Paliidzat atrast raxtu..

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Paliidzat atrast raxtu..

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146754
    QueenZ
    Participant

    Visu dienu jau googleejos un taa arii nevaru atrast to raxtu, kur bija raxtiits par Firefox konfiguraaciju lai Firefox darbotos aatraak jo defaultaa ir uzlikts, k darbojas uz leena DSL neta utt.. kaads nezin kursh shaads raxts bija..?

    #177758
    samurajs
    Participant

    Tu tak vispār Googlē pat bijis neesi, nelej!

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=wGYggczgyo8[/youtube]

    #177759
    QueenZ
    Participant

    Bija raxts kaadaa LV IT Portaalaa arii, aarzemes pagaidaam neredzu, bet par netu samaxaaju, tad jau driiz jaabuut 🙂

    #177760
    WerNeo
    Participant

    Daudz gan tas neko neietekmees 😉

    #177761
    samurajs
    Participant

    Gudrāk lietot FF extensiju Fasterfox šim mērķim; tur iebūvēts arī lapas ielādes laika skaitītājs salīdzināšanai. Tiešām n-tās reizes ātrāk nedabūsi, bet mazliet ātrāk var.

    #177762
    QueenZ
    Participant

    Njaa, tas fasterfox peec nosaukuma tieshaam kaardinosh izskataas, var kaads pastaastiit peec kaada principa vins iisti darbojaas?

    #177763
    samurajs
    Participant

    Izlasīsi pats šeit, mhhhh…. Tas pats, kas manuālā config, tikai te var grafiski.

    #177764
    marr
    Participant

    nezinu, man pēc apraksta, stāstījuma vien fasterfox šķiet pilnīgi lieks… agrāk laikam par pipelining īsti pareizi nebiju sapratis, ja reiz tas ir “number of simultaneous packet downloads”. Līdz šim bija iespaids, ka tas ir vairāk kā “previously downloaded packet usage without re-downloading”… būs jāpaskatās, kā strādā ar jauno settingu.

    vienīgais addons, kurš patiešām šķiet nepieciešams no tiem, ko izmantoju ir noscript -> pārējie tīri plezīram, gan iFox gan arī draugiem.lv extension 😀

    edit: p.s. firefox’am vēl piemīt tāda laba īpašība kā lietojot back funkciju var redzēt arī to, ko, piemēram, šeit esmu mēģinājis postēt, kas (es pieņemu) servera gļuka dēļ netika izdarīts… 🙂

    #177765
    samurajs
    Participant

    marr wrote:

    edit: p.s. firefox’am vēl piemīt tāda laba īpašība kā lietojot back funkciju var redzēt arī to, ko, piemēram, šeit esmu mēģinājis postēt, kas (es pieņemu) servera gļuka dēļ netika izdarīts… 🙂

    Š o funkciju ļoti bieži nākas lietot, citādi būtu n-tos rakstus jau pakāsis…

    #177766
    marr
    Participant

    correct me if I am wrong, bet man liekas, ka pat operai šī fīča bija nedaudz citāda un tur viss rakstītais parasti nesaglabājās, tikai kaut kāda veida autosave, kas parasti nesaturēja visu txt.

    #177767
    QueenZ
    Participant

    Nu nezinu kaa jums, bet es uzliku fasterfox un vel mazliet pats ko pakonfigureeju un aatrums tieshaam ir juutams! 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā