Uzlēju [p] pc virsū alu :(

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Uzlēju [p] pc virsū alu :(

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155792
    itspec
    Participant

    Sveiki!

    Es savam [p] pc uzlēju virsū alu, uz kreisās puses, kur pc atrodas kūleris un vieta, kur pieslēgt projektoru, kā ari citas lietas, taču alus pudele [ar labāko alu no «Aldaris»] apgāzās blakus [p] pc.

    Varētu teikt, ka alus izlija nedaudz, kas ir salīdzināms ar to, ka izlej apmēram divas mazās glāzes, no kurām dzer vodku.

    Nekavējoties:

    Atvienoju no elektrības;

    Atslēdzu power

    Noslaucīju pc

    Izņēmu bateriju, lai gan tā netika skarta. [Drošības spēc]

    Uzliku pažāvēties..

    Jāsaka, ka alus uzlija arī uz klaviatūras, bet tā jau man ir jāmaina, par to es mazāk uztraucos, es domāju, kas notiek zem tās, kur alus tika iekšā, lai gan es ļoti lielā ātrumā visu šo problēmu novērsu..

    Es šo rakstu no cita pc.

    Piezīmes:

    [p] – Portatīvais.

    Ko tas varētu ietekmēt pašam pc ?

    Neskatoties uz to, ka kritis, ka pirms pāris gadiem uzlija virsū piens, bet aizvien strādā 😀

    Iepriekšējā gadā, man no rokām izkrita pc, taču aiznesu pie meistara un ātri vien visas problēmas novērsu.

    #281305
    grisha
    Participant

    Tas nBrr, kaa to shampuunu var dzert? Sliktaakais alus, kas proveets. Tas taa.

    Visu esi labi izdariijis, atvienojot pat bateriju. Es tomeer ieteiktu vinju izjaukt un kaartiigi iztiiriit. VAr jau arii shoreiz saiet, vienkaarshi pagaidaidot paaris dienas, lai kaartiigi viss nozhuust, bet nu tas ir 50/50.

    #281306
    itspec
    Participant

    Pēdējā laikā alos ir tikai peles un nekas vairāk arī nav……

    Taisnība, ka to dariju ļoti ātri, lai gan biju izdzēris trīs pudes alus, es aizvien varēju novērst visas problēmas.

    Pie mums ir ļoti slikti, ap + 28 grādiem un es domāju, ka tur nav ko daudz žāvēt, jo es jau toreiz neko daudz nežāvēju, aizvien pc iet un ir gājis dāžādos apstāķlos..

    Bateriju man bija iesmesls atvienot, jo man vienā progā rāda, ka baterijai ir slikts stāvoklis un tas varētu būt izkaidrojams ar to, ka pc bija man izkris no rokām, taču uzlika pa jaunu OS un tā tālāk un atkal pc gāja..

    Man vēl jātaisa darbs un projekts un man ļoti tas pc ir vajadzīgs…

    Bieži cenšos veidot kopijas, kur vien iespējams tās uzglabāt, lai nekas nekur nepazūd, jo tiešām ir gadijies, ka pazūd..

    Pēc kritiena, pc [HDD] vairs nebija lietojams un man nomainija pret jaunu HDD, lai gan info no HDD neizdevās atjaunot, tomēr tam sekoja nejauša fleškas dzēšana, taču ātri vien arī info dabuju atpkaļ un nebija nekādu problēmu 🙂

    #281307
    usins
    Participant

    iesaku iztīrīt. jo ar laiku kontakti vr apsūbēt un tad čau rasma, neviens vairs nesalodēs un nepārlodēs. jo apsūbējis kontakts normālu caurumu var izdedzināt.. ir liela pieredze ar sitādām figņām. Jo ātrāk atver un pārmazgā ar spirtu vai kontaktu klīneri jo labāk.

    #281308
    itspec
    Participant

    Nu.. Es pats to netaisos uzņemties, tur vajag kādu, kas to varētu izdarīt manā vietā. 🙂

    #281309
    Chr1s
    Participant

    Aldara alus izstrādājuma lietošana un dēvēšana par alu ir sevis necienīšana.

    Ja izslēdzi kompi pirms šķidrums nokļuva uz mātenes un paspēja salaist uz īso, tad problēmām nevajadzētu rasties. Aiznest notīrīt gan būtu lietderīgi.

    #281310
    Aldis
    Participant

    Uz klavas trāpijās? Nu sliktākajā gadijumā ja izžāvēsi Tev klaviša nosprāgs, un varēsi pagaidu variantā cilpot uz maximu pakaļ usb ārējai klavai kamēr neatradīsi jaunu.

    Ja uzreiz izslēdzi, tad tālāk par kūleri un radiatoru nebūs nekas ticis (Ja vispār tika kaut kur iekšā), kaut gan, iesaku pielietot usiņa metodi.

    Un niks ir perfekts! 😀 😀

    #281311
    itspec
    Participant

    Pladies 😀

    Es ilgi domāju, kādu niku lai es lieku, taču izlasīju «IT portāls» un vienkārši ienāca prātā tāds niks, kas ir atbilstoš šim portālam 😀

    Man pc klavene aizvien strādā, arī pēc tā, ka nokrita pc uz grīdas, arī strādāja 🙂

    – Uz vienas mazas maliņas tikai trāpijās, ne jau uz visas klaves 😀

    Neiznu, kā lai paskaidroju, ka mans pc smaržoja pēc alus, bet aizvien jau tā smaka nedaudz jūtama, lai gan mans viens alus vēl ir, es to laikam nedzeršu pie pc vairāk 😀

    Es uzreiz atvienoju pc no elektrības un tai pašā mirklī atslēdzu no power.. 🙂

    Jāsaka, ka pagaidām nav nekādu problēmu, taisīju dažus testus un tie neko sliktu neparādija.

    Cerēsim, ka strādās arī turpmāk, lai gan mums ir ideals meistars, kurš ātrā laikā var visu salabot un dzīvo netālu 🙂

    #281312
    shady
    Participant

    Kā jau tev teica, vajag tomēr uztaisīt apkopi. Tas, ka tev šobrīd viss strāda, tas vēl nenozīmē, ka viss ir ok…. Problēmas var parādīties ari pēc pāris mēnešiem.

    Nogulsnes nav veselīgas elektrotehnikai.

    #281313
    itspec
    Participant

    Tā tas ir… Man gan strādā pc jau gadu kopš tā notikuma, ka toreiz uzlēju virsū sulu vai pienu, vairs neatceros, kas tas īsti bija, bet es mēģināsu ko darīt lietas labā, paldies.

    #281314
    usins
    Participant

    Kāda jēga tad rakstīt, ja pirms gada?

    Nu var gadīties ka pie lielākas slodzes kas nestrādās utt. variantu daudz un dikti, tapēc ir jāuztaisa apkope datoram, lai pārliecinātos, ka viss oki. aplope varētu maksāt līdz 10 ls ja nekas nav jādara, tikai jāizarda un kontaktklīneri dažās vietās jāpalieto un pastas jāpārsmērē.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā