Windows 7 būs Dolby Digital Plus 7.1 skaņa

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 7 būs Dolby Digital Plus 7.1 skaņa

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149377
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_dolby_1.jpg[/imgl]Kā paziņojusi kompānija Dolby Laboratories, Windows 7 versijas Home Premium, Professional, Enterprise un Ultimate atbalstīs Dolby Digital Plus skaņas standartu. Dolby Digital Plus ir daudzkanālu audio straumēšana, ko lieto DVD, HD DVD, Blu-ray, un atsevišķos HD raidījumos. 7.1 kanālu atbalsts tiks nodrošināts tikai ar Windows 7 sastāvā esošajiem līdzekļiem bez papildus programmatūras (protams, jābūt attiecīgiem “dzelžiem”). Atskaņošana notiks ar Windows Media Center palīdzību.

    Dolby Digital Plus – tā ir progresīva 7+1 kanālu skaņas sistēma ar kompresijas iespējām, kas piemērota gan spēlēm, gan viselitārākajām mājas kinozālēm. Sistēmā pavisam iespējami līdz 14 skaņas kanāli.

    Avots

    #208618
    Imhoteps
    Participant

    Labi-labi!

    #208619
    GulbisRG
    Participant

    Nu feini!!! Ka lai dabū mp3 uz 5.1???

    #208620
    Stat1CX
    Participant

    ja domā MP3 divkanālu ierakstu pārtaisīt uz 5.1 tad neka.

    #208621
    daGrevis
    Participant

    Tur laikam vajag augstas kvalitates mūziku (ne .MP3), lai izbaudītu to visu… 🙁 Kur tādu dabūt? Pietam vajag septiņas / piecas tumbiņas + sabūferi… 🙁 man tikai divas! 😀

    #208622
    GulbisRG
    Participant

    Ne nu man 5.1 tumbas. Filmas ar 5.1 skaņu skan pa visām, dvix filmas vai mp3 skan pa 2.1 Vai ir kāds softiņš kas sadalītu man skaņu uz visām. Jo lieta tāda kad nopirku kompi nāca līdzi draiveru komplekts liekot skaņas draiveri no CD uz XP gaja MP3 uz visām tumbām. Bet tie dariveri neiet uz Vista un Win 7. Un vispār man tas CD kautkur noklīdis. Ir kadam ideja?

    #208623
    Stat1CX
    Participant

    Draiverus meklē skaņas kartes ražotāja mājaslapā. Kāda karte tev ir?

    #208624
    iReinis
    Participant

    Urāaa, varēs beidzot izbaudīt manas ūber krutās tumbas. 😀

    #208625
    GulbisRG
    Participant

    Stat1CX wrote:

    Draiverus meklē skaņas kartes ražotāja mājaslapā. Kāda karte tev ir?


    Nu man ir integrēta Biostar TForce matesplate. Protams ka es draiverus velku no majaslapas, bet vairs nav ka agrāk ar Orģīti CD uz XP!!! WTF???

    #208626
    feiks
    Participant

    * 2 tumbiņu īpašnieki iemet acis šeit 😀 pievērsiet uzmanību svaram 😀

    #208627
    msh
    Participant

    GulbisRG wrote:

    Ne nu man 5.1 tumbas. Filmas ar 5.1 skaņu skan pa visām, dvix filmas vai mp3 skan pa 2.1 Vai ir kāds softiņš kas sadalītu man skaņu uz visām. Jo lieta tāda kad nopirku kompi nāca līdzi draiveru komplekts liekot skaņas draiveri no CD uz XP gaja MP3 uz visām tumbām. Bet tie dariveri neiet uz Vista un Win 7. Un vispār man tas CD kautkur noklīdis. Ir kadam ideja?


    Circle fingers, zac all.

    Winampam ieslēdz hardware acceleration un skanēs tā, kā jāskan.

    Daudzkanālu stuffs empētrīs džinkstoņas faniem ir sameklējams AAC 448 kbps formātā, tiem, kam ar ausīm viss ir kārtībā, DVDA formātā vai no tiem noripotos daudzkanālu flacos. Vienīgā bēda – trulais vienas dienas pops daudzkanālu formātā nemēdz tikt izlaists

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā