(Aptauja) Tava attieksme pret migrantu ieplūšanu Latvijā

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

Tava attieksme pret migrantu ieplūšanu Latvijā

1. Jā! Nelaimē nokļuvušajiem jāpalīdz
7
15%
2. Jā! Bet tikai bēgļus no Ukrainas, Tibetas utml.
16
35%
3. Jā! Bet tikai sievietes un bērnus
0
No votes
4. Nē! Neviena migranta Latvijā!
18
39%
5. Šeit neminēts viedoklis (iespamot)
5
11%

Total votes: 46

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

(Aptauja) Tava attieksme pret migrantu ieplūšanu Latvijā

Post no samurajs » 09 Sep 2015, 16:32

Mēdz sacīt, ka statistika esot vai nu izcili objektīva padarīšana, vai arī ļoti lieli meli. Lai neietekmētu balsošanas gaitu, redakcija no komentāriem izvairīsies.
Image

Crow
E-žurnālists
Atbildes: 5391
Pievienojies: 10 Mai 2009, 14:22
Atrodas: Ir

Post no Crow » 09 Sep 2015, 16:47

Operatīva un aukstasinīga rīcība kā aprakstīju otrā tēmā - bruņotie spēki uz robežas, ārkārtas situācija, un atļaut tikai tos, kas savu statusu var pierādīt un neatsakās no palīdzības vienalga kādā veidā un kur tā tiek sniegta. Beggars can't be choosers.
Дебилы, бл*ть...

jurgenz
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 329
Pievienojies: 15 Mar 2007, 19:04
Atrodas: Rīgas rajons.

Post no jurgenz » 09 Sep 2015, 20:12

this
life sux and then you die..

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Atrodas: LV

Post no Aldis » 09 Sep 2015, 23:42

Nu ja pēc gadiem 40 gribam šitā redzēt valsts tv ziņas, tad uz priekšu...
Image

Pilnīgs sviests ar tiem bēgļiem... Dzirdēju atrunas, ka redz, strādās šie, būs kas aizpilda darba vietas.. nu nezinu gan, pie tāda izmēra pabalstiem neko nedarot, es arī nestrādātu...
Redz, šie mācīties latviešu valodu ar neuzskata par vajadzīgu lietu, jo eiropā tā šiem nebūšot nepieciešama... Tad pat labāk mācīties krieviski...
Paskatoties uz tiem bēgļiem - mužiki spēka gados, daži pat labāk apģērbušies kā vidējais latvietis..
Kā reiz, pirmie bēgļi tiks pie mums iepludināti uz rudens pusi, ziemā.. ceru ka būs auksta, sniegota ziema. žēl ka pa apkuri vairāk būs jāmaksā, bet tie mellie kā prusaki izsals un aizlaidīsies...
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

Athlons
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 392
Pievienojies: 20 Apr 2008, 15:39
Atrodas: rigga

Post no Athlons » 09 Sep 2015, 23:49

sakarīgākais variants...
lai gan... ja jau esam jevropā un visos tajos iestādījumos, tad ņemsim cik liks...

ble... tādai vajadzētu būt vispārējai eiropas nostājai... epta...
RYZENZENZEN: B450 TOMAHAWK + R5 1600X + Kingston 2x8GB @ 3200 MHz 16-18-18-36 + EVGA GTX1070 FTW + LG 27MB85R, Steelseries Sensei RAW Orange + EleEnter Game1 + Enermax Revolution87+ 1 kW

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55

Post no Aldis » 10 Sep 2015, 01:26

Vispār jau nesaprotu, kā tā var būt... Atnāk kaut kāds Eiropas galvenais - Junkers, gluži kā tāds vietējais Jevropas Dievs, pasaka, ka visiem jāņem būs vairāk bēgļu, un tā arī notiek... Kaut gan tam vajadzētu būt izgājušam cauri kādai komisijai, uzrakstītam lēmumam vai projektam, un to vajadzētu izskatīt un tad pieņemt Eiroparlamentam...

Bet visā visumā, šī visa ir cīnīšanās ar sekām... Domāju ka nepieciešams ir cīnīties ar to nelaimes sakni, kuru paši Amīši un Eiropa ievārīja, uzsākot, pat daļēju atbalsot tautu sacelšanos Sīrijā, u.t.t.... Ja tiem cilvēkiem tur uz vietas viss būtu kaut cik sakārtots un kārtībā, tad viņi nekur nemuktu un dzīvotu gluži kā dzīvojuši visus gadus iepriekš...
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

dexsters
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 355
Pievienojies: 08 Dec 2012, 10:48

Post no dexsters » 10 Sep 2015, 09:16

Divas atziņas.
1.Tā notiek ja mēģina ieviest demokrātiju ,,tajās,, zemēs un pēc tam notinās.
2.Š…emot vērā ka bēgļi ar kājām dodas uz ziemeļiem un to cik ātri notiek darbības ar viņu ,,labiekārtošanu,, lielākā daļa nepārziemos.

web33
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1051
Pievienojies: 02 Nov 2009, 14:51
Reputācija: 1

Post no web33 » 10 Sep 2015, 09:37

life is a torment

macbeton
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3510
Pievienojies: 01 Nov 2008, 18:43
Atrodas: Libau

Post no macbeton » 10 Sep 2015, 10:02

Precīzāka aptauja būtu - cik no jums balsoja PAR Eiropas savienību?

richijs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 460
Pievienojies: 04 Aug 2009, 10:35
Atrodas: Valka

Post no richijs » 10 Sep 2015, 11:38

Pie pašreizējās mīkstās vai neesošās integrācijas programmas Latvijai nevajag nevienu bēgli, ne no Ä€frikas, ne Ukrainas u.c
Reāli iepludinot tos tūkstošus imigrantu (bēgļu) dabūsim vēl 3 "minoritāti" vai papildināsim esošās "minoritātes" rindas, tā paši sevi padarīsim par "minoritāti" bez valsts.
Kas tam muļķim prātu dos...

aoma
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2599
Pievienojies: 25 Apr 2007, 12:47

Post no aoma » 10 Sep 2015, 12:46

Valstīm jānostiprina robežas, pašlaik tādas, liekas, vispār neeksistē. Ä¢emokrātiem, peģakiem un iņķernacistiem mans viedoklis varētu arī nepatikt. Lai gan vistai var "iesmērēt" pīlēnus, tāpat uz dīķi vien šie vilks, un tad nu cāļu "māte" varēs skraidīt gar krastu, bet ūdenī nelīdīs vis.
viegls rokenrols pa radio

Nelabojams
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1038
Pievienojies: 03 Sep 2009, 12:20
Atrodas: Naukšēnu novads

Post no Nelabojams » 10 Sep 2015, 13:47

Bēgļus var uzņemt. BET.
1) bēgļus, nevis ekonomiskos migrantus,
2) steidzamā kārtā jāpieņem likuma normas, kas paredz:
- prasības valsts valodas apguvei,
- obligātus kursus vietējo sadzīves normu apgūšanai, masīvus, lai būtu smadzeņu skalošanas efekts,
- ierobežojumus bēgļa pabalstu saņemšanai (teiksim, pusgads-gads) + daļa pabalsta tiek piešķirta "graudā",
- vismaz gads filtrācijas nometnē,
- detalizēta personas kontaktu noskaidrošana šai laikā,
- aizliegumu izvirzīt jebkādas pretenzijas uz reliģiska pamata,
- mītnes zemes sadzīves normu ievērošana (apkārtnes uzturēšana, apģērbs publiskās vietās u.c.),
- darba spējīgajiem obligāts darbs kopienas uzturēšanā (kurināmā sagatavošana, dārzkopība u.tml.; valstij to nav jānodrošina, bet jārada piemērotus apstākļus, lai var dažās jomās sevi paši vismaz daļēji uzturēt),
- paraksts, ka ir iepazīstināts ar šīm likuma normām, saprot tās un piekrīt tām.
3) Par pamatotām aizdomām par sakariem ar marginālām organizācijām, konflikta radīšanu uz reliģiska pamata vai noteikumu atkārtotu neievērošanu tūlītēja izraidīšana.
Last edited by Nelabojams on 10 Sep 2015, 13:50, edited 1 time in total.
Mana pieredze rāda, ka nav tādas zodiaka zīmes "Kretīns".

SFiX
E-žurnālists
Atbildes: 198
Pievienojies: 29 Mai 2012, 12:51

Post no SFiX » 10 Sep 2015, 13:49

- vismaz gads filtrācijas nometnē
Lielāka jēga ir pēc iespējas ātrāk integrēt darba tirgū un sabiedrībā. Savādāk šis process izstiepsies vairāku gadu garumā.

Nelabojams
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1038
Pievienojies: 03 Sep 2009, 12:20
Atrodas: Naukšēnu novads

Post no Nelabojams » 10 Sep 2015, 13:53

Principā piekrītu, bet tad ir vajadzīgi lieli resursi personas izpētei. + vēl vajadzētu arī nodarbinātības nosacījumus. Viena lieta ar šiem ir pozitīva - alkāni viņu vidū toč nav sastopami :D
+ vēl viena lieta - arī smadzeņu skalošanas līmenī - mēs glābjam jūsu dzīvības, uzņemam jūs - tad esiet tik laipni un pildiet mūsu prasības. Pastāvīgi atgādinājumi par to; šeit var pamācīties no komunistu aģitpropagandas metodēm.
Mana pieredze rāda, ka nav tādas zodiaka zīmes "Kretīns".

SFiX
E-žurnālists

Post no SFiX » 10 Sep 2015, 14:06

Palasot blakus tēmu, rodas pārliecība, ka, ja ierodoties bēglis vēl nebūs terorists, satiekot un paklausoties pirmo latvieti, viņš par tādu kļūs. Var jau būt, ka forumā visi ir lielie nacionāļi un baltās rases aizstāvji (haha), bet dzīvē ieraugot Muhamedu, ne ķep, ne ļep pār lūpu pārspļaut nevarēs. Starp citu, minoritātes attieksme pret valsti ir atkarīga ne tikai no paša bēgļa, bet gan arī no uzņemošās sabiedrības attīstības līmeņa.

Crow
E-žurnālists

Post no Crow » 10 Sep 2015, 14:21

Nedzen tik pats par dienvidu centrāli, kamēr sūc sulu savā kvartālā. Tieši tāpat ar jums, liberastiem, var gadīties, ka rezko ņuņņāt sāksiet, kad no kāda pacelsies smaka.

Savukārt par sabiedrības līmeni viss ir vienkārši - ja kādam nepatīk tejienes līmenis, laipni lūgti pazust atpakaļ vai citur prom, abet mums lai vispār liek svētu mieru. Skaidrs? Lai taisās atpakaļ vai citur, bet mums liek mieru.
Дебилы, бл*ть...

shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Atrodas: Rīga

Post no shady » 10 Sep 2015, 14:29

bet dzīvē ieraugot Muhamedu, ne ķep, ne ļep pār lūpu pārspļaut nevarēs.
Tad kad viņš iemācīsies latviski, tad es arī ar viņu parunāšu. A tiklīdz - būdā! lai mācas valodu un sēž uz 100€ pabalsta, kā to var latvietis.
Last edited by shady on 10 Sep 2015, 14:31, edited 2 times in total.
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

SFiX
E-žurnālists

Post no SFiX » 10 Sep 2015, 14:29

Vispār tas nebija uzdirsiens sabiedrības līmenim, bet gan novērojums, ka naivi cerēt, ka imigrants pacelsies virs tā. Tomēr tev jau labāk zināt.

Crow
E-žurnālists

Post no Crow » 10 Sep 2015, 15:37

Vispār tas bija gan uzdirsiens.
Дебилы, бл*ть...

richijs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 460
Pievienojies: 04 Aug 2009, 10:35
Atrodas: Valka

Post no richijs » 10 Sep 2015, 16:32

Darbā tak tev nākas kontaktēties krieviski, jo redz krievs var nezināt neko citu *darbadevējs liek), tāpat arī būs kad sabrauks šeit liels daudzums āfrikāņu (tik jautajums, kas būs šī valoda angļu, arābu, franču?)
Tiksi nostādīts fakta priekšā gribi strādāt tev jāzin bēgļu valoda i viss izstiepies vai saraujies :D
Kas tam muļķim prātu dos...

shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Atrodas: Rīga

Post no shady » 10 Sep 2015, 16:38

Tā arī būs.
Bet es varu roku likt uz sirds un teikt, ka krieviski nerunāju un nekad nerunāšu. Un, ja kāds urla man piesējās un prasīja cigaretes/naudu - es parasti atteicu: "Vispirms iemācies latviski un tad uzdrošinies man ko prasīt". Man vienkārši kretinē šis viss..
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

Loading
E-žurnālists
Atbildes: 1617
Pievienojies: 25 Feb 2007, 18:08
Atrodas: Liepāja

Post no Loading » 14 Sep 2015, 09:27

Daļa manis obligāti atbalsta grūtumcietēju uzņemšanu, jo arī Latvijas iedzīvotāji kara laikā migrēja prom uz labākiem laukiem.
Bet daļa manis nesaprot, kas tie par grūtumcietējiem, kuri pēc sevis atstāj pārtikas pakas, un kuriem ir jaunākie iPhone ( https://www.youtube.com/watch?v=erNDLaMCUDs ). Man ir Gigabyte Rio 1, kuru nopirku, jo nebija vairāk naudas.... Hmmm?

Hominidae
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 569
Pievienojies: 26 Jan 2011, 11:35

Post no Hominidae » 14 Sep 2015, 17:46

Es arī nesaprotu, kā bēgļi var mukt no Islāma Valsts, ja viņiem ir iPhone. Visi taču zina, ka iPhone cilvēku aizsargā no lodēm!!!!oneone
PS: Vienmēr man ir licies smieklīgi, cik ļoti atsevišķi latvieši grib izskatīties nabadzīgi. Gan ģimenes māja 50k USD vērtībā, gan "jaunākais" iPhone tagad ir tikai buržuju dzīves sastāvdaļa.
Last edited by Hominidae on 14 Sep 2015, 18:35, edited 2 times in total.

jonjs
E-žurnālists
Atbildes: 971
Pievienojies: 08 Sep 2009, 12:11

Post no jonjs » 14 Sep 2015, 18:12

Spiedu neminēts viedoklis. No Latvijas vietējie bēg prom, ko te migranti darīs? Protams, ka mēģinās bēgt tālāk. Inženiertehniskie speciālisti u.t.t. , ja arī viņi būs starp migrantiem, tad viņiem te nebūs ko darīt, sāks vēl dzert un pārkāps savu reliģisko pienākumu. Žēl cilvēkus, pa lielam podus valstīs no kurienes viņi nāk pietaisīja paši zinām, kas un tā nebija Krievija. Pirms tam viņi dzīvoja savās valstīs un bēga ievērojami mazākā skaitā. Ja arī pieņem ir jāveic nopietna identitātes noteikšana un filtrācija. Dažāda veida teroristiem ir vienalga, kur taisīt podus. BARDAKS :D Jāsaka tā.
ritenis vienkārši ripo
Jāsaka paldies tam, kas radīja bumbu uz kuras mēs dzīvojam un gravitācija arī ir tam visam pamatā.
Kvantu fiziku neskarsim, jo no tās es tā pat nekā nejēdzu.
Starp citu, kas tā tāda relativitātes teorija?

budzis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 130
Pievienojies: 02 Mar 2010, 10:16

Post no budzis » 15 Sep 2015, 10:44

Skrundas pilsetina stav neizmantota. Vo tur varetu vinus visus salikt, atvert kaut kadu razotni, lai pelna sev iztiku

budzis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 130
Pievienojies: 02 Mar 2010, 10:16

Post no budzis » 15 Sep 2015, 10:47

ÄŒipot vajag!

Patrons
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 12
Pievienojies: 13 Jūn 2013, 23:12

Post no Patrons » 16 Sep 2015, 01:10

22.septembrī notiek gājiens PRET IMIGRÄ€CIJU un koncerts BALTIJA IR MŠªSU
Esi par latvisku Latviju un atbalsti ar savu klātbūtni tā sauktajā "mītiņā", jo šī uzspiestā imigrācija latviešiem nozīmē ceļu uz nebūtību!
Tātad- 22.septembris, pulksten 18.00, Strēlnieku laukums.

Image

Pievienot atbildi

Return to “Aptaujas”