Nokia N8 language problem

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Nokia N8 language problem

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154798
    decis
    Participant

    Tātad, vakar update uztaisīju savam N8 un pēc update pazuda latviešu valoda. Iegāju uzstādijumos un tur pie opcijas, nebija izvēlne vairs latvian. Backups nelīdz, nekas nelīdz.

    Maybe kādam ir same shit problēma pēc update? Izsiņas jau zb, rakstīt bez garumzīmēm. 😀

    netā meklēju kkādu alternatīvu tam visam, bet neko tā arī lādzīgu neatradu. 🙁

    HELP!

    #274814
    Evers
    Participant

    Telefons internetveikalā vai kautkādā citā kreisā bodē pirkts?

    Ļoti iespējams, ka telefons ir paredzēts citam reģionam, kautkādam UK vai citam tirgum paredzēts produkta kods, kuru tirgoņi mēdz apiet un iemānīt iekšā firmwāri ar LV valodu. Tāpēc arī i-veikalos ir telefoni ar izteikti lētākām cenām – iepērk lēti citam tirgum paredzētos. Toties, tad, kad tu palaid update, jams nolasa oriģinālo kodu un updeito uz tam paredzēto FW.

    Kā apmānīt, to gan es nezinu, nav bijusi interese vai vajadzība pētīt. 🙂

    #274815
    decis
    Participant

    Telefons tika pirkts 220.lv decembrī, kad tik tikko parādijās.

    Nu cik nu lēts, 312ls apēdi viņi man tad. Jā, pieļauju ar tādu domu, tikko mēģināju ar NSS(Nemesis Service Suite ), bet kkā negribēja viņs man to kodu iedod, lai varētu iemainīt baltic reģiona kodu.

    Laikam būs jāčāpo uz 220.lv, biki paskalot šiem smadzenes. 😀

    Varbūt kāds tomēr zin kā tikt galā ar šo problēmu?

    #274816
    depo
    Participant

    Produkta kodu N8 vairs nomainīt nevar(vismaz ar kādām bezmaksas programmām),bet telefons ir jāpāršuj ar Phoenix Service Software(pēdējā versija- https://narod.ru/disk/18659116001/Phoenix_Service_Software_2011.24.002.46258_Cracked.exe.html”>Phoenix_Service_Software_2011.24.002.46258_Cracked.exe>

    Pašu programmatūru jānovelk ar Navifirm( https://www.mediafire.com/?aqrr05kn0w0bim5 ).Failus jāievieto paša izveidotā mapē RM-596 un mape jāiekopē C:Program FilesNokia PhoenixProductsRM-596…ja tik tālu tiksi un ir vēlēšanās,tad varu izstāstīt tālāk…

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā