Vai Tu draudzējies ar tehniku?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Vai Tu draudzējies ar tehniku?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152558
    samurajs
    Participant

    Š eit varam izrunāt problēmas “Cilvēks vs. Tehnika”. Ar vārdu “tehnika” šeit domāts viss tehniskais, ko mēs lietojam: dators, telefons, televizors, veļasmašīna, auto utt.

    Cik ir novērots – ir cilvēki, kuriem ierīces un sadzīves mehānismi kalpo daudzus gadus bez remontiem (varbūt tāpēc, ka tos mīl un kopj?), un ir īsti nelaimes putni, kas ieminuši pastāvīgu taciņu uz servisiem.

    Pie kādas grupas Tu pieskaiti sevi?

    #251922
    Jaunzems
    Participant

    Izlasi instrukciju, pērc pareizos brendus un viss būs labi.

    #251923
    grisha
    Participant

    Maajaas peedeejo gadu laikaa pamataa tikai probleemas bijushas ar apkuri. Vienreiz pashi meegjinaajaam labot, sanaaca tikai paseedeet paaris dienas bez uudens un apkures 🙂

    Visumaa, nekas taa iisti nav pliisis, veljas mashiina pajauna, pliits arii. No vecuma bija jau nolietojushaas.

    Tikko nospraaga vienaa naktii divi sateliituztveereeji, vakaraa straadaaja, no riita vairs nevareeja nevienu kanaalu atrast neuzviena skjiivja, bet taa kaa esmu apslimis, tad nav speekas iedziljinaaties probleemaa.

    Visumaa, otrais variants, leeta vai veca tehnika mirst.

    #251924
    nevertell
    Participant

    3 aifouni no garantijas 1,4 gadu laikā. /thread

    #251925
    aoma
    Participant

    Savulaik savu padomijā ražoto tehniku remontēju pats, tikai sevišķi akūtos gadījumos griezos pēc palīdzības pie kāda zinošāka speciālista. Arī datorus, kopš tie ir manā īpašumā, apmēram gadus 10, stellēju un instalēju pats, lai gan visu šito esmu apguvis tikai amatiera-entuziasta līmenī 🙂

    Bet pārsvarā tehnika plīst reti, jo lietoju saudzīgi un kopš pieejams internets un dažādi forumi, vispār bēdu vairs nav.

    p.s. starp citu 1. un 2. balsojums ir gandrīz viens un tas pats.

    #251926
    _Mo3_
    Participant

    pa retam gadās gan, bet pārsvarā pats, protams ne bez grūtībām, bet tieku galā!

    #251927
    nevertell
    Participant

    Ja tā skatās, tad visu, ko prāts atļauj, remontēju pats. Značit praktiski neko.

    #251928
    Kon
    Participant

    Es esmu pedants, tādēļ lielākā daļa no manas elektrotehnikas ir perfektā stāvoklī.

    Tas neattiecas uz telefoniem, tos Es mētāju pret sienu aiz prieka.

    #251929
    root
    Participant

    Pēdējo reizi salūza Samsung atbīdāmais mobs. Uzkāpu ar zābaku. 2004. gadā.

    ĻÕĻ

    #251930
    iKey
    Participant

    Varēji pievienot vienu variantu: “pats esmu meistars”

    pārsvarā daudz ko esmu remontējis pats (un vēl ilgi kalpo)

    #251931
    usins
    Participant

    Es lietoju tehniku un lieku tai strādāt manā labā. nevis otrādi 😀

    #251932
    samurajs
    Participant

    ZuliXP wrote:

    Varēji pievienot vienu variantu: “pats esmu meistars”

    pārsvarā daudz ko esmu remontējis pats (un vēl ilgi kalpo)

    Es gribēju pievienot šo variantu, bet vēlāk atmetu… mūsu vidū gadās tādi meistari, kam detaļas vnm paliek pāri 🙂 🙂 🙂 Un visu jau mājas apstākļos bez speciāla aprīkojuma nesalabosi.

    #251933
    Mad182
    Participant

    Nez, man principā gandrīz nekas neplīst, lai arī pret tehniku nemēdzu apieties īpaši saudzīgi, tehnika ir domāta lai to lietotu, nevis turētu sakcijā aplīmētu ar plēvēm.

    It kā šad un tad sanāk skrūvēt savu 19 gadus veco audi, bet tie jau vairāk ir profilaktiski pasākumi – bukses, amortizatori, bremžu kluči, eļļas, siksnas un miljons visādu sīkumu, kas vecai un nesaudzētai mašīnai mēdz nestrādāt, bet nu tā pa īstam “saplīsusi” lai neietu tā nekad nav.

    Laptops gan ir cits stāsts, bet ņemot vērā, ka tas ir HP pavillion un to, cik reizes kritis zemē, drīzāk jābrīnās, ka tur vispār kaut kas vēl strādā.

    Citādi – mobilais man ir jau 7 gadus un strādā ideāli, tā pat ar visādu citu tehniku. Vispār neatceros, kad kaut kas būtu tā vienkārši salūzis. Principā biežāk sanāk, ka remontēju svešu tehniku 😀

    #251934
    rasty
    Participant

    parasti ja kkas notiekt, tad tā ir sistēma- tel uzkārās maijā, garantijas servisā pārinstalēja , tad pleijerim – to pats salaboju, tgd psp netīšām uzliku oficiālo sistēmu- žēl naudas, bet pats nejēdzu atkodēt.. un fiziskas traumas ierīcēm- maz, bet gadās.. tas pats telefons.. visu vasaru noguleja plauktā līdz ekrānu nomainiju.. abi datori, gan pc, gan netbuks, kaut tiek smagi spīdzināti, turas..

    #251935
    Ralfie
    Participant

    Hehe.. es ar pats laboju.. un pāri paliek tikai liekās detaļas. 😀

    #251936
    Foxsk8
    Participant

    Manas rokās, viss tiek salabots, ir tāds teiciens zelta rokas, tad nu to es varu piemetināt sev. Ja nu kaut kas ir aizgājis pie dieviem, tad nu atliek vien iegādāties vietā, un dzīvot tālāk.

    #251937
    KristoZ
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Manas rokās, viss tiek salabots, ir tāds teiciens zelta rokas, tad nu to es varu piemetināt sev. Ja nu kaut kas ir aizgājis pie dieviem, tad nu atliek vien iegādāties vietā, un dzīvot tālāk.


    Ēm, mazliet neuztvēru Tavu domu – Tev ir, tā teikt, “zelta rokas”, bet, ja kaut kas saplīst, tad Tu nopērc vietā un “dzīvo tālāk”?!? 😕

    #251938
    Crow
    Participant

    Kā saka, “zelta rokas, bet no d**sas aug” 😀

    #251939
    linx
    Participant

    Man pamatā mājās ir diezgan pavecas lietas, atskaitot dažus eksemplārus, bet viss kalpo ļoti labi. Tehniku pērku reti, toties ilgam laikam .. staigāju ar vecu telefonu (nesen gan paņēmu ko jaunu), sēžu pie veca kompja, bet who cares, kamēr pilda tam paredzētās funkcijas? 😀

    #251940
    msh
    Participant

    rasty wrote:

    parasti ja kkas notiekt, tad tā ir sistēma- tel uzkārās maijā, garantijas servisā pārinstalēja , tad pleijerim – to pats salaboju, tgd psp netīšām uzliku oficiālo sistēmu- žēl naudas, bet pats nejēdzu atkodēt.. un fiziskas traumas ierīcēm- maz, bet gadās.. tas pats telefons.. visu vasaru noguleja plauktā līdz ekrānu nomainiju.. abi datori, gan pc, gan netbuks, kaut tiek smagi spīdzināti, turas..


    Nejēdz atkost? Iekožas ar zobiem vai met no visa spēka pret sienu un ir atkosts 😀 Kas tad tev tur bija – 5.50 GEN? Kad pasen atpakaļ eksperimentēju ar 1k un maģisko atmiņas karteli, kas ļāva uzlikt 1.50, trīs hvzciktur un trīshvzciktur M33, tad tas M33 nemaz neļāva uzlikt ofw – vienalga, vai no diska vai atmiņas kartes, meta ka nespēj nolasīt, lai uzliktu 6.00 ofw, nācās atkal likt lietā modificēto aķi un maģisko atmiņas karti lai uzliktu ofw 😀

    Par tofika tēmu – apmēram aomas variants.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā