Lieto citu cilvēku internetu, līdz saņem jauku rēķinu..

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Lieto citu cilvēku internetu, līdz saņem jauku rēķinu..

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154576
    niki
    Participant

    Ja…

    Pēc uzraksta jau sapratāt, par ko ir runa šeit…

    Es ilgu laiku, vairāk kā 3 gadus ik pa laikam esmu lietojis bezvadu internetu no cita cilvēka..

    Tie ir bijuši gadījumi, kad negāja internets vai arī bija zibens aiz loga, kā nu pašlaik…

    Nekas nebija jāmaksā un neviens par to nelikās ne zinis, šodien gribēju atkal internetā pasēdēt..

    P.S.

    Internetam var pieslēgties ik viens cilvēks, tas ir bez paroles…

    Reko man pateica:

    [img]https://www.bildites.lv/images/376np23jnrb98kuy8dfx.png[/img]

    [img]https://www.bildites.lv/images/ldbjs43nyn5w8ib3aicz.png[/img]

    #273350
    Creep
    Participant

    Neesi aizdomājies, ka vienkārši tas, kas lieto to internetu (respektīvi, cilvēks kam pieder rūteris utt.) vienkārši nav nomaksājis rēķinu un tātad arī viņam šito rāda?

    Dodu 99%, ka tā arī ir…

    #273351
    niki
    Participant

    Protams, ka es par to esmu arī padomājis savā ziņā, ja persona vēlās, lai citi viņu vietā samaksā šo rēķinu, tas tak ir ļoti jauki, ka tā, bet drīz jau šo netu nogriezīs ar visu kabeli…

    Skatoties no citas puses…

    * Kāds vēlās iegūt datus un nemaz netu nepieslēgts..

    * Kāds grib, lai samaksā naudu un nemaz netu nepieslēgs…

    * Kāds nav ko samaksājis un grib, lai samaksā citi…

    * Persona, krai pieder šitas internets, to mierīgi lieto, taču viņs izdomāja darīt tā, ka internetu piesaistīt pie pakalpojuma sniedzēja, lai citi maksā par to, ka viņa nets tiek lietots nu sapratāt tak domu ?

    #273352
    zombijs
    Participant

    es dodu 100% to ka wi-fi routera īpašnieks nav apmaksājis rēķinu, vispār nesmuki slēgties pie sveša routera 🙁

    #273353
    Creep
    Participant

    Š itādu paranoiķi reti gadās sastapt. Cilvēkam varbūt, ka nav naudas uz doto brīdi, lai nomaksātu internetu un maksājums līdz ar to aizkavējies…

    #273354
    daGrevis
    Participant

    Ja nezog, tad nav paranojas. 🙂

    #273355
    niki
    Participant

    Gadās arī tā, bet dažreiz tiešām vajag internetu, esmu gatavs samaksāt, lai jau cilvēkam tiek tas internets tak nu..

    Nav jau žēl..

    #273356
    Andron MacBeton
    Participant

    Nesaprotu kapēc tādam pamuļķim te nav bans. Raksta pilnīgu tuftu.

    Dāsnais bezvadnieka lietotājs vienkārš nau samaksājs pa net un viss. Mazums kas, varbūt atvaļinājumā kautkur aizbraucis.

    Es šitādām zonām lieku paroles, un ja tā ir firmele tad uz lapiņas aiznesu paroli. Kā nekā ir precendents kad cilvēks nolaidības dēl dabūja ciest – https://toms.ir.lv/blog/2010/09/piedzivojumi-ar-kriminalpoliciju-pirma-dala.html

    #273357
    m_janis
    Participant

    Kaut ko tik bērnišķīgu sen nebiju lasījis. Ja tu vismaz kaut ko sajēgtu par tēmu, šāds topiks nerastos :D.

    Tavi prieki jebkurā gadījumā beigsies, jo:

    1. Īpašnieks varbūt lieto citu pieslēgumu un šī prova pakalpojumi viņu vairs neinteresē – tātad drīz nogriezīs vispār.

    2. Īpašnieks ir kaut kur aizceļojis, vai cits iemesls prombūtnei. Atgriežoties viņš uzzinās, ka visu laiku intensīvi lietojis, beidzot nāks pie prāta un nogriezīs piekļuvi negodīgiem kaimiņiem.

    3. Maz ticams, bet ja ir sakari un piesaista attiecīgas organizācijas – atradīs tevi ar visām izrietošajām sekām.

    4. Vai tev mamma nav mācījusi, ka zagt ir slikti ???

    #273358
    izredzētais
    Participant

    niki, niki…

    #273359
    samurajs
    Participant

    Ja tu pieslēdzies Wi-Fi bez paroles – tā nav zagšana. Jo tu nevari zināt, kam tas pieder. Varbūt tas ir kādas tuvējās kafejnīcas atvērtais AP?

    LV vēl nav precedenta, bet tāds ir bijis pirms kāda laika Vācijā, kad kāds iesūdzēja tiesā kaimiņu, ka šis, lūk, zogot viņa Wi-Fi. Tiesa ne tikai attaisnoja atbildētāju, bet arī deklarēja, ka ja no šāda pieslēguma tiks izdarīts kibernoziegums, rūtera īpašnieks būs līdzvainīgais. Tāpēc, ka neuzliekot paroli, ir sekmējis noziegumu.

    Savukārt, ja ir ticis uzlauzts WEP vai kāds cits kodējums – tā ir zagšana ar atbildību pēc pilnas programmas.

    #273360
    Creep
    Participant

    Nezināšana neatbrīvo no atbildības, vai ne tā? Ja nezini, neaiztiec.

    #273361
    samurajs
    Participant

    Nebūs īsti pareizi. Tad jau apsēsties uz soliņa arī nedrīkst, ja nezini kas ir tā īpašnieks? 😀 Wi-Fi privātumam ir paredzēta parole. Ja tās nav – tas norāda, ka internets tiek šārēts plašai publikai, un katrs drīkst to lietot. Pastaigājiet ar viedtālruni pa pilsētu centriem – šādu brīvo AP ir milzums.

    #273362
    daGrevis
    Participant

    Neatceros kur, bet lasīju, ka tagad kaut kur liek sodus tiem, kuri nenodrošina Savu Wi-Fi ar paroli!

    #273363
    darklight
    Participant

    kaimiņa provaideris ir Pronets. Tas ir viņu atgādinājums par nenomaksātu rēķinu, pašam ir gadījies tādu ieraudzīt sava datora monitorā 🙂

    #273364
    shady
    Participant

    Domāju, ka samurajam ir taisnība un pilnībā piekritīšu. Tas, ka nav uzlikta parole, nenorāda, ka wi-fi nav aizsargāts, bet gan to, ka tas ir atvērts publiskai lietošanai. (sysadmin2 – padalies ar savu juristu slēdzienu)

    Un dažreiz pat ir grūti saprast pēc nosaukuma – privātpersonas vai kāda uzņēmuma atvērtais wi-fi… Un vienmēr pastāv iespēja, ka kāds cilvēks, kurš neapzinās risku, brīvprātīgi dala savu internetu. Tas nav nemaz utopiski, ne jau visi ir skauģi. Ja būtu iespēja sevi pasargāt no nevēlamām lietām un izmantotājiem, es pats nodalītu no savas trubas pārs megabitus kā atvērto tīklu apkārtējiem, un goda vārds nebūtu žēl, ja tas kādam kaimiņam ko dotu. Un pilnīgi iespējams, ka ir cilvēki, kuri neko nesaprotot no tā visa, ir pilnīgi vienalga – atvērts / aizslēgts.

    #273365
    Andron MacBeton
    Participant

    Austrālijā, Vācijā un tagad laikam sāksies arī kurā tur Korejā

    #273366
    nevertell
    Participant

    WEP vāčijā netika aizliegts ar likumu ?

    #273367
    flasherr
    Participant

    vot sen gribēju pajautāt, jo pats no datortīkliem pilnīgi neko nesaprotu – cik reāli ir Wifi īpašniekam ‘redzēt’, ko dara WiFi izmantotāji? Apmeklētās IP adreses var redzēt, vai var kko vēl? (man pašam jau nevajag ;), bet domāju vispār par tiem bezmaksas wifi). Paroles sūtās šifrēti bet tik un tā – vai to var (teorētiski) redzēt? Vai jebkuru citu nosūto/saņemto informāciju

    #273368
    xcdf
    Participant

    niki : 27 Jūlijs 2011 16:57:35

    Gadās arī tā, bet dažreiz tiešām vajag internetu, esmu gatavs samaksāt, lai jau cilvēkam tiek tas internets tak nu..

    Nav jau žēl..

    Tāda augstsirdība.

    Ja tu dzīvoklim aizmirsti aizslēgt durvis – tad visi var ņemt , kam kas labāk patīk?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā