Hostinga izvēle

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149960
    Crow
    Participant

    Ir doma ņemt hostingu. Tiks hostēta mana privātā lapa (kura gan vēl neeksistē) un arī daži apakšprojekti (pagaidām divi).

    Vietu nevajag daudz, bet arī ne maz. Pamatā PHP un MySQL. Ar vienu DB, ko parasti piedāvā, gan būs par maz. Var jau gan arī utoties, bet tā jau ir utošanās.

    Ir doma par Garmtech. Baigi lēti un labi (līdz ar to aizdomīgi). Pameklējot jau esošās atsauksmes – koks ar diviem galiem. Vieni saka “ok, ir ok”, citi – totāli neiesaku, neatbild, neko nejēdz.

    Starp cienījamajiem Notepad lietotājiem redzu daudzus pieredzējušus webmeistarus, tāpēc lūdzu padomu 🙂

    Ko jūs lietojat un kā jums tas viss patīk?

    #217418
    TokRa
    Participant

    Es parasti iesaku Valsts.Lv

    #217419
    Foxsk8
    Participant

    https://terehost.lv/ labas cenas un arī iespēju daudz.

    #217420
    WerNeo
    Participant

    damncrow. A labas atsauksmes 100%-gi nekad nav. Kas kaut ko dara, tas arī tiek vērtēts dažādi. Vienam meita, citam kleita. 🙂 Vienkārši izvēlies vienu un viss. 🙂

    #217421
    Crow
    Participant

    TokRa: piedod, nedzeru, nepīpēju, eju ar kājām un vienalga par dārgu 😀

    WerNeo: es labprāt uzticos cienījamajiem Notepad speciālistiem, kas sevi ir pierādījuši, nevis mistiskiem forumu džekiem ar vārdiem “edzabebers”, “halavsciks” un citiem pokēm, kuriem neiet viņu poke trakeris 🙂

    foxsk8: īsta debesmanna. Vispār esmu sajūsmā, paldies! Ir pašam pieredze, kāds klients sēž uz šiem vai kā?

    Bet pagādājiet man vēl variantus, ja nav slinkums. Nu lūdzu 😀

    #217422
    WerNeo
    Participant

    damncrow. Notepad lietotājiem arī domas dalās… un diezgan ievērojami 🙂

    #217423
    Crow
    Participant

    Tā vien liekas, ka TereHost mani atšūtu pirmajā mēnesī. Palasot noteikumus, viņu bloķēšanas bez brīdinājuma uzdzen man šermuļus.

    Lētākais tiešām tas ir, bet visi acīs lecošie “neierobežots” tiek veikli ierobežoti ar noteikumiem, īpaši ar AIZLIEGTS IZVIETOT MÄ€JAS LAPAS, KAM VAJADZĪGI LIELI SERVERA RESURSI, TÄ€DEJÄ€DI PALĒNINOT SERVERA DARBĪBU. Nez kā tas tiek mērīts, minētie 25% sistēmas resursu?

    #217424
    ob1
    Participant

    WerNeo, damncrow spēs izvērtēt, sakarīgs džeks.

    sorry, ka nevaru atbildēt par tēmu 🙁

    #217425
    daGrevis
    Participant

    Nu man patīk, nevar izmantot serveri, jo tas to noslogo… KAM TAD TAS IR DOMÄ€TS?! 😀

    #217426
    Foxsk8
    Participant

    Par terehost, pašam tur testa konts stāv.

    #217427
    KristoZ
    Participant

    Es nu jau aptuveni vairāk kā gadu izmantoju Servage.net hostingu. Vieta diezgan vairāk kā pietiekami + ja izmanto manu referāļa numuru: CUST66216, tad vēl katram (man un Tev) pa 75GB klāt pieskaitīs. 😉 + vēl visādi bonusi (iekļauts 1 domēnvārds, Google Adwords kupons, tūkstoš MySQL datubāzes, WebDrive utt.), sīkāk šeit. :warn:

    Turklāt, manuprāt, sakarīgs kontrolpanelis, kas, uzskatu, arī nav mazsvarīgi.

    [img]https://www.servage.net/img/banners/themes/Winter/Full_Banner_468x60_Winter.gif[/img]

    #217428
    linx
    Participant

    Es parasti izmantoju proweb.lv pakalpojumus, nekādu problēmu nav bijis 🙂

    #217429
    Crow
    Participant

    Eu, nu!! Taisni tad, kad es padomāju, ka trakāk nevar būt, uzrodas Servage 😀

    Jopcik, debesmanna un putna piens! Gar zemi gāž… sorry, bet lielāku sviestu par tiem 750 (!!!) GB un tūkstoš (!!!) DB neesmu redzējis. Kaut gan, variants labāks kā nekas.

    Vēl jāpadomā, man jau nav nekur jāsteidzas 😀

    Nav kāds rīgas ūberoptikas (>100 Mbit/s) ļoti laimīgais klients te? Aizvedīšu savu kompīti (skaļi nerūc, ugunsdrošības draudus nerada, labi iederas interjerā). Maksāšu par patērēto elektrību plus vēl piečuku, un būs man premium hostings 😀

    #217430
    KristoZ
    Participant

    damncrow wrote:

    Eu, nu!! Taisni tad, kad es padomāju, ka trakāk nevar būt, uzrodas Servage 😀

    Jopcik, debesmanna un putna piens! Gar zemi gāž… sorry, bet lielāku sviestu par tiem 750 (!!!) GB un tūkstoš (!!!) DB neesmu redzējis. Kaut gan, variants labāks kā nekas.

    Varbūt vēlies arī sakarīgi pamatot, kādēļ to dēvē par tautā tik plaši pielietoto sviestu?

    #217431
    Crow
    Participant

    Sakarīgi? Nezinu, bet pamatot mēģināšu.

    750 GB mīts: We host thousands of websites and 99% of them use well under 750 GB. The average website uses less than 50 GB disk space. Turpat FAQ rakstīts – it’s a number’s game. Tāpat kā Yahoo webmails dod 10 GB vietas un GMail pašlaik 7 ar pus GB & counting… jo neviens to reāli nelieto. A desmit nav daudz… vot 750 GB spārda ēzelīti 😀

    1000 DB: jebkuram, kurš spēj nopietni domāt par 1000 datu bāzu izveidi un reālu izmantošanu ar šādu paņēmienu, steidzami nepieciešama frontālā lobotomija.

    Bet nepārproti, cienījamais. Es jau nesaku, ka tas sviests ir slikti. Cena patiešām ir ļoti laba, vietas trūkt nevar, bandwidth arī nē. Īpaši man patīk Webdrive fīča. Cerams, ka manas topošās tūkstoš datu bāzes varēs ne vien glabāt, bet arī tām piekļūt, nebaidoties par to, ka es pārslogošu serveri 😀

    Servage variantu es nopietni apsveru un paldies tev 🙂

    #217432
    KristoZ
    Participant

    Ä€, nu paldies, skaidrs. 🙂 Es Tevis rakstīto uztvēru kā pierasti – negatīvāku attieksmi.

    Bet taisnība jau arī ir – tā brīvā vieta – tikai tāds relatīvs lielums, kā robežas tikai retais sasniedz.

    Nez, cik viņiem faktiski cietie sver:seeker:

    Jā, par pārslogošanu, domāju, varēsi nesatraukties – vismaz, kā izskatās, viņi paši par to nesatraucas. 😀

    P.S.

    Paši serveri atrodas Vācijā, ja nu kas.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā