Adobe Flash 11.3 rada problēmas Firefox lietotājiem (upd)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Adobe Flash 11.3 rada problēmas Firefox lietotājiem (upd)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156720
    samurajs
    Participant

    Pirms dažām dienām iznākušais Adobe Flash atjauninājums radījis problēmas Firefox 13 lietotājiem – pārlūks kļūst nestabils, parādās paziņojumi par “Firefox Plugin-container” un “Adobe Flash Player 11.3” darbības pārtraukumiem. Tā iemesli nav līdz galam skaidri; Mozilla uzskata, ka vaina ir spraudņos un paplašinājumos, kuri atrodas melnajā sarakstā. Starp citu, šai sarakstā atrodami arī web-izstrādē populārie Firebug un YSlow.

    Tātad, ja Firefox un/vai Flash pēkšņi sākuši uzkārties, ir vairāki ceļi, kā risināt problēmu. Vienkāršākais ir pagaidīt pāris dienas un saņemt kļūdas labojumu no Adobe. Varam pamēģināt papētīt un atslēgt varbūtēji konfliktējošos spraudņus (piem. Java).

    Radikālākais variants ir izmest brāķa Adobe Flash 11.3 atbilstoši Mozilla pamācībai un uzinstalēt vecāku, bet stabilu versiju. Nekādā gadījumā nevajadzētu atgriezties uz Mozilla ieteikto caurumaino Flash 11.2, bet gan sekot Adobes ieteikumam un izvēlēties vecāko, bet drošo Flash 10.3 laidienu. Š ajā gadījumā svarīgi vispirms tīri atinstalēt esošo versiju ar speciālu deinstalatora programmu.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_lrltf_1.png[/img]

    Avoti: 1, 2, 3.

    UPD1:

    #286996
    E-500
    Participant

    Nekādā gadījumā nevajadzētu atgriezties uz Mozilla ieteikto caurumaino Flash 11.2

    Linux’am nemaz vēl nav 11.3, tikai 11.2.

    #286997
    vrt56
    Participant

    Man te ar viendien noklājās fleš pleijeris, pats nesapratu kāpēc

    #286998
    BlackHalt
    Participant

    Man ar uz Linux Mint ir Flash plugins 11.2

    Es noklusēti Flash pluginu uz Firefox turu vispār atslēgtu.

    Ja kaut kur baigi vajag, tad tikai ieslēdzu. Galvenokārt, dēļ bremzes, ne kaut kādiem tur securitū 🙂

    #286999
    richijs
    Participant

    Man nav neviens add- ons un flash player 11.3 karās ik pa laikam pārlādējot lapu atkal iet. Pārējie plugini standarts java un windows media plugin vairāk nav nekādu pluginu firefoxsam.

    #287000
    Crow
    Participant

    Nightly x64 (16.0) here. Vai nu tās problēmas vispār šajā zarā nebija vai nepaspēja izpausties.

    #287001
    djdevil666
    Participant

    Man kka šis nepalidz,ik pa brīdim tā pat uzmet stop working 🙁

    #287002
    Chr1s
    Participant

    FF 13.0.1 vispār kaut kāds gļukains, lapas never, frīzo, krešo.

    #287003
    Ixtys
    Participant

    Arī esmu ievērojis, ka pēdējā laikā kaut kas nav labi ar ugunslapsu. Acis sāku mest uz Hromu… 🙂

    #287004
    Aldis
    Participant

    Citi skrien 3 versijas pa priekšu..

    Citi izmanto to, kas iznāk kā jaunākais stable…

    Es sēžu 3 – 4 versijas nopakaļ, un man viss kārtībā.. 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā