Mininova.org – pirātiem grūti laiki

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Mininova.org – pirātiem grūti laiki

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150076
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_mininova_1.jpg[/imgl]Kapitulējis otrais lielākais bittorrent trekeris aiz “pirātu līča” – Mininova.org. Praktiski visi ar autortiesībām aizsargāto objektu .torrent faili uz servera ir nodzēsti. Ievadot meklētājā kā piemēru “Windows 7”, tur var atrast vairs vienīgi pamācības. Š ādai rīcībai par iemeslu bija kārtējā zaudētā tiesas prāva pret autortiesību īpašniekiem. Trekera turētājiem tika doti 3 mēneši, lai legalizētu tā saturu, pretējā gadījumā draudot ar 5 milj. EUR sankcijām. Acīmredzot, lieku 5 miljonu nebija…

    Tagad Mininova.org ir legāls trekeris, bet baidos, ka nevienam nevajadzīgs.

    Avots

    #219417
    Ixtys
    Participant

    Vai tad pirātu līcis nav atgriezies? Gan jau arī šie kaut ko izdomās… 😀

    #219418
    Andress
    Participant

    :((((((((((((((((((((((

    #219419
    elvisburdajs
    Participant

    Nu žēl. Arī demonoid.com (ar ielūgumiem) pagaidām iestidzis..

    Galvenais ka TPB un lielākā daļa latvijas trekeru ir online. 😀

    #219420
    rasty
    Participant

    Ar pirātismu nav jācīnās, ar to jākonkurē! (neatceros, kas to teica)

    pirātismu neiznīcinās!

    #219421
    Genādijs
    Participant

    pairatbejs ir miris jo tur faktiski nav ne 10 daļas no tā kas tur bija. torrents.ru iet uz urrā 🙂

    #219422
    Kon
    Participant

    Njā paraudāsim par atvērto trakeru nāvi , par kuriem tāpat lielai daļai no mums ir vienalga

    #219423
    Sid
    Participant

    Nu jā, jau kādas vairākas dienas mininova ir dead, tagad es freeware softus velku no TBP.

    btw, tagad modē ir Vjetnama https://www.microsoft.com/latvija/piracy/basics/ww/default.mspx (kaut arī statistika veca)

    #219424
    atlans
    Participant

    intresanti kapēc nepāriet uz magnet sistemu, aizķērušies..

    #219425
    iKey
    Participant

    Tad nu tā, Rasty, tevis pieminēto tekstu teikuši Valve (CS, HL, TF, L4D u.t.t.) izstrādātāji, ka galvenā pirātisma popularitātē ir vainojama tā nekam nederīgā kapitālistu izgudrotā reģionu būšana, ka otrā reģionā spēle ir pieejama pēc kādas nedēļas, un šie bij teikuši, ka uzlabos steam darbību tā, ka tas izkonkurēs pirātismu.

    Genādij, torrents.ru paliek arī legālāks, jo daudzām programmām un spēlēm ir sarkans ‘C’ burts (ķipa izņemts autortiesību dēļ)

    Atlan, par tevis pieminēto veidu jau bija raksts iekš notepad.lv un galvenie trūkumi ir, ka nav garantijas par faila orģinalitāti

    #219426
    nevertell
    Participant

    Nez, man pofig, man ir btjunkie.

    #219427
    daGrevis
    Participant

    Heh, žēl ka man tagad būs jāmācas kas ir tas magnet link… Pirātisms nemirs! 😀

    #219428
    APOC
    Participant

    nevertell wrote:

    Nez, man pofig, man ir bjtunkie.


    +1, pirms kāda laiciņa uzgrūdos, labs

    #219429
    Crow
    Participant

    Lietoju ISOHUNT (man pofig, kurš trakeris apkalpo, ka tik ir) un, ja tur neizdodas sameklēt, tad Katz un Google. Tur savukārt netrūkst Rapidshare utml. piedāvājuma 🙂

    #219430
    Willis
    Participant

    🙁 🙁 🙁 Dzīvei vairs nav jēgas …

    #219431
    Brutto
    Participant

    Genādijs wrote:

    pairatbejs ir miris jo tur faktiski nav ne 10 daļas no tā kas tur bija. torrents.ru iet uz urrā 🙂


    Iet, bet klibodams. Diezgan daudziem torentiem ir liegta pieeja, sakarā ar tām pašām autortiesībām.

    #219432
    Evers
    Participant

    Kaut nu ÄŒaks Noriss izdzēstu internetu vispār, būtu pasaulei miers.

    #219433
    WerNeo
    Participant

    Genādijs wrote:

    pairatbejs ir miris jo tur faktiski nav ne 10 daļas no tā kas tur bija. torrents.ru iet uz urrā 🙂


    Torrents ru arī (nu jau kādu gadu) tiek “piegrieztas” skrūvītes. Drīz tur būs tikai mācību literatūra, demo versijas, latīņamerikas seriāli un citi TV ieraksti.

    #219434
    zxcv
    Participant

    APOC wrote:

    nevertell wrote:

    Nez, man pofig, man ir bjtunkie.


    +1, pirms kāda laiciņa uzgrūdos, labs


    +1, lietoju jau sen

    #219435
    Genādijs
    Participant

    ZuliXP izņemts ta izņemts tomēr īsu brīdi ir pieejams 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā