Problēma ar partīcijām

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) Problēma ar partīcijām

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149128
    sLIDe
    Participant

    Nopirku jauno cieto disku. Domāju, ka ielikšu klāt vecajam. Izdaru. Biosā viss uzrādās. Ok. Tālāk domāju sataisīšu partīcijas. Paņemu GParted un visu sataisu. Bet tagad. Slēdzu iekšā PC un skatos. Jaunajai partīcijai piešķirts tāds pats burts, kāds bija vecajai, un vecā vairāk nerādās. Skatījos Disk Management, tur partīciju uzrāda, bet, kad mēģinu piešķirt burtu, vai veikt jebkādu citu darbību ar to partīciju, izmet šo erroru.

    [img]https://bildites.lv/images/3q5zerqwwl3n1d0y28t.jpg[/img]

    Uz tās partīcijas atradās diezgan svarīgi faili, un būtu vēlams tos atgūt.

    Un vēlviens jautājums, vai būtu iespējams atgūt failus no partīcijas, ja es to noformatētu (Bet nezinu, vai strādās)

    Ceru, ka spēsiet palīdzēt.

    #204441
    ehex
    Participant

    Pamēģini ar kādu citu partīciju menedžeri piešķirt to burtu.

    Jā ir iespējams atgūt pēc formatēšanas, bet labāk neriskēt!

    #204442
    Anonīms
    Neaktīvs

    Pamēģini ar Partition Magic

    #204443
    sLIDe
    Participant

    Kāds būtu labākais no freeware?

    #204444
    ehex
    Participant

    Burta piešķiršanai es domāju, ka derēs jebkurš, kaut vai trial versijas

    #204445
    Genādijs
    Participant

    Nu ar partišen madžik var arī nograuties šis tas 🙂 Po ļičnomu opitu jams softs diezgan regulāri nogluko 🙂

    #204446
    ehex
    Participant

    Genādijs wrote:

    Nu ar partišen madžik var arī nograuties šis tas 🙂 Po ļičnomu opitu jams softs diezgan regulāri nogluko 🙂


    Njā no partition magic gan tomēr vajadzētu izvairīties. Vari pamēģināt šito softu https://www.paragon-software.com/business/pm-server/ trial versija gan, bet pēc idejas vajadzētu viņai paveikt savu darbu

    #204447
    ob1
    Participant

    a kāpēc neizmantot win iebūvētos tūļus?

    #204448
    rajah
    Participant

    sLIDe wrote:

    Kāds būtu labākais no freeware?


    https://www.partition-tool.com

    Home versija bez maksas, ikdienā sāku biežāk par Partition Magic izmantot.

    Genādijs wrote:

    Nu ar partišen madžik var arī nograuties šis tas 🙂 Po ļičnomu opitu jams softs diezgan regulāri nogluko 🙂


    nu kārtējās tupības tu stāsti, man pa visiem vairāk kā 17 gadiem nogļukojis tikai 1 reizi un tad arī tikai paša kompja (aparatūras) dēļ

    vai pirms dalīšanas daļās cietam čekdisku vispār palaid lai failus sakārto? nē? nu ko ta brīnies? pats vainīgs ne PM.

    ob1 wrote:

    a kāpēc neizmantot win iebūvētos tūļus?


    kā tu iebūvētajam tūlim iestāstīsi ka tai sadaļā man ir vēl dati un tos man vajag saglabāt nevis nahrenizēt?

    #204449
    ehex
    Participant

    OB1 pirmo postu izlasīji?

    #204450
    sLIDe
    Participant

    Kā jau teicu, win iebūvētie nepalīdz. Acronis partīciju atrada, visi faili rādās, bet trial versija nevar piešķirt burtu. Tagad izmēģināšu rajah ieteikto variantu.

    EDIT: Tagad parāda šādu tekstu: Mounting volume failed

    #204451
    ob1
    Participant

    Es biju domājis no paša sākuma disku taisīt ar win tūļiem, kāpēc ne?

    Tagad rauj tos diskus ārā un nes pie cita kompja.

    #204452
    sLIDe
    Participant

    Gan caur Acronis, gan caur Partition Master failus rāda, bet nevar piešķirt burtu. Varbūt ir kāds veids, kā tos failus vienkārši pārkopēt?

    #204453
    sLIDe
    Participant

    Paldies visiem par palīdzību. Beigās pārkopēju veco partīciju uz jauno un atguvu failus. Tad noformatēju veco, samainīju burtus, lai programmas iet un tagad viss kārtībā. Varat slēgt.

    #204454
    Genādijs
    Participant

    rajah tu glups vai izliecies?

    PM ir lagojis arī ar pilnīgu tukšu hdd, tas ka tev ir 17 gadu vēl nenozīmē ka tu kautko dēls jēdz 😀

    #204455
    Crow
    Participant

    Partition Magic [8] mani nekad nav pievīlis līdz šim. Neesmu gan ekstravagantas lietas darījis, bet enīvej.

    Vai nu jums, godājamie, regulāri ir specifiskas netipiskas situācijas vai arī roku izliekuma leņķis pārsniedz nominālo vērtību.

    #204456
    rajah
    Participant

    Genādijs wrote:

    rajah tu glups vai izliecies?

    PM ir lagojis arī ar pilnīgu tukšu hdd, tas ka tev ir 17 gadu vēl nenozīmē ka tu kautko dēls jēdz 😀


    lohmotor, tie man ir darba gadi nevis vecums

    #204457
    m_janis
    Participant

    Genādijs wrote:

    …PM ir lagojis arī ar pilnīgu tukšu hdd…

    Protams, un tur vainīga ir tikai un vienīgi blīve starp klavieri un krēslu :D. Kopš 1996. gada PM dažādas versijas ir lietotas daudz, gan FAT32, gan NTFS, gan Ext partīciju veidošanai, dzēšanai, apvienošanai. Tikai viena !!! reize bija neveiksmīga – kad pats nejauši izrāvu vadu no kontakta, bet ar PM avārijas disketēm smuki visu atjaunoju.

    Tā kā paaudzies un pastrādā, pirms postē galīgas muļķības.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā