Ievieš vienotu Google Menu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Ievieš vienotu Google Menu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155455
    samurajs
    Participant

    Google turpina darbus, lai sakārtotu un apvienotu visus savus web pakalpojumus. Ja patlaban, atrodoties jebkurā Google servisā, mēs augšā redzam “Google Toolbar” – diezgan bezgaumīgu melnu joslu ar cilnēm +Es, GMail, Kalendārs, Dokumenti utt. , tad visdrīzākā nākotnē tas tiks nomainīts ar parocīgāku izvēlni.

    Atvērt jauno Google Menu varēs no jebkura Google pakalpojuma, klikšķinot uz logo kreisajā augšējā pusē. Iespējams, ka to varēs uzlikt arī kā Google Chrome sākumlapu.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_1avoq_wyre5wqxnhxjz8ex9x1ey014_1.png[/img]

    Melnais baļķis – rīkjosla pārtaps neuzkrītošā pelēkā personalizētā statusa joslā, kurā lietotājs varēs saņemt paziņojumus.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_gmenu_1.jpg[/img]

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=vSIMpFfNLEA[/youtube]

    Google blogs

    #279059
    dzhonsons
    Participant

    Nez, man iet pie sirds arī “bezgaumīgā melnā josla”.

    #279060
    vincister
    Participant

    Vienotu, kā tad.

    Google+ iesākumā viss bija skaisti, tad mistiski no menu pazuda notifications, bet redz ne visiem, tikai Opera lietotājiem.

    Tāpat dažādus HTML5 brīnumus(e.g. Google+ spēlītes) nez kāpēc nevarot darbināt uz nekā cita kā Chrome un Firefox.

    P.S. Neņ emiet ļaunā, gribējās mazliet nozākāt gūgli.

    #279061
    Grifs99
    Participant

    un uz opera mini, šis menu neies! o_O 100 punkti.

    #279062
    bluebird
    Participant

    🙂 Tā ir vienmēr. Kad kaut kas jauns tiek ieviests tauta vienmēr šūmējās un pukst. Bet, ar laiku mēs adaptējamies un lietojam uz urrā. Neveido google šādas izmaiņas no gaisā izostītiem datiem, bet analizējot mūsu darbības un web lietošanas tendences.

    #279063
    daGrevis
    Participant

    Cilvēki paši nezin ko vēlas. +1

    #279064
    Participant

    Jau pašā melnās rīkjoslas ieviešanas sākumā teicu, ka dizainiski šī rīkjosla ir bezgaumīga un ļoti ceru, ka tas tik tāds pagaidu variants. Liels prieks par šo jaunumu.

    #279065
    deivs001
    Participant

    Man patīk šams! Lietoju!

    #279066
    dzhonsons
    Participant

    Kas jums pret melno krāsu? 😀 Ta jums netīk melnā notepad josla, tad kaut kas nav kā vajaga googles joslai.. Kas būs nākamais?

    #279067
    shady
    Participant

    Tā ir 😀 Es bez NP joslas nekādi vairs nevaru iztikt 😀 Tas ir tas pats, kas lasīt portālu neielogotam…

    #279068
    shady
    Participant

    bluebird +1

    #279069
    Aldis
    Participant

    Ne jau Googles vaina ir ka šāds solis jāveic, bet gan operisti, tie kas veido šo pārlūku. Negribu fleimwārot, bet jā Chrome un FireFox vislabāk pagaidām saprot html5, un vislabāk attēlo mājas lapas 🙂 Nevajag teikt, ka nezinu ko runāju, jo… ikdienā strādāju ar tieši šiem trijiem… reizē.. 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā