Sagraizīts mājputns ir kādam?

Sākumlapa Forumi Software Windows Sagraizīts mājputns ir kādam?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155336
    Andron MacBeton
    Participant

    Nāksies vienam HP G62 pārinstalēt Windu, bet nelaime tāda, ka Vista SE, home premium. XP pro neskaitīsies legāls 🙁

    Vai kāds profs var piedāvāt savu pārtaisīto Win7 Home premium instalu? Ja būs labs – 4 ali no manis.

    Sūtīt [url]skype://macbeton?chat[/url]

    #278351
    Aldis
    Participant

    Win7 tiny ir labs! 🙂

    #278352
    Anonīms
    Neaktīvs

    vot man ar tas pats 😀

    #278353
    usins
    Participant

    Sagraizīts neskaitās legāls. Licenzionā ir punkts, ka nevar neko vairāk par servisu stopēšanu un palaišanu un settingiem mainīt. Ai ai…

    protams ja domeinā kompis ir, tad tā ir cita runa. Un home premium natīvi domēnā neiet. aptuveni tā. Ja uzliksi sagraizīto, tik pat labi varēji likt kreiso xp…

    #278354
    Evers
    Participant

    Par graizīšanas un modificēšanas legalitāti pirmā dzirdēšana. Vēl viens iemesls nemaksāt mazmīkstajam.

    #278355
    Andron MacBeton
    Participant

    Un par Theme maiņu jāsēd cietumā, jā jā!

    Aizej uz poda pasēdi, moš gudrāks paliksi!

    #278356
    Evers
    Participant

    Domāju, ka tas punkts drīzāk attiecas uz supportu … ja ir pašrocīgi veiktas dziļākas izmaiņas, supports var tikt atteikts.

    #278357
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu bet jēziņ! MAN NEVAJAG NEKÄ€DU SUPPORTU!!!!

    Nu kā var tādu *** muldēt???

    Kāds vel *** supports? Man vajag normālu pabeigtu Home premium! Tādu kurā ir izmesti liekie sūdi.

    Karoč taisu pats! Māc bažas ka te tādi next next spaidītāji vien ir.

    #278358
    Evers
    Participant

    Protams ka simtgad tas supports ir vajadzīgs. 😀

    #278359
    Daivana
    Participant

    Man patīk macbetona filozofija par daudzām lietām :), bez sakarsma.

    #278360
    Wuu
    Participant

    Bez sakara? Em ko?

    Betons vietējais klauns…

    Atkārtošos, tā pat kā dzīvē, parasti cilvēki nevēlas diskutēt ar urlām un citām sabiedrības atbirām! Uzmini nu, to pašu Tu vari darīt arī internetā!

    #278361
    usins
    Participant

    beton- Galvā ņemts esi? Ja nebūtu šis aizliegums par legalitāti, tad ļoti daudzi uzņēmumi vnk paņemtu un pirktu windows xp home un visus home edditionus un vnk reģistrus pačakarētu un mestu klāt domēnam. uz katru licenzi ietaupītos pāris zaļie. uzņēmumam ar 100pc un domēnu ieekonomētos paliela nauda.

    Serverim atkal pamaina pareizos reģistrus un voala- neierobežots klientu skaits! Domā ko raksti! Nevar reģistrus līdz noteiktai pakāpei mainīt, jo tad vnk var no kaut vai XP home iztaisīt XP pro….

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā