Katrai sadaļai savs fons Wordpresā

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde WordPress Katrai sadaļai savs fons Wordpresā

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151383
    Toms
    Participant

    Ir viena lieta, kas mani nomoka jau kādu laiku WordPress sakarā.

    Ir nepieciešams panākt, lai katrā sadaļā (category, nevis page) būtu savs background.

    Ir idejas? Ir kāds atrisinājums?

    Esmu pagaidām izstaigājis guugli un nekāda rezultāta.

    #237736
    azazul
    Participant

    Nu uztaisi tā, lai katra kategorija ierakstas sevi kā ID iekš .. thats about it.

    #237737
    Mad182
    Participant

    Nu dabū kategoroijas slug vai id, tas būs kaut kā tā:

    Code:

    $category=get_category($cat);


    Un tad body piekabini klasi vai id, piem

    https://paste.php.lv/60dbddd655bdbcb4ddd6b2b57f2bbcd8?lang=php

    Tālākais jau ir CSS jautājums, vai arī uzreiz drukā ārā to slug kā bg faila nosaukumu, pieliekot body style iekš sadaļas, bet nu tad būs tūdīgi, ja uztaisīsi kategoriju kurai nebūs bg faila. Ar CSS var uzlikt vienkārši vienu noklusēto.

    Vēl jau var čekot, vai tāds fails eksistē ar file_exists() un tad ja ir, tad drukāt klāt, piem, if(file_exists($category->slug.’.jpg’)) bet nu tas atkarīgs no php zināšanu un izvirtības pakāpes 😀 Variantu katrā ziņā daudz.

    Edit: azazul jau pastaidzās + Fox, vai tad kaut kādu 4 gadu laikā beidzot nevar salabot [ code] ?

    #237738
    Toms
    Participant

    Ahh… paldies par ātrajām atbildēm, bet nu ar php man ir kā ir 🙂

    Pamēģināšu izpīpēt šo te 🙂

    #237739
    daGrevis
    Participant
    #237740
    azazul
    Participant

    daGrevis:

    https://www.w3.org/TR/CSS2/syndata.html#characters

    Quote:

    In CSS, identifiers (including element names, classes, and IDs in selectors) can contain only the characters [a-zA-Z0-9] and ISO 10646 characters U+00A1 and higher, plus the hyphen (-) and the underscore (_); they cannot start with a digit, or a hyphen followed by a digit. Identifiers can also contain escaped characters and any ISO 10646 character as a numeric code (see next item). For instance, the identifier “B&W?” may be written as “B&W?” or “B26 W3F”.

    #237741
    Mad182
    Participant

    daGrevis: id (klase) nedrīkst sākties ar ciparu, tā pat kā mainīgie lielākajā daļā programmēšanas valodu 🙂

    Edit: un atkal azazul atbildēja, kamēr rakstīju atbildi.

    #237742
    daGrevis
    Participant

    Atbildēju nepareizajā topikā:

    daGrevis wrote:

    Ä€, jā, pareizi, uz ātro uzrakstīju – tikai, lai doma būtu skaidra! Nu tad sauc id1, id2, id3… 😀

    😀

    #237743
    Ernijs_E
    Participant

    Diezgan vienkārši, paņem sadaļas nosaukuma mainīgo, piemēram, $cat, ko ievieto style tagos, vismaz es tā darītu!

    P.S. arī no PHP nekā nesaprotu, bet zinu, ka WP tā var, jo esmu darījis.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā