«Nesmukums» forumā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana «Nesmukums» forumā

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 49 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149822
    samurajs
    Participant

    Saņēmu sekojošu PM no lietotāja Sandris73 sakarā ar tēmu https://notepad.lv/viewtopic.php?t=5141 :

    Quote:

    Labdien cik sapratu. Jus esat sis lapas galvenais administrators. Es sodien biju datorveikala un tur konstateja ka es esmu cietis no jusu lietotaja werneo launpratibas. Vins tisam mani maldinaja un lika nozaudet visus manus svarigos datus no diska. Es gribu pret vinju versties oficiali pie jums. Velos, lai jus man dodat vina datus: vardu uzvardu, ip un adresi. Ka ari izsledziet vinu no sava saita. Preteja gadijuma, es versisos ari pret jums. Paldies par sapratni.

    Acīmredzot pārpratumā vainojams WerNeo “ieteikums”:

    Quote:

    1. Variants. Ja Tu vēlies iegūt brīvu vietu, meklē, ko var no tām filmām izdzēst ārā.

    2) Ja tu nevēlies meklēt, kas jādzēš: Start/Run.. ierakstam cmd ->enter.. format x: (x= tavs disks) un Y ->enter 😀

    Notepad oficiāli atvainojas par pārpratumu – tas paliek uz WerNeo sirdsapziņas. Š…emot vērā, ka “ieteikums” beidzās ar smaidiņu – autoram nevajadzēja akli sekot visām muļķībām.

    Kā redzam – ne vienmēr joki tiek pareizi saprasti…

    #215525
    kaqp
    Participant

    Puse no lūguma tika izpildīta – parādījās brīva vieta 😀

    ps. ja godīgi, tad nāk smiekli, atdodiet veco notepad

    #215526
    ob1
    Participant

    Samuraj, no win tādā veidā nevar noformatēt disku, ķirzaks jau par to teica. Tā ka sūti to lameri dillēs. Hmm, un pirms tam uzprasi kurā veikalā šamējais tās filmas pirka.

    Ja kaut kādā neticamā veidā izrādīsies, ka no win tādā veidā var noformatēt disku un viņa filmas ir pirktas, es apņemos no viņa kompja uztaisīt konfekti pilnīgi par brīvu un domāju, ka notepadieši arī filmas sameklēs.

    #215527
    samurajs
    Participant

    ob1: C disku 100% nevar, bet citus? Zini, mēģinājis pats neesu 🙂

    #215528
    kaqp
    Participant

    Kas vispār saka ka tas bija sistēmas disks, viņa topicu vispār kāds izlasīja? tak var saprast ,ka cilvēks nopircis atsevišķu cieto kurā rakstīt savu drazu

    #215529
    ob1
    Participant

    a citu disku var formatēt – sistēmu ta nenogāzīsi…

    Hmm, un būtu interesanti uzzināt tā veikala nosaukumu, kurā strādā gudrie padomdevēji… nodepadieši zinās kur brīvā laikā iet prasīt padomus…

    😀

    Vēl būtu interesanti uzzināt tā lamera vārdu un nodarbošanos – spriežot pēc tupuma pakāpes un uzvedības – saimas deputāts – tautai ir jāzina savi varoņi.

    #215530
    ob1
    Participant

    Lai šamējais iemet sarakstu ar filmām, ko nodzēsa, domāju, ka notepadieši palīdzēs atrast.

    😀

    Hmm, vai tik tā nav meteora lieetas atbalss, tā teikt “pēcgrūdieni”?

    😀

    #215531
    kaqp
    Participant

    ob1 tev kā tauru vadonim vajadzētu saprast, ka nevajag visus līdzināt sev. Cilvēks atrada šo vietu, reģistrējās un uzticējās IT “speciālistu” baram

    #215532
    Wuu
    Participant

    [img]https://smiley.onegreatguy.net/banana.gif[/img]

    админ дали банус па лаби ун па креиси :]

    #215533
    Sid
    Participant

    Quote:

    Ir filmas un seriali no dc plus.

    Lai viņš iet … WarNeo, ja Tev kaut kādā mistiskā kārtā tomēr kaut kas draud – iebāz likumsargiem (vai kam nu tur) ģīmī šo 😀

    #215534
    Mr.Death
    Participant

    Sandrim: nekaadaa gadiijumaa nepielauj to, ka diskaa, kursj tev ir noformateejies, ierakstaas kaada jauna informaacija, t.i. neko uz taa neinstalee, neko uz taa nekopee. (taadaa veidaa var zust tie dati, kas iespeejams veel ir saglabaajusjies) Ja interesee, kaa tu vari no taa dabuut datus atpakalj 10-30 minuutees, varu nosuutiit tev programmu uz meilu ar visaam instrukcijaam.

    Raksti uz: [email protected]

    #215535
    ob1
    Participant

    kaqp wrote:

    ob1 tev kā tauru vadonim vajadzētu saprast, ka nevajag visus līdzināt sev. Cilvēks atrada šo vietu, reģistrējās un uzticējās IT “speciālistu” baram


    Tas man atgādina stāstu – kāpēc veikalos desai griež nost metāla skavas – runā, ka ASV kāds pediņš esot nopircis veikalā desu (kurai bija tās metālas drātis), mājās šamējais izdomājis pašapmierināties, bet tā kā bijis pasīvais, tad izmantojis augstākminēto desu, lai bāztu sev ānusā. Tādējādi šis savainojis sev ānusu (viņa gadījumā dzimumorgānus) un pieprasīja kompensāciju vairāku miljonu apmērā, ko arī dabūjis.

    😀

    Varu iedomāties kā rēca zvērinātie.

    😀 😀 😀

    #215536
    Sandris73
    Participant

    Samurajs. Jusu lapa nav vainiga pie atsevisku personuaunajiem nodomiem, tapec jusu atvainosanas pienemta. Parejiem gribu pateikt. Visi lasijat foruma temu. izlasiet cik launi rikojas werneo. ob1 tu patiesi vari doties uz to veikalu un pamacities. Vini uzreiz pateica ka tas esot bijis launs joks un ka ta nedrikstot jokot. Pat paprasija kur ta esot neliesi rikojusies. Tapec piedodiet bet saitam sanaca loti liela antireklama viena lietotaja del. Un stradaju es valsts iestade, tapec nesatraucies, zinasu ka nolikt to nelieti pie vietas.

    #215537
    kaqp
    Participant

    Ok, man pazuda visas velmes aizstāvēt Sandri, krāna stiepējs vien ir

    #215538
    Wuu
    Participant

    Sandris73 par draudiem var dabūt sutkas sēdēti :>

    Ja Warneo būtu rakstījis lai tu ar HDD izdari ka ASV seksuālā minoritāte, tu to diez vai darītu!

    #215539
    drunk_lizard
    Participant

    okujetj…

    un veel kautkaadi moluski ljarina par meteoriitu skaadi…

    goda vaards sjii civilizaacija IR pelniijusi bojaaeju…

    #215540
    ob1
    Participant

    Samuraj, pie atvainošanās vajadzēja pielikt smailiņu, lai iznāk, kā anekdotē:

    Skolotājai nāk ausīs, ka Jānītis esot Anniņu nosaucis par mauku. Š kolotāja klases priekšā izceļ Jānīti, lai tas 3x skaļi pasaka, ka Anniņa nav mauka un lai atvainojās. Jānīša runa:

    – Anniņa nav mauka? Anniņa nav MAUKA? Anniņa NAV MAUKA? Nu atvainojiet…

    😀

    Sandr73,

    Iesaku tev paņemt to HHD (lai ko tas arī nenozīmētu) ar visiem 250Gigobitiem iebāzt pakaļā un pārbaudīt vai šādā veidā gadījumā neatjaunojas pazaudētie dati. Man ir aizdomas, ka izdosies. Ziņo par rezultātu (arī par procesu).

    😀

    P.S. Uzprasi ķirzakam, domāju, ka viņš varēs sarunāt profesionālu proktologu no Lavijas profesionālākā ziņu portāla, lai pieskatītu procesu… tā teikt, lai viss būtu zinātniski.

    P.P.S. Vēl pirms meteorīta es domātu, ka šis ir feiks, bet tagad pieļauju, ka šis humora stāsts ir patiesība.

    #215541
    RicoPico
    Participant

    Man vienīgajam liekas, ka viss šis tomēr ir fake? Iepriekšēj tēma, PM Samurajam un tagad šī tēma. Otrā galā Sandris noteikti ņirdz vēderu turēdams.

    #215542
    TokRa
    Participant

    Es tak skaidri un gaiši ieteicu:

    TokRa wrote:

    Iesaku brīvo vietu saarhivēt, tādējādi cietnī saies vairāk brīvās vietas.

    #215543
    ob1
    Participant

    Ja tas ir feiks, tad mēs no Samuraja piedzīsim naudu “līdz pēdējam santīmam” par patērēto laiku.

    😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 49 kopumā)
  • Tēma ‘«Nesmukums» forumā’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā