Apple mainīs vecos iPhone pret jaunajiem

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Apple mainīs vecos iPhone pret jaunajiem

Post no samurajs » 07 Jūn 2013, 13:17

Kā ziņo Bloomberg, Apple līdz mēneša beigām gatavojas sākt programmu veco iPhone viedtālruņu apmaiņu pret jaunajiem modeļiem (šobrīd iPhone 5). Š im nolūkam tiek slēgts līgums ar izplatītāju Brightstar, kurš jau sadarbojas ar mobilajiem operatoriem AT&T un T-Mobile. Pavisam plānots iepirkt un tālāk pārdot ap 15 miljoniem iPhone. Brightstar jau šobrīd savāc 80% no visiem vecajiem tālruņiem ASV teritorijā un caur savām pārstāvniecībām pārdod tos 50 pasaules valstīs.

Īpaša vērība second hand politikā nu plānota tieši iPhone. Iepirktās kārtībā esošās ierīces pēc uzpucēšanas pārdos jaunattīstības valstīs, kur pēc iPhone 4 un 4S joprojām ir augsts pieprasījums. Savukārt cilvēks, kurš būs nodevis veco Apple tālruni, saņems ievērojamas atlaides iPhone 5 iegādei.

Š obrīd AT&T uzpērk darba kārtībā esošus iPhone 4/4S par 200$. Š ā operatora klientiem apmaiņas gadījumā vispār nekas nebūs jāpiemaksā, jo 16 GB iPhone 5 ar līgumu maksā tieši 200$.

Minētā politika Applei ir ļoti izdevīga, ja attīrīs ASV tirgu no novecojušiem modeļiem un stimulēs kompānijas fanus iegādāties jaunāko preci.

Image

Avots
Image

Edgars Trusins

Re: Apple mainīs vecos iPhone pret jaunajiem

Post no Edgars Trusins » 30 Apr 2018, 12:51

Labdien gribu samainit apple 6s pret apple x at many piemaksu

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”