ati hd 4850 pārkaršana

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio ati hd 4850 pārkaršana

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150021
    makis30
    Participant

    lieta tāda ka mana videokarte ik palaikam pārkarst-> izslēdzas dators pēc kāda laika tas jau sāka apriebties un mazliet pagoogloju un atradu kā to varētu novērst https://techreport.com/forums/viewtopic.php?f=3&t=60232&st=0&sk=t&sd=a un galvenais jautājums vai tā es kk varu sačakarēt?

    #218354
    Kefīrs
    Participant

    Droši zini, ka tā ir videokarte? pārbaudīji, vai tikai mini?

    Un ja nemāki, tad labāk nerakājies, pa visādiem konfigiem :p

    #218355
    makis30
    Participant

    Kefīrs wrote:

    Un ja nemāki, tad labāk nerakājies, pa visādiem konfigiem :p


    ev kā tu domā kāpēc es te uztaisīju topicu?

    un vismaz atskrūvējot korpusu tikai video karte bija nežēlīgi karsta

    #218356
    Loading
    Participant

    Pieliec papildus dzesēšanu.

    #218357
    izredzētais
    Participant

    noņ em stocka dzesi no videokartes, visu smuki iztīri, zem radiatora nomaini termopastu & ja nelīdz, tikai tad skaties ko darīt – optimāli būtu pielikt papildus dzesi kā jau Loading minēja nevis pa uzstādījumiem āakarēties.

    tik vien kā draiveru atjaunināšana arī var līdzēt.

    kādas temp tev speedfan uzrāda?

    #218358
    makis30
    Participant

    draiveri nelīdz, temp ja fan uz auto ~82

    #218359
    izredzētais
    Participant

    nu padomā pats.. ja tev procis karst – ko tu dari? loģiski ka tīri putekļus un maini termopastu, tas pats arī ir jādara ar videokartēm. galvenais klipšus nesabojā tos taisot vaļā .. ja pašam bail ķerties klāt palūdz kādam tuvu esošan datoriķim.

    likt klāt kādu papildus dzesi putekļu apsēstam, izžuvušam mošķim arī diez ko nepalīdzēs 🙂

    #218360
    ob1
    Participant

    pieliec papildus fanus kastei. un svarīgs ir pareizs gaisa plūsmas virziens. parasti ārā no keisa.

    Jā, ķirzak, zinu, bet ej irst.

    #218361
    makis30
    Participant

    it kā korpusu nepaaraak sen tiiriju, a vsp vai tad orģināli līdz nevajadzēja nākt koolerim kas spētu dzesēt man video karti?

    #218362
    ob1
    Participant

    makis30 wrote:

    vai tad orģināli līdz nevajadzēja nākt koolerim kas spētu dzesēt man video karti?


    Latvijas datorfirmas pārsvarā neliek papildus ventilatorus datoros. Nekādi nesaprotu kāpēc.

    #218363
    Wuu
    Participant

    Pietiek laicīgi neiztīrīti putekļus un ventilators saplīst, vai kā tavā gadījuma izskatās ka ventilators nepilda savu funkciju.

    #218364
    nevertell
    Participant

    Mjā, nav jēgas no tīra ventilātora un radiātora ar jaunu termopastu, ja nav eirflouvs keisā.

    #218365
    izredzētais
    Participant

    Quote:

    Mjā, nav jēgas no tīra ventilātora un radiātora ar jaunu termopastu, ja nav eirflouvs keisā.


    muļķības. lai arī kastē nav teicams airflow’s, termopastas nomaiņ a un putekļu tīrīšana vienmēr uzlabos situāciju.

    kaut keisa vāku/s noskrūvē. labāku airflowu nevar iedomāties 🙂

    #218366
    Stat1CX
    Participant

    izredzētais wrote:

    Quote:

    kaut keisa vāku/s noskrūvē. labāku airflowu nevar iedomāties 🙂


    Š is apgalvojums ir galīgi aplams.

    #218367
    makis30
    Participant

    labi tauta mana hipotēze par pārkarstošo video karti kuru izvirzīju pēc datora izlēgšanās dažādu detaļu pataustīšanās izgāzās jo pat iztīrot visus putekļus no ideo kartes redelēm dators tāpat mēdza izslēgties. tad pastijos temperatūras procim un uzminot ko tās izkāpa no tabulas un nav brīnums, dīvaini kad pataustiju proča redeli tā bija visai vēsa(diez kādēl). Nu ko rīt jāstās vai bedrē kur dzīvoju var dabūt termopastu un ja tad arī nekas nemainīsies tad varēšu piedalīties modernās mākslas konkursā 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā