Viedtelevizoru iespējas lieto mazāk kā puse īpašnieku

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Viedtelevizoru iespējas lieto mazāk kā puse īpašnieku

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157622
    samurajs
    Participant

    Viedtelevizori sevi nav attaisnojuši – tā uzskata pētniecības grupa NPD Group. Mūsdienu veikalos netrūkst Samsung, LG un citu kompāniju “gudro” jeb Smart TV ierīču. Cilvēki tās arī labprāt pērk moderna dizaina, liela ekrāna un arī ievērojamās cenas dēļ, kas viņuprāt liecina par solīdu un kvalitatīvu aparātu. Bet izrādījies, ka 60% lietotāju uz tiem skatās neko citu, kā vien parastās TV pārraides.

    Interesanti, ka no visiem lietotājiem, kas vispār pieslēguši aparātu internetam, 15% lieto savu viedtelevizoru tam, kam faktiski tas nav paredzēts – mūzikas straumēšanai no Pandora un līdzīgiem mūzikas servisiem. Ap 10% lietotāju no televizora apmeklē sociālos portālus Facebook, LinkedIn, skatās kartes vai lasa grāmatas. Vēl 10% pārlūko internetu. Bet tādu, kas pamanījušies caur TV ekrānu piekļūt sava datora darbvirsmai, ir vien 5 vai 6 procenti.

    Arī citas funkcijas kā iespēju spēlēt spēles, iepirkties vai lietot Skype tipa videosakarus iecienījuši vien daži procenti viedtelevizoru lietotāju.

    Pētnieki to izskaidro ar cilvēku iesīkstējušajiem paradumiem mijiedarboties ar savām ierīcēm: piemēram filmu skatīšanai viņi noteikti izvēlas Blu-Ray atskaņotāju, spēles spēlē uz konsolēm, bet mājas TV kalpo tikai kā klasiskais ekrāns.

    Avots

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_081_1.jpg[/img]

    #293207
    Stat1CX
    Participant

    Protams ka nav attaisnojis, kam vispār vajag šādu padarīšanu? Man pašam tāds mājās stāv un tiek lietots kā klasiskais displejs, neviena no papildus funkcijām netiek izmantota, nav ne mazākās vajadzības pēc kādas no tām.

    #293208
    Brutto
    Participant

    Tad kapēc tāds ir jāpērk?! Ir taču vēl televizori ar parastām, tv uzvtērējam, ierastām funkcijām (kā tv signāla uztveršana, dekodēšana un attēla izvade uz ekrāna).

    #293209
    jezus
    Participant

    “vai lasa grāmatas” LMFAO gribetu redzet cik ērti tas ir

    #293210
    shady
    Participant

    Bērniem spēlītes uz viedajiem TV patika dzenāt, bet es galvenokārt izmantoju tikai youtube funkciju.

    Bet vispār, pieslēgties pie TV ar viedtelefonu un kontrolēt ar to, ir daudz ērtāk nekā bakstīties pa tv izvēlnēm.

    Viedtelevizoriem vēl smags ceļš ejams, ir testēti vairāki modeļi no dažādiem ražotājiem, nu nav…. Viduslaiki salīdzinot ar viedtelefona sniegtajām iespējām.

    #293211
    Athlons
    Participant

    tiko bija saskare ar viedo samsung smartu… agrāk tādu vēl nebiju aizticis…

    pamēģināju jūtūbā ieiet… tas bija ilgi… ar pulti to paveikt bija vājprātīgi grūti…

    turklāt tas pleijeris vēl ņēma un uzkārās…

    skaidrs, ka pagaidām man tādu vēl nevajag… 😀

    #293212
    Willis
    Participant

    Es savu SONY pirku tikai tāpēc, ka attēls bija ievērojami labāks nekā citiem televiziriem .

    As arī Skype, YouTube, Facebook, 3D utt. neesmu nekad izmantojis un pat nopietni neesmu iedziļinājies kā to lietot, pie kam visi tie navaroti sastāda vairāk kā pusi no televizora cenas.

    Vienīgais ko varētu un gribētu izmantot ir Internet TV .

    #293213
    LooNeY
    Participant

    @ Brutto

    Pirku savu Samsungu jo tam IR vislabākais attēls salīdzinot ar konkurentiem, pērkot vaicaju:

    – Vai bez visām šīm nevajadzīgajām f-cijām ar var sādu pasūtīt un attiecīgi arī uz pusi mazāka cena?

    -Pārevējs ar smīnu pateica Nē! Un bez šīm f-cijām visām kautkādi zemās klases tik ir…

    Salīdzinot attēla kvalitati ui jebsu nav tur ko salīdzinat zemo klasi ar augsto… kā diena pret nakti 😉

    Un ja nācās ņemt ar visiem šiem sūdiem kurus ne reizi nu jau pus gada laikā neesmu ieslēdzis! Un 100% 1/4 daļa TV summas sastāda tieši šis ‘Smart’ segments… tatad butībā no 850ls ko samaksaju ~200ls izmetu vējā! Jo NEIZMANTOJU un nekad arī neizmantošu! Tam ir paredzēts laptops vai planšete klēpī kamēr skaties to TV! Nevis truli browsē pa youtūbu un sazvanies pa skaipu pa savu TV ekranu… Tapat interneta adreses nevar ieiet normāli n’shit un vajag to portatīvo klēpī…. Nemaz nerunajot ka greibi skatīties savu iemīļoto ziepeni un arī teiksim svarīgs svans pa skaipu vai svarīgas ziņas gribi lasīt… Un tapēc kad es un arī citi grib normalu attelu nevis low end klases attēlu kur arī TV pilda savu main f-ciju un ir tikai televīzora lūrēšana ir jāparmaksā par pilnīgi nelietdarīgam f-cijām – tas nav pareizi!

    #293214
    Brutto
    Participant

    Tādu kosmisku cenu maksāt par tv kasti…

    Bet kas pa vainu šādam?

    Man vēl kineskopa tv (LG) un neredzu iemeslu kapēc kāds cits būtu vajadzīgs.

    #293215
    akms47
    Participant

    Tiko zsv uzdavināju sev 5300 serijas 46″ Zamzung aparātu ar smart. Labi nav 3D (kas man kā sunim 5-ā kāja vajadzīgs) un ir pabiezs, bet za to par 450Ls. Ērti un paliels. Aplikācijas nelietoju – bremzē, kaut vai tas pats youtube, bet brouzeris strādā raiti. Protams, dažās lapās ir krikumi, kas neatspoguļojas pareizi, bet draugiem, inbox, youtube, fb un skyps iet. Un man ar to pietiek, lai lieku reizi neslēgtu iekšā datoru. Kameru par 60-100Ls nepirkšu, jau internetā atradu lētāk, pašlaik skypā jāiztiek ar čatu.

    Pirms pirku, patestēju arī 8 serijas kasti, kurai it kā ir 2kodolu procis. Bet tā, kā jau teicu, 3D man nakui nav vajadzīgs un atšķirību brouzera ātrumā neredzēju, tād kāda velna pēc man jāmaksā vairāk?

    #293216
    Viestartss
    Participant

    Problēma ir mazais ekrāna izmērs…

    Vai kāds var ieteikt kādu labu risinājumu ar aptuveni 50″ ekrāna diagonāli? Vecāki jau kādu laiku runā par jauna tv iegādi un tā istaba ir tik liela, ka 32″ teļļuks būs par mazu.

    Visādi citādi piekrītu – visas tās “smart” funkcijas tiešām ir vairāk marketologu izdomājums, nekā reāla lietotāja vajadzība.

    #293217
    LooNeY
    Participant

    Sorry… Nemainu TV katru gadu un uzskatu ja TV pērk tad uzreiz pērk labu vai pat ja var atļauties ļoti labu! Jo TV vismaz mānās mājās pēc apreiķiniem vismaz kādus 8 gadus spīdēs ja ne pat visus 10 un iedomājies ja kādu budžeta klases nopērc kurš jau uz vietas salīdzinot spīd kā mēsls kas būs pēc gada, diviem vai trim! Attēla tehnoloģijas ar katru dienu progresē un paliek labākas…. Tapēc labāk nežmiegties labāk nepērc pa 300ls pakraj vēl un nopērk uzreiz normālu( pašam TV projekts gandrīz 2 gadus krājās un esmu priecīgs ka nepirku pirms 2 gadiem jo tad ar bij ļoti liela vēlme, bij noskatīts 40” viens tieši manos tā brīža limitos 450ls! kkas tomēr mani atturēja un tā arī bij pareizā izvēle)

    😀 Un arī jau kādu laiku uzskatu kad TV zem 42” nav TV bet MONITORI vai foto ekrani kkādi kad ja sēdi 2m+ attālumā un gribi kautko sīkāku izlasīt tad tev jāceļas un jāpieiet klāt 30cm attālumā no ekrana…. Un ja nav FHD tad tas ir tāpat kā sēdēt uz 2000 gada CRT tik plānāku 😀

    Mājās spīd 46” Š āds samsungs tolaik netā drusk pāri 800ls bij bet negribējās gaidīt 3-4dienas jo bij 5dienas vidus tapēc piekāsu – pabraukājos pa lokālajiem lielajiem elektronikas veikaliem un pārmaksāju 40ls un pēc 2h TV jau bij mājās….

    Mana morale: TV tu nemaini kā zeķes(jo neesam TIK bagati) bet tv mājās spīd pārsvarā dekādi, tatad pirkšanas brīdī ir jābūt laba līmeņa 😉 Protams tur omēm n’shit lai panoramu tik pastīties var arī pirkt kkādu Hyundai 30” iekš Depo uz akciju, bet mūsdienīgiem cilvēkiem ko vajag to vajag…


    @Viestartss
    – Varu ieteikt kādu FHD Projektoru! Piesledz pie dekodera un stiep kaut 200” 😀 Bet tā ar 50” lielumu ta reiķinies ar 900ls+

    #293218
    Athlons
    Participant

    mļa… palasot komentārus nemaz neliekas, ka Latvidžā sūdīgi iet…

    savā kartona kastē zem tilta nemaz fiziski nevaru iebāzt lielāku tv par kādām 30″, nemaz nepieminot tā cenu…

    #293219
    msh
    Participant

    Raksts un komentāri nepārsteidz.

    #293220
    Brutto
    Participant

    Tas gan!

    #293221
    neanderthalis
    Participant

    “”palasot komentārus nemaz neliekas, ka Latvidžā sūdīgi iet.””

    Pinpis tak kaut kā jāpagarina. 🙂

    #293222
    budzis
    Participant

    Nu par tādu cenu tava tv kalposanas laika var atlauties nopirkt kadus 3 parastakus un abi pedejie nebus sliktaki par tavejo pec kvalitates.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā