Kur nokļūsim pēc karotes nolikšanas?

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

Nekur jau nepazudīšu, zemē vien būšu ierakts
15
28%
Atstāšu aiz sevis nezūdošas vērtības, tādēļ dzīvošu mūžam
9
17%
Pēc gada būšu atpakaļ kā maza skudriņa vai svaigi klonēts mamuts
11
21%
Sit tu mani nost, bet uz zemes savu kāju vairāk nesperšu (kurš tad cels demogrāfisko līmeni uz Marsa)
13
25%
Sēdēšu uz mākoņa malas un gaidīšu savējos, jo dažiem nepaspēju pa ausi sadot
5
9%

Total votes: 53

shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Post no shady » 01 Feb 2011, 00:31

[imgl]https://notepad.lv/userpix/29_naves_engelis_1.jpg[/imgl] Tā nu atkal ir pagājusi vēl viena nedēļa, un tās mierīgo ritējumu izjauca masu medijos plaši atspoguļotā kāda mūziķa pāragrā nāve. Tā nu mans prāts atkal nodarbojās ar to, ko nevajag, un aizdomājos par dzīves jēgu un to, kas notiek pēc tās. Mēs visi esam tikai cilvēki, un liktenis ar mums savu joku, kuru sauc par nāvi var izspēt jebkurā brīdī. Tad nu nolēmu šonedēļ jūs patirdīt un pajautāt domas par to, kas ar mums notiks pēc tam. Ceru uz interesantu viedokļu apmaiņu, bet nevēlētos šo diskusiju pārvērst krasā vārdu apmaiņā, jo ceru, ka būs argumentēti viedokļi nevis savstarpēja apvainošana.
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

KoЯn
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2219
Pievienojies: 18 Jūn 2009, 20:46
Reputācija: 0
Atrodas: Galvaspilsēta

Post no KoЯn » 01 Feb 2011, 00:45

Hmm, pat parasts jūzers kā Es atminās 100 postu garu pavedienu tieši pa šo tematu ..

Pēc nāves būsim tas pats, kas pirms dzimšanas

Crow
E-žurnālists
Atbildes: 5392
Pievienojies: 10 Mai 2009, 14:22
Atrodas: Ir

Post no Crow » 01 Feb 2011, 00:47

Aptaujas variantu humors. Visus varētu izvēlēties. Image
Дебилы, бл*ть...

Izliecies
E-žurnālists
Atbildes: 107
Pievienojies: 02 Jan 2010, 23:38

Post no Izliecies » 01 Feb 2011, 02:50

Tie varianti tādi jocīgi, bet vistuvākais manām domām būs 3.

rasty
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 212
Pievienojies: 16 Nov 2009, 13:31

Post no rasty » 01 Feb 2011, 08:08

es par 4to

bet es plānoju dzīvot mūžīgi.. pagaidām viss rit pēc plāna
Akcija: saki narkotikām nē- mums vēl šņabis nav beidzies!

drunk_lizard
Mr. Positivus
Atbildes: 1892
Pievienojies: 19 Mar 2007, 18:09

Post no drunk_lizard » 01 Feb 2011, 08:24

quo vadis?
pats dizjenaakais no it portaala administratoriem uzcep absoluuti nevajadziigu, potenciaalu fluudu un fleimu izraisosju topic, aciim redzot uzskatot, ka attiiriisies vinja karma :>
kaa taadu nosaukt?

un sjitais vispaari unikums:
shady wrote: ceru, ka būs argumentēti viedokļi nevis savstarpēja apvainošana.
vinjsj cer uz ARGUMENTEETU viedokli par PEECNAAVES DZIIVI!?...
ojajebundestag...

root
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2173
Pievienojies: 16 Mar 2010, 15:26

Post no root » 01 Feb 2011, 09:08

Es tā kā netaisos vēl atdot galus :D

aoma
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2598
Pievienojies: 25 Apr 2007, 12:47
Atrodas: LV

Post no aoma » 01 Feb 2011, 09:22

Mana varianta tur nav - čiks un viss.
Ak jā vēl varētu pārcelties uz dzīvi internetā, kā mazs tārpelis vai reklāmas bots :D
viegls rokenrols pa radio

Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes: 4339
Pievienojies: 11 Feb 2009, 15:13

Post no Evers » 01 Feb 2011, 09:26

Pat ne gadu atpakaļ līdzīgs temats bija, kaislīga un gara diskusija sanāca. Slinkums atkārtot visu, jo uzskati nav mainījušies.

Bekons ar olām
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 190
Pievienojies: 22 Okt 2010, 22:01

Post no Bekons ar olām » 01 Feb 2011, 09:27

Es svēti ticu, ka pēc nāves pienāks Anubisa sods, jo tas ir neizbēgams.

:lala:
Betona apstrāde un sakņu cementēšana. Dārgi.

root
Reģistrēts lietotājs

Post no root » 01 Feb 2011, 09:31

Anubis, huanubis. Pasakas nerulz.

Bekons ar olām
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 190
Pievienojies: 22 Okt 2010, 22:01

Post no Bekons ar olām » 01 Feb 2011, 11:39

... bilda dižais root raustoties ellē uz pannas :>
Betona apstrāde un sakņu cementēšana. Dārgi.

root
Reģistrēts lietotājs

Post no root » 01 Feb 2011, 13:11

Es visiem etamiem dievulūdzekļiem vienmēr esmu uzdevis ļoti vienkāršu jautājumu, pēc kura vairākums parasti aizrijas-
"Kāds ir tava dieva telefona numurs? Kur jamo var satikt? Ir kāda foto?" :}}}}}}}}}}}}

KoЯn
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2219
Pievienojies: 18 Jūn 2009, 20:46
Atrodas: Galvaspilsēta

Post no KoЯn » 01 Feb 2011, 13:18

Nē Tavs jautājums ir mēsls, mans labākais.

"Dievs ir visuvarošs, ja **dritvai kociņ**? Davaj, vai Dievs var radīt tādu akmeni, kuru pats nespēj pacelt?"

root
Reģistrēts lietotājs

Post no root » 01 Feb 2011, 13:32

Ä¢eniāli :>
Image

Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes: 4339
Pievienojies: 11 Feb 2009, 15:13

Post no Evers » 01 Feb 2011, 14:04

Mani viens kristīgais aicina uz bībeles stundām, sak, sitot šie tur normālu bazaru par un ap bībeli un dievu. Jo vairāk šas ar mani runāja, jo vairāk sapratu, ka cilvēks ir kļuvis akls un apmāts. Hmm, bet varētu aiziet tur patrollēt normāli :> Ja normāli sagatavotu sakāmo, tad mani vairs tur galīgi negadītu, būtu blacklistā ierakstīts! :D

Katrā ziņā ticu dvēseles esamībai un tās nezūdamībai, pēc nāves ir vai nu reinkarnācija tepat, vai reinkarnācija tepat citā laikā (pagātnē vai nākotnē), vai nokļūšana citā dimensijā, vai uz tālās mazo zaļo planētas. Katrā ziņā dvēseles nekur no nekā nerodas un nekur arī nepazūd, konstants skaits, kas tikai maina savu atrašanos un stāvokli kādā no minētajām izpausmēm. Arī elle un paradīze varētu pastāvēt kā īpašas dimensijas tikai ar tādu nosacījumu, ka notiek dvēseļu cirkulācija, sliktās pasēž ellē, atgriežas uz zemes, labās izbauda atvaļinājumu paradīzē un pēc tam atgriežas. Var filosofēt ilgi un gari...

Mr.Death
Lietpratējs
Atbildes: 1779
Pievienojies: 17 Apr 2007, 19:13

Post no Mr.Death » 01 Feb 2011, 14:39

Variantu sjeit nav - es dziivosju muuzjiigi. :>

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 01 Feb 2011, 16:53

Protams, ka dzīvošu mūžīgi - pēc manis taču paliks nezūdoša vērtība Notepad.lv!Image
Image

jonjs
E-žurnālists
Atbildes: 971
Pievienojies: 08 Sep 2009, 12:11

Post no jonjs » 01 Feb 2011, 17:04

Njā šī ir viena no tām lietām, kas nav pārbaudāma, vismaz pagaidām :)
Neviens jau no turienes tak nav atgriezies (klīniskā nāve neskaitās). Uzskatu gan, ka cilvēks nav gaļas gabals, kas nez kādu iemeslu dēļ sācis domāt un kustēties. Tādēļ domāju, ka tā enerģija, kas mūs darbina tomēr ir mūžīga un nav svarīgi, kā to sauc.
Ja runājam par paradīzi vai elli. Jebkurā gadījumā neviens jau negrib nokļūt nepatīkamākā vietā, kā ir šeit pēc nāves ne ? Visi ceram uz to labāko.
ritenis vienkārši ripo
Jāsaka paldies tam, kas radīja bumbu uz kuras mēs dzīvojam un gravitācija arī ir tam visam pamatā.
Kvantu fiziku neskarsim, jo no tās es tā pat nekā nejēdzu.
Starp citu, kas tā tāda relativitātes teorija?

Kefīrs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 533
Pievienojies: 13 Apr 2009, 21:23

Post no Kefīrs » 01 Feb 2011, 17:13

Kas notiks, kur nokļūšu? Tad jau redzēšu. Vai arī nē.
Nekādam, tā sauktajam "Dievam" neticu. Iespējams, jau ka ir arī kas augstāks par mums, mirstīgajiem... Vafeļu torte?...

Diskutēt par šo var daudz un dikti, ja vien būtu pareizā vieta un laiks.

Image

usver
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 311
Pievienojies: 04 Okt 2009, 14:53

Post no usver » 01 Feb 2011, 18:39

Ceru, ka nokļūšu uzgaidāmajā telpā, pēc kuras atkal piedzimšu kā cits cilvēks, atkarībā no savas dzīves prioritātēm.

Kāpēc tā uzskatu? Elementāri - pat ja tā nenotiks, tad dzīvojot saskaņā ar noteiktas kustības principiem, dzīve vienalga kļūst labāka un daļu lietu ir iespējams izskaidrot visai loģiski. Tīri praktiski apsvērumi plus daudz praktisku un interesantu lietu, ko procesā var uzzināt un pielietot. Redz, reliģija ne vienmēr ir reducējama uz katoļu baznīcas dogmām. Pie tam vairākumā gadījumu cilvēkiem vienkārši ir gadījies redzēt kādu iesīkstējušu katoļu priesteri/entuziastu, kuri arī savukārt ir pieminēti zināmā mācībā ar čūskas un piena līdzību - arī izmantojot labas lietas un nepareizi uztverot labas idejas, ir iespējams izaugt par agresīvu fanātiķi, tā ka ticība paša un citu dzīves ne vienmēr padara labāku. Uz ko perfekti attiecas musulmaņu pašnāvnieki - dzīvs piemērs, kas stiprina pārliecību, ka "reliģija rada pilnīgus cirvjus".

Tiem, kas aktīvi noliedz augstāku spēku esamību un prasa Dieva telefona numuru - vai sabiedrībai pārliecība "dzīvojam tikai vienreiz, tāpat sapūsim kapā" tipiski uzlabo dzīves kvalitāti?

dzhonsons
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 820
Pievienojies: 23 Apr 2007, 21:30
Atrodas: Rīga

Post no dzhonsons » 01 Feb 2011, 19:50

Atbildēju laikam uz pirmo.
Bet nav ne jausmas, kur nokļūšu (zemē - tas ir viennozīmīgi). Bet "dvēsele"? Ja tāda lieta vispār pastāv..

Mr.Death
Lietpratējs

Post no Mr.Death » 02 Feb 2011, 00:36

samurajs wrote:Protams, ka dzīvošu mūžīgi - pēc manis taču paliks nezūdoša vērtība Notepad.lv!Image
Tu mani nesaprati. Es nospraagt netaisos, jo to man nepiedos. :>

foxsk8
Moderators
Atbildes: 5070
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 02 Feb 2011, 09:58

Nāves kungs: :D Cik maksā nemirstības abonaments uz 100 gadiem? Varbūt piedāvājat kādu profesionālāku dzīvības eliksīru piem uz 500 gadiem? :D. Kukuļus ņemat?

ruukjis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1981
Pievienojies: 16 Apr 2009, 15:39

Post no ruukjis » 02 Feb 2011, 14:01

jonjs wrote: Ja runājam par paradīzi vai elli. Jebkurā gadījumā neviens jau negrib nokļūt nepatīkamākā vietā, kā ir šeit pēc nāves ne ? Visi ceram uz to labāko.
Uhu, es noteikti negribu nokļūt paradīzē... tur izklausās garlaicīgi. Ellē, varbūt arī sākumā mani tur pamocītu - pavarītu katlā un tā. Bet man ir plāns - uzdienēšos līdz kaut kādam Arch dēmona statusam un tad jau pašam būs sava mēslu dakša, ar ko urķēties par dvēseļu katlu... muahahaha.

Ideja par reinkarnēšanos kādā japāņu mamut klonā ar nav slikta. Zinot japāņus, viņi to mamutu pilnīgi noteikti uzklonēs ar visādām ekstrām - no acīm varēs šaut lāzerus un ilkņu vietā būs motorzāģi. Es iekarošu pasauli, kad visa civilizācija būs beigta, mana otra dvēseles puse sagaidīs jūs ellē ar mēslu dakšām.... muahahaha :devil:

P.S.
Neņemat mani galvā, es mēģinu atmest pīpēšanu.... :lala:

Mr.Death
Lietpratējs

Post no Mr.Death » 03 Feb 2011, 02:15

foxsk8 wrote:Nāves kungs: :D Cik maksā nemirstības abonaments uz 100 gadiem? Varbūt piedāvājat kādu profesionālāku dzīvības eliksīru piem uz 500 gadiem? :D. Kukuļus ņemat?
Uzsauksi aleenu, piesviediisju Tev kaadus paara gadus klaa. :> Cjekus neizrakstu un uz garantijas talonu neceri. :>

Brutto
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 508
Pievienojies: 14 Nov 2009, 13:46

Post no Brutto » 07 Feb 2011, 16:21

Mūsu enerģētiskais lauks nekur nepazudīs. Kaut kur apkārt lidināsies:)
Jebšu viss kas noticis, notiks atkal, pēc krietna laika. Visums izpletīsies, atdzisīs. Atkal būs Lielais sprādziens, atkal radīsies Saules sistēmas un atkal būs Zeme un mēs.
Vismaz mirušam laiks ir viens acumirklis, līdz atkal skatīsim visu savām acīm.

Loading
E-žurnālists
Atbildes: 1617
Pievienojies: 25 Feb 2007, 18:08
Atrodas: Liepāja

Post no Loading » 07 Feb 2011, 19:41

Sākumā. Pirmsākumā.

Crow
E-žurnālists

Post no Crow » 07 Feb 2011, 20:09

Дебилы, бл*ть...

jonjs
E-žurnālists

Post no jonjs » 07 Feb 2011, 20:24

Kā jau visa tā arī Relativitātes teorijas aizsācējs bija pats RADĪTÄ€JS, pat no vairākkārt tulkotās (no senēbreju uz grieķu, no grieķu uz latīņu, tad vēl uz vācu valodu un beigās uz latviešu u.t.t.) bībeles var saprast nepārprotami, ka laiks ir relatīvs jēdziens. Kas lasījis Bībeli to nevarēs nepamanīt. Man šķiet, ka pat jaunajā derībā tas tiek pieminēts. Kaut kas tjipa: "Dievam var būt viena diena kā gads un otrādi."
Tikai mēs nabadziņi esam iesprostoti gan telpā gan laikā. Vai nevar iedomāties ideālāku cietumu, skraidi pa apli pie, kura tevi spiež gravitācija, ja gribi kaut kur aizbēgt, tad jālido pa tavam organismam nelabvēlīgu vidi un enerģijas resursu tavam lidaparātam tā pat nepietiek, lai lidotu tālu un ātri un tu nezini, kur lidot, laika posms tavai dzīvei arī ir ierobežots un tad vēl paveiksies, ja nesasirgsi ar kādu slimību vai vēl ko, kas to tavu dzīves gājumu saīsinās. Un tu nezini no kurienes tu esi un neesi pārliecināts, kur nokļūsi.
ritenis vienkārši ripo
Jāsaka paldies tam, kas radīja bumbu uz kuras mēs dzīvojam un gravitācija arī ir tam visam pamatā.

Crow
E-žurnālists

Post no Crow » 07 Feb 2011, 20:41

Ko? Dievs bija Einšteins? Jeb Einšteins bija dievs? Un kas tad bija Lorencs, Planks, Heizenbergs un Bors? Citi dievi? Politeisms? Ä€āāā!! Un nestāsti man par Š rēdingera kaķi! Man viņš rādās murgos. Bet varbūt arī nerādās...

Enīvej - laiks ir entropija. Tā skaitīšanai nepieciešams atskaites punkts. Laiks pats var būt bezgalīgs, bet tā skaitīšana (gadi, dienas, milisekundes) - nē. Līdz ar to bez atskaites punkta (rotācijas ap savu asi vai citas analogas, izmērāmas un salīdzināmas uzskaites vienības) tās sešas dienas vai gadi nevar eksistēt.
Дебилы, бл*ть...

harly2000
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 8
Pievienojies: 04 Sep 2009, 20:12

Post no harly2000 » 07 Feb 2011, 22:04

Es te par elli atcerejos vienu joku. Principa mēs visi nonaksim ellē, jo lielāka daļa reliģiju uzskata, ja tu netici tai konkretajai reliģiajai tad tu nonaksi elle. Taka pasaule visi vienai reliģijai netic. Secinajumus izdariet paši. :)

web33
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1051
Pievienojies: 02 Nov 2009, 14:51

Post no web33 » 08 Feb 2011, 12:13

harly2000 wrote:Es te par elli atcerejos vienu joku. Principa mēs visi nonaksim ellē, jo lielāka daļa reliģiju uzskata, ja tu netici tai konkretajai reliģiajai tad tu nonaksi elle. Taka pasaule visi vienai reliģijai netic. Secinajumus izdariet paši. :)
Nekur nav trakāk,kā uz zemes tāpēc zeme ir ellee, ja būsi labs nonāksi debesīs :D ja būsi slikts paliksi mūžam uz [s]zemes [/s]sory 3m zem zemes .
life is a torment

jonjs
E-žurnālists

Post no jonjs » 09 Feb 2011, 20:34

Crow:
Entropijas jēdzienu nejauc ar pirkstu.
Zini man nepatīk IRSTIES iršanās pēc, bet tomēr. Ja tu esi tik gudrs varbūt pateiksi, kas ir elektrība.
ritenis vienkārši ripo

Crow
E-žurnālists

Post no Crow » 09 Feb 2011, 21:01

Precizējums - laiks ir vienīgais cilvēka veids kā mērīt entropiju.

Nemaini tēmu un izlabo, ko pateicu nepareizi. Nevis irs kaut ko par elektrību pēkšņi. Image
Дебилы, бл*ть...

jonjs
E-žurnālists

Post no jonjs » 09 Feb 2011, 21:31

Iedod vismaz entropijas definīciju :)
ritenis vienkārši ripo

jonjs
E-žurnālists

Post no jonjs » 09 Feb 2011, 21:39

Kā jau teicu laiks mūsu izpratnē ir atskaites sistēma uz zemes viena, kaut kur citur cita. Citā dimensijā, kur nav zemes un līdzīgu sistēmu pavisam cita. Laiks ir relatīvs jēdziens, bet ar entropiju tur ir it kā līdzība, bet laiks ir mērāms.
Kā jau teicu izlasi un mēģini izprast entropijas jēdzienu. Ar laiku vizmas definīcijā tur ir maz sakara. Var jau būt, ka es ar kādu kodolfiziķi tagad diskutēju, kas izstrādāji, ko jaunu. Pī ... konstanti gadījumā (skaitli) neesi mēģinājis izmainīt vai pārrēķināt?
ritenis vienkārši ripo

Crow
E-žurnālists

Post no Crow » 09 Feb 2011, 22:14

Es it kā neticu visvarenām būtnēm, bet ja tu esi tur augšā, Supermen, glāb mani...

Izrādās, ka man vēl jāizprot te kaut kas. Es tak teicu, ka lai mērītu laiku, vajag (brīvi izvēlētu, universālu) atskaites punktu. Ja entropija nepalielinās (noslēgta termodinamiska sistēma paliek nemainīga), tad laiks nav vis mērāms. Tātad laiks ir entropijas mērvienība. Viss. Punkts. Ä€men.

Kādā vēl tev citā dimensijā? Nemet desmit dažādas teorijas vienā katlā - laika relativitāte un paralēlās dimensijas pieder pie kvantu fizikas, nevis klasiskās... o_O
Un kvantu fiziku neskarsim, jo no tās neviens no mums tāpat nekā nejēdz.
Дебилы, бл*ть...

jonjs
E-žurnālists

Post no jonjs » 10 Feb 2011, 23:31

CROW:
"... Ja entropija nepalielinās (noslēgta termodinamiska sistēma paliek nemainīga) ..."
Tas ir tavs citāts.

Tagad mans. Paņem gāzes balonu SARKANO. UN ieliec ugunskurā. Malciņu piemet. Un tad paskaties, kā nepalielinās entropija (noslēgtā sistēmā). Vēl labāk paņem skābekļa vai acetilēna balonu.
Vēl līdz šim brīdim nesaprotu kā laiku var saistīt ar entropiju šādā situācijā. Ja nu vienīgi ar laiku, kas līdzinās tam, kurā balons šai ugunskurā atrodas.
Nejauc entropiju ar pirkstu.
Es gan ļoti sen (kādus gadus 14 atpakaļ) esmu mācījies fiziku, ko pasniedza augstākajā mācību iestādē pieļauju, ka esmu kaut ko palaidis garām vai vecuma dēļ aizmirsis, bet tomēr?
ritenis vienkārši ripo

Crow
E-žurnālists

Post no Crow » 11 Feb 2011, 01:49

Ok, es te nepareizi definēju no savas puses. Runa ir ne tikai par noslēgtu, bet izolētu termodinamisku sistēmu. Par vienīgo tādu sistēmu uzskatāms visums kopumā.

Teorētiski tāda sistēma var sasniegt stāvokli, kad visa enerģija visumā kļūst vienmērīgi izplatīta (maksimālā entropija) un, attiecīgi, sistēma vairs neveic darbu. Tajā momentā laiks vairs nav mērāms, tas neeksistē.

Pretējs stāvoklis ir, piemēram, pirms Lielā Sprādziena - bezgalīgi mazā punktā koncentrējas visa masa un enerģija, entropija ir konstanta, sistēma darbu neveic, laiks nav mērāms, tas neeksistē.

Laiks ir mērāms vienīgi tad, ja notiek darbs, t.i., pieaug entropija. Tad pieaug arī laiks.
Ergo, laiks ir atkarīgs no entropijas.

Š is stāvoklis ir diezgan riebīgi līdzīgs bībelēs aprakstītajam "nekā nebija". Tajā radīšanas procesā es neredzu nevienu veidu kā universāli skaitīt laiku jebkādās vienlīdzīgās 6 vienībās, lai tās būtu dienas, gadi vai e-pohas, ko pēc tam patvaļīgi pielīdzināt Zemes rotācijai ap savu asi, zināmai arī kā Zemes dienai.

Quod erat demonstrandum

Savdabīgas izklaides un izglītošanās nolūkos var te tā pamalt mazliet pseidozinātnes. Diemžēl tam, kas vēlas ticēt tajā pasaku grāmatā rakstītajam, ar nekādu fiziku neviens nevarēs jebkad pierādīt pretējo.

:nuke:
Дебилы, бл*ть...

Pievienot atbildi

Return to “Aptaujas”