Latvijas labākais mobilais operators

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Latvijas labākais mobilais operators

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148028
    samurajs
    Participant

    Š eit balsojam par labāko Latvijas mobilo operatoru kopvērtējumā no lietotāja viedokļa. Vērtējam visu – pārklājumu, tarifus, sakaru kvalitāti, klientu apkalpošanu, mobilā interneta pakalpojumus utt.

    Balsojums nav par to, kura operatora pakalpojumus Tu lieto. Ja pats lieto, piemēram, Zelta Zivtiņu (un tikai tāpēc, ka draugi sēž tur), bet vairāk patīk Bi-Fri – vari balsot par Biti.

    Tātad – kurš, Tavuprāt, ir labākais?

    #189687
    QueenZ
    Participant

    Dazhreiz man labaak patiik BiFri, dazhreiz LMT un dazhreiz ZZ.. kad vajag daudz netaa seedeet tad njemu bifri kad vajag paarklaajumu tad LMT un kad pljaapaat tad zz.. paarsavaraa lietoju lmt…

    #189688
    elvisburdajs
    Participant

    Es balsoju par LMT, :yes: jo viņam ir vislielākais, kvalitatīvākais tīkla pārklājums, sakaru kvalitāte, ,mobilais internets :die: un videozvani arī ir augstā kvalitātē. :0

    Ir izdevīgs tarifs un plašs mazcenas mobilo klāsts. :money: Īsāk sakot pats lietoju LMT pastāvīgo pieslēgumu un neko sliktu nevaru teikt. 🙂

    #189689
    krisis32
    Participant

    es par TELE2

    teles2

    #189690
    Sid
    Participant

    Senāk lietoju ZZ, ne par ko sūdzēties nevarēju, tagad lietoju LMT – nepatīk, bija vajadzība pazvanīt uz Angliju – nevarēju. Tīkla pārklājums, vismaz man, abiem vienāds, bet tarifi izdevīgāki ZZ. Tāpēc balsoju par Tele2.

    #189691
    Aldis
    Participant

    Lietoju Amigo un BiFri – divus telefonus turu, parak nebliezh pa kabatu, un runaat varu cik uziet – tele2 krapjas, un zz kreditu itka baigos bonusus dod, bet sorry, pirms 2 gadiem kad man viena sms pa latu norava – sutiju draugam arii zz jams lietoja.. nu sorry.. chaw tur ir + muterite ilgi netika valjaa no tele2 kautkadas kataklizmas – jo atnaca rekjins taads, – pa sms 50ls – un man muterite nav ta kura sazinas caur sms – un nekaadi vinja taja laikaa ap 1000 sms nevareeja nevienam nosutit!

    Edit: ar Tele2 bija tiesa – zaudeja tele2, pec gada atkal naca virsu ar draudu vestulem – preti pateicam ka bus velviena tiesa, no ta laika pat no uzskaites pazuda viss 😛

    #189692
    Creep
    Participant

    Pats lietoju okarti, un ja tā paskatās, tad tarifi tiešām nav nemaz tik slikti, kā jūs te blamējat. 3,5 kapeikas LMT tīklā vai 7 kapeikas visos tīklos par minūti nav nemaz tik slikti tarifu plāni. Tiesa gan, ja vaig netu, tad gan bez bifri vai pieslēguma neiztikt…

    Biju vienu brīdi zivi palietojis: biju diezgan vīlies, kautvai dēļ tā paša ļoti nestabilā GPRS…

    #189693
    rajah
    Participant

    Man pašam Okarte – un arī visiem radiem, draugiem. Savā starpā runājamies par ~ 1,5 santīmiem, atkarībā no stāža ar Okarti. Īpašu problēmu nav bijis.

    Ar ZZ tieši otrādāk – tornis (arī Bites un LMT) redzams pa logu ap 1 km a brīžiem smagi gļuko – rāda ka nav zonas. 🙂

    #189694
    Loading
    Participant

    Pirmā bija ZZ, par cik bieži uzturos ārpus pilsētas tracināja tas, ka zona slikta. Pēdējais piliens bija tas, ka gadu mijā sakari pat pilsētā pazuda. Tagad LMT, sūdzību, praktiski nekādu.

    #189695
    archeens
    Participant

    Pēdējā laikā man uz tele2 baigi liels rēķins, būtu labi, ja viņi pamazinātu sms izmaksas, domāju pāriet uz ZZ, jo tur sms lētas.

    #189696
    msh
    Participant

    Rajah tur drīzāk mobis gļuko 🙂

    Agrāk līdz salīdzinoši nesenam laikam ar LMT šijā galā kur es esmu bija pavisam vienkārši – ja iebrauc kaut kādā pakaļā tālu prom – jā, LMT zona būs. Toties apdzīvotākās vietās – kuj. Jo sevišķi tiem, kam patīk būt Disconnecting people ar savām klucijām 😀 Tagad gan LMT to ir cik necik labojis.

    Es nu jau kādus, nezinu, laikam sešus gadus lietoju vienu un to pašu zivi, man pietiek.

    P.S.

    [img]https://he4to.ru/uploads/posts/2008-09/1222587840_122240627540_iphone.jpg[/img]

    #189697
    schinder
    Participant

    Nu protams ~ LMT ~ Laigan viņi arī šmaucās.Reklamē-3.6 bet atskaita-9.6

    #189698
    QueenZ
    Participant

    vaitad iPhonam nav kamera…? ja internets lmt buutuu taads pats kaa bifri tad man pilniigi pietiktu ar viinju..

    #189699
    Aldis
    Participant

    Ja grib pasmieties par iTrubu, šis arī labs

    [img]https://bildites.lv/images/zcd67ldl4vnrjwmmn6cm.jpg[/img]

    – Sorry 😀 Aizmirsu ka bedrei noslegta ir hotlinkoshana! 😛

    #189700
    QueenZ
    Participant

    zaglis taads 😀 Taa arii bedree neatradu..

    #189701
    Ivis
    Participant

    Tele2 vienoziimigi peec pieredzes ar lmt nav bijushi patikami briizi it iipashi , kad aizbrauc uz laukiem (lauki blakus jumpravai ) zonas vispaar nav,tad man bij tur taada vieta pie viena beerza kur daudz maz vareeja kaadu sms nosuutit, paargaju uz tele2 pilseeta,laukos zona pilna un es laimiigs 🙂

    #189702
    Creep
    Participant

    Tas laikam kā kurā vietā. Man te lauku nostūrī ar tele2 zonu vēl pirms kādiem 2 gadiem Bija švaki, tagad nezinu…

    #189703
    Foxsk8
    Participant

    Tas par to Kameņun Kirpič toč labs. Tādus nebiju redzējis 😀

    Kā jau te dažs labs pieminēja, ar zivi man pietiek.

    #189704
    memorex
    Participant

    Nu te jau strīds ies par LMT vs Tele2.

    Mans viedoklis abi atejas… Tātad es lietoju LMT kādus 10 gadus, pēdējā laikā man nereti parādās sakaru traucējumi mājās ja nestāvu pie loga (varbūt pie tā vainojams kas cits ne operators), jo testēti tika kādi 5 telefoni un 5 lmt pieslēgumi, visiem tāds sindroms. Tele2 arī līdzīgi, piemēram zvanot saka ka telefons izslēgts, zvani 2x savieno… Ko es ar to gribēju pateikt, manliekas ka sakaru kvalitāti ir kritusies abiem operātoriem.

    #189705
    Vaz3
    Participant

    Pats lietoju Okarti(LMT) viss ok,cits operators man nav bijis,nu ja tikai sākumā kad man atdeva Nokia 3310 par velti ar ZZ 😀 ,bet tā visulaiku lietoju LMT…nekādas problēmas,ja neskaita to ka viņiemnav gatavu settingu lai pieslēgtu manai trubai netu 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā