Pērku audiokasetes

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pērku audiokasetes

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159986
    Quagmire
    Participant

    Sagribējās paklausīties audiokasetes, tāpēc gribētu nopirkt kādu kaudzi, ja nu atrodas vēl kāds, kas nav izmetis. 😀

    #310326
    aoma
    Participant

    Pirms kāda pusgada izmetu pēdējās, klausīties nebija vēlmes, un nav vairs arī, kur atskaņot.

    #310327
    shady
    Participant

    Es ar pirms pāris mēnešiem izmetu veselu maisu…

    Nav jēga turēt, vietu tik aizņem.

    #310328
    Nelabojams
    Participant

    Kaut kur ir viena kaste. Bet nepārdodu. Labās rokās atdošu tāpat. Galvenā problēma – kā savāksi?

    #310329
    Quagmire
    Participant

    Pastastacija.lv vai post24.lv, piegādi, protams, apmaksāšu. 🙂

    #310330
    nevertell
    Participant

    Mopsi, fū. Viņš taču teica

    Quote:

    Labās rokās atdošu tāpat.

    #310331
    richijs
    Participant

    Zinot mopsi, kāds viņš pisnesmens varam gaidīt Ventspils tirgū stendu ar audio kasetēm 50centi gabalā 😀

    #310332
    Quagmire
    Participant

    Uz priekšu, es gan šaubos, vai kāds pirks! 🙂 Un vispār, kāds vēl pisnesmenis? Tas man jāklausās katrā topikā, bet ko es reāli esmu nopircis ar mērķi pārdot un nopelnīt? Ko? A?

    #310333
    richijs
    Participant

    Nopircis droši ka neesi neko 😀 Iespējams, tāpēc ka naudas nav, bet par brīvu neviens neatdod 😀 Bet idejas no tevis nāk daudz 😀 Pirms kāda mēneša gribēji kļūt pārākais numismāts 😀

    #310334
    Quagmire
    Participant

    Numismāts – amatieris esmu jau kopš īpašā dizaina latu laikiem, tagad turpinu to pašu ar eiro, bet kas? Nedrīkst?

    #310335
    richijs
    Participant

    Nopirki jauno 5 euro sudraba monētu, kas veltīta Baltijas ceļam? Maksā tikai 41euro ar astīti. 😀

    #310336
    Quagmire
    Participant

    Nē, nebija kā tikt uz Latvijas banku. Ļoti skaista monēta, būtu ticis, būtu nopircis.

    #310337
    Aldis
    Participant

    Un kā ar Rīgas 2€ monētu?

    #310338
    Quagmire
    Participant

    Pēc tās gan sanāca aizbraukt. Un vispār, ja tas tik ļoti interesē, var sazināties ar PM starpniecību, šis topiks ir par to, ka pērku audiokasetes nevis par to, ko daru brīvajā laikā.

    #310339
    Crow
    Participant

    Saprati, Aldi, bļin? PM. PM, un nevis te. Kas ir, mopsim teu internets jāmāca lietot? Mhh… /S /s /s 😀

    #310340
    Quagmire
    Participant

    bump

    #310341
    Quagmire
    Participant

    bump

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā