swedbank drošība ierūsē?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic swedbank droÅ¡Ä«ba ierÅ«sÄ“?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149882
    izredzētais
    Participant

    [img]https://i37.tinypic.com/mbthev.jpg[/img]

    …ar visiem pārlūkiem viens un tas pats 🙂

    #216332
    Loading
    Participant

    Man viss strādā. Uzrāda, ka uzticams serveris. Opera.

    #216333
    Evers
    Participant

    Vienkārši viņiem bija nogļukojis drošības sertifikāts vai kas tāds. Un tāpēc parlūks izmet šitādu.

    #216334
    samurajs
    Participant

    Tā nekādā gadījumā nedrīkst būt. Š ito vajag nosūtīt Swedbank: info[at]swedbank.lv, lai vairāk neatkārtotos.

    #216335
    daGrevis
    Participant

    Iespējams ģļuks, bet var būt arī kāds hack mēģinājums, lai gan linki, itkā, sakrīt… :lala:

    #216336
    viesic
    Participant

    Autoram tiešām ieteiktu sazināties ar banku, vai ir bijusi viņu galā kāda tehniska kļūme, vai nu autora bankas datus kāds mēģina nolasīt. Tas, ka adrese (ib.swedbank.lv) pārlūkprogrammā sakrīt, vēl nenozīmē, ka browseris mēģina pieslēgties tieši bankas serveriem. 😉 Teorētiski ir iespējams, ka kāds mēģina spoofot dns ierakstus (phishing).

    #216337
    drunk_lizard
    Participant

    kaut kur jau lasiiju par sjo :>

    arii puika suudzeejaas.

    po hodu vaina bija ieksj kkaada win taimkraka un taa rezultaataa sertifikaats tiek uzskatiits par novecojusju.

    kur tiesji, neatceros….

    #216338
    TokRa
    Participant

    Iedomājos atbildi no bankas: “Jūsu win krakeris X izraisa blakusefektus, labāk novelciet krakeri Y no Z torentu trakera.”

    #216339
    izredzētais
    Participant

    visai smieklīga problēma bija .. laiks un datums kompī bija pareizs .. mēnesim pat uzmanību nepievērsu. acīm redzot kāds aiz neuzmanības braukājot pa kalendāru nospieda “apply” nomainot novembra mēnesi uz oktobra 🙂

    lai arī problēma nebija viņ u galā, neprofesionalitāte pārsteidza..

    ps, mans windows ir legāls 🙂 draņ ķis nāca līdzi datoram.. 😀

    #216340
    marr
    Participant

    Katrā ziņā klientu apkalpošanas speciālisti, kas ar šo lietu nodarbojas nav bijuši īpaši attapīgi. Pirms apmēram gada viena pētījuma ietvaros šādi vienas citas bankas šādiem ļaudīm pamatīgas problēmas sataisīju, par cik viņi līdzīga satura e-pastus vienkārši ignorēja 😀 No otras puses, zinot, ko tik cilvēki nesūta uz šādu meilu (kādas atsauksmes/ierosinājumus/problēmas-pārdomas), nevajag brīnīties, ka ne uz visu atbild tā, kā gribētos.

    Dažkārt pārņem pārdomas, kāpēc neaizgāju strādāt par auditoru, jo uz citu kļūdu norādīšanu esmu piefiksējis zināmu noslieci/regulāri atrodu 😀

    #216341
    Foxsk8
    Participant

    Š eit varu pieminēt stāstu par Krājbanku. Pāris gadus atpakaļ, čomam mistiski ik reizi pus gadā, ieskaitās nauda – “no zila gaisa”, apčolējam interneta banku, sūtītājs nezināms un summa diezgan ok, lai celtu kadas pretenzijas, ok nosūcam ienākušos naudiņu. Pajiet atkal aptuveni pus gads, hops, atkal no zila gaisa naudiņš 🙂 Sākām štukot, kas pa “huiņām” 🙂 Izrādās, ka bankai bija tā, viena sistēma apkalpo tiešos maksājumus, otra sistēma bankomātus, savā starpā “sajūgšanu” veikuši banku IT spečuki, rakstījuši kodus laikam, etc, info tik dzirdēts, nav apstirpināts, līdz ar to, vidus aiziet ciet “error” un esam pa pāris sotakiem bagātāki 🙂

    Ja nemaldos, kaut kur iekš zabaka, varēja atrast tēmu, ar bankomātu screenšotiem, kur redzami vidādi brīnumi, tādus redzot tiešām negribētos tur savu karti likt iekšā 🙂

    #216342
    TokRa
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Ja nemaldos, kaut kur iekš zabaka, varēja atrast tēmu, ar bankomātu screenšotiem, kur redzami vidādi brīnumi, tādus redzot tiešām negribētos tur savu karti likt iekšā 🙂


    [img]https://dl.dzertuve.lv/ixus/hansamats.jpg[/img]

    #216343
    samurajs
    Participant

    TokRa wrote:

    https://dl.dzertuve.lv/ixus/hansamats.jpg[/img]

    “Kļūda skaitot naudu! Jums izmaksāja par 1,5 milj. Ls vairāk. Starpību lūdzu nenodzert, bet atgriezt kasē!” :D:D:D

    #216344
    daGrevis
    Participant

    “Kļūda skaitot naudu! Jums izmaksāja par 1,5 milj. Ls vairāk. Starpību lūdzu nenodzert, bet atgriezt kasē!” :D:D:D[/quote]

    😀 😀 😀

    #216345
    Razyp
    Participant

    Vsp jau man tā ļoti bieži ir… Es piešķiru sev šo sertifikātu un dzīvoju uz priekšu,. īpaši neņemot vērā šo te 😉 Es vnk apzinos riskus –> pagarinu, atjaunoju, piešķiru sertifikātu –> un aiziet 😉

    #216346
    Jaunzems
    Participant

    Razyp, beigsi visu laiku dead topikus celt augšā? Tā kā laucinieks pirmoreiz Rīgā…

    #216347
    web33
    Participant

    Man kaimiņam tieši tāpat bija kkur pirms 1 gada , ar vairākiem pārlūkiem mēģināja iejiet rādija vienu un to pašu

    #216348
    Svens
    Participant

    Jaunzems wrote:

    Razyp, beigsi visu laiku dead topikus celt augšā? Tā kā laucinieks pirmoreiz Rīgā…

    Kas tieši Tev tā nepatīk? Kaut kādi principi? Ja grib, komentēt var kaut gadiem vecus ierakstus.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā