USB porti

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157208
    Willis
    Participant

    Datora platē ir divi USB3 porti, man ir vajadzīgi trīs USB portus, vai ir kādi sadalītāji lai iespraužot to vienā USB3 portā varētu pievienot divus USB vadus ?

    ASUS P8Z77-V platē pele un klaviatūra darbojas ja tikai vadi ir iesprausti USB3 portos, man vajag vēl vienu brību USB3 portu.

    #290607
    WordPad
    Participant

    Ir gan.

    #290608
    shady
    Participant

    To sauc par “USB HUB”.

    Te vesela jūra ar piedāvājumu:

    #290609
    Willis
    Participant

    Kādi tie ir ?

    #290610
    shady
    Participant

    Kas kādi?

    Un te priekš USB 3.0, bet padārgs: https://www.dateks.lv/cenas/104/57223_chieftec_4_port_usb3_0_hub.php

    #290611
    Willis
    Participant

    Kādi izskatās ? Spriežot pēc cenas priekš USB3 laikam ir no cēlmetāla !

    Paldies . 🙂 Tēma slēgta .

    #290612
    KristoZ
    Participant

    Kāpēc tad tevis norādītajā mātesplates specifikācijā ir rakstīts, ka aizmugures panelī ir veseli četri USB3 porti, un divi vēl uz paša dēļa (pie tīkla kabeļa ligzdas)? Turklāt izmantot USB 3.0 priekš klavieres un peles – tas ir, maigi sakot, overkills.

    P.S. Ä€, ja tēma jau “slēgta” un viss ir skaidrs, tad es atvainojos – būs vien jāpērk cēlmetālu sakausējuma USB dalītājs. Pardon.

    #290613
    Willis
    Participant

    Nu ko lai es saku, paņem klaviatūru un peli, pieslēdz pie tādas plates USB2 portiem un redzēsi ka nestrādā .

    Par to pat manuālī ir rakstīts .

    #290614
    KristoZ
    Participant

    Kurā lappusē?

    #290615
    Willis
    Participant

    Š ajā lappusē tas ir parādīts un manuālī biezā kā bībele tas ir sīkāk rakstīts .

    Klaviatūra ar vadu piekonektējas arī USB2 portos, bezvadu klaviatūra un bezvadu pele USB2 neizrāda dzīvības pazīmes, arī HDMi portā ispraužot klaviatūras vadu nekas nesanāk-klusums .

    Es takš nesamelošu, vai ne !

    (T.R.T.D!)

    😉

    #290616
    garaisezis
    Participant

    lai šos slimā suņa murgus sagremot man ar vienu aliņu nepietiek piedod, pienāc rīt….

    #290617
    m_janis
    Participant

    Bildē ir skaidri redzami 4 USB 3 porti (un arī tas, ka pele spraužama pie USB2 vai PS2). Ko tu tur murgo par diviem ? Kādā vēl HDMI portā peli vai klavieri? Ko pīpē ?

    #290618
    Lielkuilis
    Participant

    Viņš vairs nepīpē – tikai klepo un cenšas izpūst.

    #290619
    Willis
    Participant

    Jā, par HDMI un portu, es kļūdījos rakstot, ka ir 4 USB3 porti nezināju un un tāpēc bildē pat nepaskatījos, bet ne par to ir stāsts, pievienojot peli vai klaviatūru pie USB2 portiem savienojums neizveidojas .

    #290620
    m_janis
    Participant

    Pelei un klavierei ar USB2 normālā variantā ir jādarbojas. Meklē problēmas softos (līki instalētos/konfigurētos) vai dzelžos (mazāk ticams, bet ne neiespējams).

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā