Battlefield 3 un Battlefield 3

Sākumlapa Forumi Datorspēles PC un Konsoļu spēles Battlefield 3 un Battlefield 3

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156105
    Willis
    Participant

    Taisos nopirkt Battlefield 3 , to var nopirkt Battlefield 3 un Battlefield 3 paplašināto versiju, mani interesē cik liela atšķirība ir starp abām spēles versijām, vai tās tik stipri atšķiras ka paplašinātā versija maksā vairāk kā divas reizes dārgāk?

    Ja man uz doto brīdi nav pietiekoši naudas vienības lai nopirkt paplašināto versiju, labāk krāt vai sākumam pietiek ar Battlefield 3?

    [img]https://0.tqn.com/d/compactiongames/1/0/3/q/1/battlefield-3-box.jpg[/img]

    #283230
    KristoZ
    Participant

    Tu ar to paplašināto domā Battlefiled 3: Back to Karkand? Ja tā, tad to nemaz bez pamata versijas nevar spēlēt. Un kur Tu atradi papildinājumu par divreiz lielāku cenu?

    #283231
    Willis
    Participant

    Par ‘Back to Karkand’ nemācēšu pateikt, nepievērsu uzmanību, bija parastā versija un paplašinātā ar vairāk ieroču izvēli un kartēm. Parastā maksāja ap 14.Ls, paplašinātā ap 37.Ls, es to ELKORÄ€ redzēju.

    #283232
    Wuu
    Participant

    Š…em parasto, bet tā būs Krievu valodā. Back to The Karkand DLC varēja iegūt tikai preorderā.

    #283233
    Willis
    Participant

    Elkorā Battefield 3 ir ar visu Back to the Karkand, kādus 50 metrus no Elkora, Kimi internetveikalā tā ir vēl lētāk .

    #283234
    Wuu
    Participant

    Nē nav, tikai preorder. Tas kas Elkorā ir papildinājums atsevišķi.

    #283235
    Chr1s
    Participant

    Nepērc no tiem žīdiem, krievu atslēga maksā 2x lētāk.

    #283236
    Willis
    Participant

    Nopirktu jau no latviešiem, tikai viņi kā žīdi atslēgu pārdod 2x dārgāk.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā