Google mākslīgi bremzēs pārlūka Chrome reklāmu

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Google mākslīgi bremzēs pārlūka Chrome reklāmu

Post no samurajs » 04 Jan 2012, 22:22

Kompānija Google atzinusi, ka pārkāpusi reklāmas kampaņas noteikumus attiecībā uz savu pārlūku Chrome un tāpēc tuvākās 60 dienas mākslīgi bremzēs tā izvadi meklēšanas rezultātos. Patiešām, ievadot Googlē atslēgvārdus "web browser" utml. - pirmajā vietā redzam Opera, mazliet tālāk - Firefox, bet Chrome tagad atrodams vien piektajā lapā.

Googles pārkāpuma "nozieguma sastāvs" slēpās faktā, ka populāriem blogeriem tika maksāts par to, lai savās lapās viņi ievietotu saites uz Google Chrome lejuplādes vietni. Kad tas nāca gaismā, Google labāk izvēlējās atkāpties nekā riskēt ar savu labo slavu.

Bez tam Chrome arī bez papildus reklāmas nopietni pretendē uz 2012. gada "vispasaules pārlūku karaļa", apsteidzot IE un FF. To prognozē Statcounter un vairāki citi analītikas dienesti. No visiem pārlūkiem tikai Chrome 2011. gadā uzrādījis nepārtrauktu popularitātes kāpumu.

Image

Avoti: Washington Post, CNews, StatCounter.
Image

andrejsLi
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 193
Pievienojies: 24 Sep 2010, 11:16

Post no andrejsLi » 04 Jan 2012, 22:46

Š is tikai pierāda savtīgu Google savu produktu lobismu. Citu meklētāju bloķēšana rezultātos un aizdomīgi labie rezultāti pozīcijās, ja ievieto lapās Youtube klipus vai vienkārši Google + lapas pozīcijas, par Google 2. sejas politiku runā paši par sevi. Bet Ēriks var droši turpināt stāstīt ASV konkurences uzraugošajām iestādēm pekstiņus, par to kā sociālie tīkli un lietotāju uzvedība ietekmē rezultātus, un ka viņi jau zina vislabāk, kā jāveido interneta projektus, jo neviena iestāde, ieskaitot pašu Google nav nedz spējīga izpētīt, nedz analizēt pasaulē jaudīgāko interneta meklētāju.

KoЯn
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2219
Pievienojies: 18 Jūn 2009, 20:46
Atrodas: Galvaspilsēta

Post no KoЯn » 04 Jan 2012, 23:04

Mans gūgls hromu vsp neatrada :>
, bet karavāna apstājās tik uz neilgu brīdi, kamēr suņi ārdās :>
Tāpat varu likt savu galvu ķīlā, ka Hroma uzvaras gājiens neapstāsies pat pie 50%

msh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3460
Pievienojies: 06 Apr 2007, 12:21
Atrodas: Latvija

Post no msh » 04 Jan 2012, 23:49

Skaties ka nepaliec bez galvas, kaut gan tas tev laikam nebūtu pārāk liels zaudējums... :D
Ne jau visi interneta lietotāji ir dumas tantes un pokemoni, kas momentā maina pārlūku uz to, kura izstrādātāji spēj sastūķēt ausīs vislielākos batonus. Tas pats attiecas uz citām lietām.
PAKAĻROKS - Fusion A4-5000/ASROCK QC5000-ITX/WIFI/8 GB DDR3 1333/FSP200 50GSV-5K/ST2000VM003-1CT164 2 TB Seagate Pipeline HD/vecs mazs IBM keiss/winxp x64/2 ventilatori

KoЯn
Vecākais lietotājs

Post no KoЯn » 05 Jan 2012, 02:21

garām :>

Ikdienā izmantojamo softu izvēlē esmu ļoti stagnātisks. Ja tomēr ir nepieciešamas izmaiņas, tad vienmēr tiek izskatītas visas alternatīvas, rūpīgi meklējot labāko rezultātu. Risinājumi tiek testēti iteratīvi. Piemēram, lai realizētu pāreju no Win Amp uz MM, pagāja pāris gadi. Lai arī pasīvi, bet ejot cauri, sķiet katram mūzikas datņu atskaņotājam, kas pieejams uz Windows platformas.

Tikai Hroms spēj apmierināt manas unikālās prasības pret interneta pārlūku.

suck on that :>

Raibais
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 68
Pievienojies: 28 Dec 2010, 23:49
Atrodas: UK

Post no Raibais » 05 Jan 2012, 08:43

Krc, foobar ed maz resursu, Firefoxam ir adblock, parejais neinterese. Kas mazak resursus rij, tas labaks.

bluebird
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 263
Pievienojies: 26 Jan 2010, 13:10

Post no bluebird » 05 Jan 2012, 09:00

Produkts ir labs. Lietoju kā primāro pārlūku jau labu laiku.

KoЯn
Vecākais lietotājs

Post no KoЯn » 05 Jan 2012, 12:25

Ja es padaru f2k atbilstošu savām prasībām, tad ar visiem komponentiem kopā, tas ir diezgan RAM un arī CPU hungry. Man f2k iespārda galvenokārt dēļ šī komponenta - http://www.foobar2000.org/components/vi ... ve_seekbar

Ja es spētu, ko tādu pievienot MM, tad man būtu ideālais mūzikas atskaņotājs.

A tā arī mans galvenais vadmotīvs aiz ērtuma ir resursu patēriņš. Piemēram video atskaņotājus lietoju divus : MPC (ne home cinema, bet parasto) + Core AVC filmām un Dziobas RAR player seriāliem. :>

iReinis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 139
Pievienojies: 18 Aug 2009, 08:19

Post no iReinis » 05 Jan 2012, 14:27

Chrome lietoju jau no viņa pastāvēšanas pirmajiem mēnešiem. Produkts apmierina un netaisos mainīt. Pārlūks sevi pierāda pie lēna interneta, nevis pie ātra.

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”