir katra individuāli. Bet nu ok - neesmu es mārketinga speciālists.

ctrlaltdel02
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 93
Pievienojies: 23 Sep 2010, 20:18

Post no ctrlaltdel02 » 30 Aug 2014, 02:13

http://teespring.com/
Why not "Notepad" ?

Reku, uztaisiet akciju ar Notepad logo, piemetat klāt vēl nelielus sponsoru logu (no kuriem ar var kādu naudu paņemt ka viņi tur būs). Apģērbi tiešām tur kvalitatīvi, esu ņēmis, nevar ne salīdzināt ar mūsu veikalos nopērkamajiem.
Nu tak var izdomāt alternatīvas, tik nedaudz vairāk darba tad būs, a ja grib sēdēt un gaidīt kad nauda pati rokās iebirs, tad jau laikam ka reklāmas arī ir atbilde...

foxsk8
Moderators
Atbildes: 5070
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 30 Aug 2014, 10:26

Shady: KNC un Smartads kā tāds sen jau kādu laiku šeit nav. Ir atstātas tikai tās reklāmas, kas reāli arī ko ienes, un tas ir dateks un google reklāmas. Google mēnesī no 20 - 30 eiro, dateks kā jau minēju, kā kuru mēnesi. Pēdējā reizē samurajs dabuja 100 naudiņas, par ko bija ļoti priecīgs.

Ar aff sistēmām ir jāmāk strādāt un NP ir dateks aff sistēma, kas ir tieši par IT nozari, tematiku, kā arī google reklāmas atlasās automātiski no lapas satura un pielāgotiem kanāliem, līdz ar to, bieži vien šis reklāmas atlasās gan pēc satura, gan pēc paša apmeklētāja interesēm.

Vajadzēja savā laikā vienkārši brutālāk spiest uz ciešo sadarbību, nevis izmantot tos KNC, Smartadus, kur principā tu ar viņiem tur strādāji, ne es vai samurajs. Dateks, google, un bezmaksas hostings manā pārziņā, kur šobrīd arī no šiem ir vislielākā atdeve un no arī tas tā var šobrīd palikt, jo varu piekrist, ka lielie aff kantoriem nav nekāda atdeve. Ja būtu lapa, kura reklāmē ātros kredītus, visādus kredītu salīdzināšanas, tur šis reklāmas no aff tīkliem strādā vairāk.

Reklāmas tirgus ir ļoti nočikāts ar visādiem soc tīkliem, google adwords, un aff kontiem, kur protams, reālam reklāmas devējam ir izdevīgāk maksāt par reālu notikušu darbību, pirms 10 - 15 gadiem bija vairāk tradicionālie banneri.

Tu domā, ka lielajos portālos tās reklāmas tur kāds normāls uzņēmējs liek iekšā par 500 eiro dienā, tur ja papēta to situāciju, viņi izmanto tos pašus aff tīklus, lai nosegtu savus laukumus.

Š obrīd un arī turmāk, visa NP iegūtā daļa aiziet vienīgi samurajam, par ko jau es viņam biju rakstījis :)

AKMS47
E-žurnālists
Atbildes: 1325
Pievienojies: 14 Mai 2010, 16:44
Atrodas: Liepāja

Post no AKMS47 » 30 Aug 2014, 18:43

Un tu busi tas lielais donors?
Brīžam viss ir tā apnicis, bet labo brīžu ir vairāk.

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55

Post no Aldis » 31 Aug 2014, 23:10

Un vēlreiz atkārtoju - lai iet reklāma, ja ir nopietni reklāmu piedāvājumi.
Būs pašiem naudiņa par padarīto darbu.
Par ieteikumu samurajam atvērt savu blogu... ar ko tas diži atšķirsies? Lūk jums blogs - kursors.lv :) Principā apvienojoties vairākiem cilvēkiem var uzturēt +/- normālu portālu un šinī brīdī uzskatu ka «portāliskāks» un lielāks ir notepad.lv nevis iepriekš minētais kursors. Un kā samurajs atvērs savu blogu, viņam vienpersoniski nāksies atbildēt par visu, rakstiem, apskatiem, reklāmu, e.t.c.. Uzskatu ka IT lapai jābūt ir arī forumam, kur lūgt palīdzību, vai apspriest dažādas lietas. Cik tad pa nopietno IT forumi iekš LV palikuši? Eoz, bote un notepads? :)

Ieteikums, ja pašiem nesanāk, nemākat, utt... sakontaktējaties ar kādu normālu reklāmu aģentūru, lai reklāmas meklē šie - saņemot savu procentu un atmetot to jums. +/- normāla reklāmu aģentūra ar jūsu 80'000 unikālajiem lietotājiem mēnesī izspiedīs no portāla ap 100 naudiņām un vairāk. :)

Kas lietotājiem traucē no reklāmām?
Tas ir - izlecoši logi, vai baneri atverot lapu. Slīdošas slejas apakšā footerī. Parasti, tēmai atbilstoši (piemēram, vārņa dateksi) nevienam netraucē. Iespēja izvietot banerus jums te pa pilno... Piemēram veselu baneru rindu gluži kā tvnet, apollo, delfi varat krāmēt labajā malā
un uz leju tur -------------------------------------------------------------------------------------->
tur kur taga tukšums, viena lapas trešdaļa tukša.

Neviens neiebildīs pret reklāmām. Bļaustās jau jūzeri par to ka par japeikām atdodat pusi no lapas ar izlecošies brīnumiem, kuri nevienam neinteresē un ar riebumu jāklapē ciet jo traucē uztvert pamatsaturu.
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

WerNeo
Lietpratējs
Atbildes: 1802
Pievienojies: 14 Aug 2007, 01:27

Post no WerNeo » 01 Sep 2014, 20:54

Izlasot visu foruma saraksti... gribu aicināt visus paspaidīt tantes reklāmas iekš notepada, atbalstot Samuraju grūtā brīdī. Atslēdzam ABP un draudzīgi pa reizei/divām nospiežam. Par pārējo, nekomentēšu. :)

aoma
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2599
Pievienojies: 25 Apr 2007, 12:47

Post no aoma » 03 Sep 2014, 14:20

Es neko otrādi nepgriezu, ja kas.
Ojār, patiesībā Tu esi normāls puika, Tikai nesaprotu Tavu attieksmi pret neveselīgu kritiku.
Dzīve ir dzīve, tieši tāda, kā mēs katrs to būvējam.
Ja reiz esi izvēlējies būt atpazīstams {līdz ar to jāsamierinās, ka katrs suns var riet, cik patīkās, bet rīkli viņam aizbāzt tik vienkārši nevarēsi}, saņem to, ko esi pelnījis - ar nelieliem izņēmumiem - bargu publikas kritiku.

P.S. Pats nekad neesmu darbojies IT jomā, tas ir mans vaļasprieks - pirms mēneša likvidēju savu firmu, aizvakar nopārdevu pēdējo tehnikas vienību, naudas it kā ir gana, lai mierīgi sagaidītu vecumdienas, bet apsveru iepēju iegādāties nelielu mājiņu Londonas apkaimē, lai sapūst līdz galam šī valstiņa, ko ilgus gadus uzskatīju pasr savu dzimteni.
viegls rokenrols pa radio

grisha
E-žurnālists
Atbildes: 1130
Pievienojies: 25 Jūn 2007, 18:43

Post no grisha » 03 Sep 2014, 22:39

VArbuut kljuudos, bet, cik atceros, Samurajs netaisiija sho projektu naudas pelniishanas noluukos. PIem. freefm.lv vispaar pa, skjiet gandriiz desmit gadiem, nav redzeejis nevienu reklaamu.
Tomeer, ja vajag, vajag reklaamas. Kameer nemanu uzlecoshos logus, tikmeer netraucee.

P.S. Visu cienju Samurajam. Vinjam pietika nervi izveidot sho pasaakumu. Arii biju viens no tiem, kas vinjam klupa virsuu, kad vinjsh sho lapu saaka veidot. Spiedienu toreiz iztureeja. Izveidojat pashi populaaru lapu, kas dziivo vismaz desmit gadus... .

jonjs
E-žurnālists
Atbildes: 971
Pievienojies: 08 Sep 2009, 12:11

Post no jonjs » 04 Sep 2014, 18:01

Naudiņa jāpelna kaut mazliet, cilvēki strādā, nevar viss turēties uz kailu entuziasmu.
ritenis vienkārši ripo
Jāsaka paldies tam, kas radīja bumbu uz kuras mēs dzīvojam un gravitācija arī ir tam visam pamatā.
Kvantu fiziku neskarsim, jo no tās es tā pat nekā nejēdzu.
Starp citu, kas tā tāda relativitātes teorija?

Mad182
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 903
Pievienojies: 14 Mar 2007, 15:16
Atrodas: Latvija

Post no Mad182 » 08 Sep 2014, 11:44

@zi007, gribētu gan redzēt kā tu ar šāda veida un apjoma traffiku nopelni 1000 eur mēnesī.

Manuprāt reklāmas lapā, kas nekādā veidā no lietotājiem naudu neiekasē ir pilnīgi normāla parādība, un skaidrs ka ir prieks kaut ko saņemt atpakaļ par ieguldīto darbu, pat ja tas nav adekvātā apjomā.

WerNeo
Lietpratējs
Atbildes: 1802
Pievienojies: 14 Aug 2007, 01:27

Post no WerNeo » 09 Sep 2014, 23:27

Grisha... netaisīja gan. Bet mēs tā labi gan apaugām ap notepadu. :) Citi nākuši no vienas vietnes, citi - no citas. Te mēs esam un, manuprāt, ir laiks, lai aizmirstu, kas kā bijis. :) Palīdzam samurajam grūtā mirklī (viņš to ir pelnījis)!

Pievienot atbildi

Return to “Aptaujas”