"Draugs" ir klāt!

Sākumlapa Forumi Software Windows "Draugs" ir klāt!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151229
    samurajs
    Participant

    Par Windows 7 pretpirātisma jauninājumu KB971033 Notepad rakstīja jau pasen, bet līdz šim laikam nebija nācies ar to saskarties. Tagad validāciju veic arī LV teritorijā, jauninājums ietilpst kategorijā “Svarīgi”.

    Protams, legālo Windows 7 īpašniekiem no KB971033 nav jābaidās, bet fakts kā tāds vien ir nepatīkams…

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_kb971033_1.png[/img]

    #235817
    RicoPico
    Participant

    Ir, ir klāt! Sēž rindā uz instalāciju. 😀

    Bet vispār, ja šis nostrādās, Tu iedomājies kāda verbālā caureja sāksies forumos? Un pēc tam gada varonis būs tas, kurš uzrakstīs tableti. 😀

    #235818
    daGrevis
    Participant

    LIELS PALDIES PAR BRĪDINÄ€Š ANU! 🙂

    Tātad KB971033. 😀

    #235819
    Crow
    Participant

    Ä€ mņē vsjo ravno, ā mņē vsjo ravno… 😀

    #235820
    drunk_lizard
    Participant

    tocj tuuliit saaksies pa forumiem helpi!1!!!1!!

    man ar drosji vien telefons zvaniis :>

    amn, man domaat, ka tabulete jau ir. buus jaapaprovee iejemt :>

    #235821
    aoma
    Participant

    ”Zālītes” eksistē jau kādas pāra nedēļas vismaz, pagaidām ”aptiekāri” ir vismaz trīs soļus priekšā ”ļaunajai sērgai” 😀

    ja tā notiktu arī ar īstajām slimībām, tad aids sen būtu atrodams vienīgi vēstures grāmatās un speciālajā medicīniskajā literatūrā…

    #235822
    RicoPico
    Participant

    aoma, AIDS vispār esot tikai mīts. Tāpat arī fakts, ka cilvēks ir staigājis pa mēness virsmu. 🙂

    Vispār labs raksts… Piekrītu katram vārdam.

    #235823
    Gintc
    Participant

    es šo “hide”, negribu lai nejauši ieinstalējas 😀

    #235824
    Stat1CX
    Participant

    Š odien piesēžos pie PC un skatos – pa nakti uzinstalējies šis mēsls, kaut gan automatic updates bija atslēgts, uzlikts uz manual, microsoft security essentials šamo bija iebarojis. Problēmu ateisināt var pavisam vienkārši, likvidēt MSE un pēc tam izmantot attiecīgo windows 7 loader un problēma atrisināta KB971033 var iet uz podu.

    #235825
    Aldis
    Participant

    Pirmais zvans bij šodien. Lab ka tūlis jau bij paķēries pasenāk, un nostrādāja! 🙂 ai ai… ieteicu klientam nekačāt vairs updates – tā pat iet viņam labi viss “draugos fermā sēdēt var”. Kā arī pateicu, ja grib updates, pērc legālu windu, vai arī ņem oem-u XP kas nāca legāls līdzi datoram. Bet nu jamam aero *bling* *bling* tik ļoti iepaticies, ka aizsūtīja mani uz poda. 🙂

    #235826
    Jaunzems
    Participant

    Izspēlēju krievu ruleti – speciāli novilku šo atjauninājumu. Un manu, ar 7Loader atlauzto Ultimāti, atzina par legālu 🙂

    #235827
    Mr.Death
    Participant

    ja mani galva nevilj par laika lietaam, tad atceros, ka ar Windows 7 genuiini jau izreekjinaajos 3-4 meenesjus atpakalj. tabletes jau sen ir izgudrotas, tikai puse no taam ir crapshits :>

    #235828
    Crow
    Participant

    [eudoxus=”on”]Ai, kā visi tagad te lielās, ka ir lauzuši Windows 7. Zagļu bars, kaut reizi nokaunējušies būtu![/eudoxus]

    #235829
    Arcis
    Participant

    Fū, cik labi ka man šie laiki ir pagājuši kad bija jāokšķerējas, lai tikai dabūtu windowsu uz strīpas, kas bļaustijās ar savām licenzēm! Visu izmēģinājuma periodu lietoju win7 un kad pienāca izmēģinājuma perioda beigas saņēmos un iegādājos licenzi, tagad var dzīvot bez bēdas, ka atkal kas sāks man te uzmākties! Tā kā man vismaz uz “aptieku” nebūs jāiet! 😀

    #235830
    afigel
    Participant

    novilkaas uzinstaleejaas, viss straadaa kaa ieprieksh. vakar paraadiija ka nav genuiins, sjon jau atkal ir.

    lieki teikt ka nemaksaashu naudu par mantu kurai nav garantijas.

    #235831
    bumbulis
    Participant

    RicoPico wrote:

    Tāpat arī fakts, ka cilvēks ir staigājis pa mēness virsmu.


    Ja nemaldos, tad tagad uz mēnesi ir nolikta kaut kāda atstarojoša figņa, kuru var redzēt no zemes, lai beidzot aiztaisītu mutes visiem pasaku sacerētājiem.

    #235832
    aoma
    Participant

    RicoPico, ir pietiekoši ticamas baumas, ka arī Gagarina sasniegums tai brīdī esot bijis viena liela tufta.

    Ej nu sazini, tas ka lielās nācijas savus sasniegumus bieži vien pārspīlē, nav nekas īpašs.

    #235833
    izredzētais
    Participant

    bumbulis wrote:

    RicoPico wrote:

    Tāpat arī fakts, ka cilvēks ir staigājis pa mēness virsmu.


    Ja nemaldos, tad tagad uz mēnesi ir nolikta kaut kāda atstarojoša figņ a, kuru var redzēt no zemes, lai beidzot aiztaisītu mutes visiem pasaku sacerētājiem.


    ko? labprāt palasītu plašāku info par šo tēmu 🙂

    #235834
    Evers
    Participant

    zāļotāju “BIE” relīzēm tas atjauninājums nav dzirdēts ka kaitētu, šamie, cik saprotu, nelauž paša windows failus, bet emulē brendīgo datoru biosu SLIC.

    #235835
    richijs
    Participant

    BIE oktobra relīzei vienai no pirmajām final versijām uzķēra gan. Bet viņi jau katru mēnesi izlaiž relīzi tākā droši ka jaunākos BIE darbus neķer tas atjauninājums. 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā