Kādu interneta meklētāju lietojam?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kādu interneta meklētāju lietojam?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160468
    samurajs
    Participant

    Parunāsim par informācijas meklēšanu: Latvijā vispopulārākais neapšaubāmi ir Google. Savukārt, ja vajag kaut ko atrast Krievijas lapās – labāks būs Yandex. Citi atkal principa dēļ nelieto Google, jo tā spiego. Tad nu kā meklējam?

    #313463
    Aldis
    Participant

    Uz datora noklusējums Google, ja neatrod ko vajag, tad krievu Jandeks. Ja nu galīgi neatrod ko vajag tad duckduckgo, bet bieži tas atrod vēl mazāk. Izvairos no Bing, jo tracina kas tas uzmācās caur MS programmām uzlikties kā noklusējuma, panāk tieši pretējo efektu ka nevēlos viņu lietot vispār, kā arī, cik zināms un šeit pat bij publiskots, ka Bings ir Copy/Paste Googlei…

    Telefonā tikai Googlēt sanāk, kā noklusējums iekš pārlūka, un drukāju pa taisno adrešu joslā, citu neizmantoju.

    #313464
    Participant

    Protams, ka lietoju Google. Labāka meklēšanas dziņa nav, ja datu ievākšanu neuzskati par mīnusu.

    #313465
    shady
    Participant

    99,99% tiek lietota Google, bet atlikušo 0.01% duckduckgo.com.

    Bet vispār jau gribēju izvērst diskusiju par to, ka arī lokalizētie dziņi konkrētai lietai aizņem lielu daļu no ikdienas. Piemēram, man ikdienā sanāk ļoti bieži čekot salidzini.lv un ebay, kā arī attiecīgus torrent sērčus, kas aizņem ļoti daudz no kopējās ikdienas “meklēšanas” interneta plašumos.

    #313466
    m_janis
    Participant

    No Googles, tāpat pārējās viņu drazas chrome un android cenšos turēties pieklājīgā attālumā. Man nevajag ne spiegus, ne Googlesprāt mani visvairāk interesējošās lietas saraksta pirmajā lapā.

    Par tādiem kā meklētājiem WebCrawler (jā izmanto vairāku, arī Googles rezultātus, bet bez drazas) vai Dogpile jau te neviens nav laikam dzirdējis, tāpat kā par Excite, HoBot, Looksmart un vēl kaudzi meklētāju.

    #313467
    Quagmire
    Participant

    Tikai Google.

    #313468
    shadow118
    Participant

    Google un Bing. Bingam attēlu meklētājam labāks interfeiss, piem kad esi noscrollojis pāris metrus uz leju, atliek tik vienreiz pabraukt uz augšu un parādās meklēšanas josla, a googlei jābrauc līdz pašai augšai. Un Bings attēlus ver jaunā cilnē, google tajā pašā, bieži sanāk nejauši aizvērt ciet.

    #313469
    BERILS
    Participant

    google.

    bet ja vajag krievju valodā, piemetu kādu krievju frāzi ar latīņu burtiem , un atrod 🙂

    #313470
    grisha
    Participant

    Samuraj, Samuraj. Kaa ta taa ka esi uztaisiijis aptauju, bet piedaavaa tikai google?

    #313471
    kappa
    Participant

    Pamatā sanāk google, esmu mēģinājies pāriet tikai uz Bing vai Yahoo, bet tie vienmēr izrādās lēnāki un Yahho gadījumā bieži baigi lago. Tāpat esmu diezgan pieradis pie rezultātiem kādus dod google, pierastāks kaut kā.

    Tiesa, attēlu meklētājs gan viņiem varēja būt labāks, dodu priekšroku Yahoo.

    Daudz arī tiek izmantoti dažādi ebay , amazon u.c. lapu meklētāji.

    #313472
    Barons
    Participant

    Quote:

    google.

    bet ja vajag krievju valodā, piemetu kādu krievju frāzi ar latīņu burtiem , un atrod


    Arī tikai un vienīgi Google.

    Ja vajag atrast atbildi krievu valodā, ierakstu Translit.Netā tekstu latīņu burtiem, iezīmēju un Google man atrod atbildi krievu valodā.

    #313473
    jonjs
    Participant

    Mana gadījuma kopija 🙂 Daru tā pat. Laikam jāpamēģina tas Yandex 🙂

    #313474
    Barons
    Participant

    Pārslēdz uz krievu Google. Nevajag lietot Yandex.

    P.S.

    Quote:

    #313475
    samurajs
    Participant

    To alternatīvo meklētāju ir tik daudz, ka visus pat uzskaitīt grūti. Bet pareizi vien uztaisīju aptauju, jo bez Googles neviens neiztiek 🙂

    #313476
    Aldis
    Participant

    Te vairāki par attēliem minēja, ka gūglim nav tik ērts bilžu meklētājs. Principā ja nomaina User-Agent uz vecāku pārlūku, parādās viena cita bilžu meklētaja versija, kas bija pirms šīs. 😀 Un tā šķiet ērtāka un ātrāka. Pats gan lietoju parasti tomēr to pašu defaulto jaunāko. 🙂

    Pēdējā laikā ir parādījusies kaitinoša tendence, mainās vietām izvēlnes [Attēli] un [Kartes] un vēl nāk klāt – lietotnes, un citi tabi.

    [img]https://www.bildites.lv/images/v0gpjlq1dcuc6ca1s.jpg[/img]

    Tā kā parasti guglēju ātri, daudz nelasot kuras sadaļas šis tur sarindojis, mēdzu iesperties bilžu vietā uz kartēm, lietotnēm, -apstulbt, – back, un tad saprast kur nobāzuši [Attēli]

    #313477
    Mad182
    Participant

    99% google.

    Esmu izmēģinājis visu ko, bet neviens cits meklētājs nav sniedzis līdzvērtīgus rezultātus.

    #313478
    E-500
    Participant

    Nekaitot specializētos, tikai google, jo pārējie meklētāji nekam neder.

    #313479
    Aldis
    Participant

    Es atkal uzskatu, labāk lai jau man piedāva kaut ko tiešam iespējams noderīgu un pa iespējams izdevīgām cenām, nevis pilnībā nevajadzīgu lietu, ne tajā kontekstā, ne tajā vietā, piemēram kā tēvēplejā slaucēju ekipējumu pa malām raidījumam Atrasts internetā:

    [img]https://www.bildites.lv/images/f5ids71kr10buaqg53.jpg[/img]

    #313480
    dzhonsons
    Participant

    Ikdienā Google.

    Ja jārokas pa krievu lapām, viennozīmīgi Yandex.

    #313481
    Athlons
    Participant

    pārsvarā brilli, jo uz operas tas nāk defaultā un sen pierasts…

    ja lietoju ēzelīti, tad bing, jo defaultais, turklāt bing lapa reāli smuki sataisīta pēdējā laikā… 😉

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā