Iesakiet krāsaino lāzerprinteri/skeneri ar Bluetooth savienojumu

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Iesakiet krāsaino lāzerprinteri/skeneri ar Bluetooth savienojumu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160116
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Vajadzīgs lāzerprinteris/skeneris/kopētājs kuru datoram var pieslēgt ar Bluetooth. Lūdzu nejaukt ar WiFi, lai gan arī WiFi in RJ45 būtu tīri noderīgi bonusi. Jādrukā un jākopē būs pietiekami daudz lai tintes ejakulātori netiktu izskatīti kā optimāls variants.

    #311114
    Andron MacBeton
    Participant

    Pameklē vel ar infrasarkano!

    Tādas lietas ir jāpērk kantora adminam, nevis sētniekam.

    #311115
    m_janis
    Participant

    Cerams, tajos “daudz” neietilpst foto u.c. nopietni grafikas darbi, lai apgalvotu ko tik murgainu, kā “tintes ejakulātori netiktu izskatīti kā optimāls variants”. Lāzerprinteris un kvalitatīva foto izdruka – tā ir utopija.

    #311116
    ruukjis
    Participant

    BT krāsaini lāzer-kombaini?… Nu tādi, cik man zināms, ir tikai lielie kopētāji, piemēram, Ricoh Aficio MP C3002.

    Tikai… nafig BT? Salauzi portnim Wi-Fi adapteri un tagad klientam mēģini iestāstīt, ka bez Wi-Fi dzīve ir saldāka… arī printējot? 😀 Es nespēju iedomāties nevienu scenāriju, kurā BT būtu nepieciešams…


    @m_janis

    Tu lasīt proti? CIlvēks jautā pēc kvantitātes, ne kvalitātes un tur ekonomisks tintenieks ir utopija.

    #311117
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Redziet par ko pārvēršas forums dēļ viena pārnēsātā skābekļā badu piedzīvojušā lauku alkāna! Uzdevu normālu jautājumu cerībā ka kāds kurš ikdienā vairāk ņemās ar printeriem (varbūt servisa meistars) zinās kādu modeli kuru ieteikt. Tā vietā viens incestoīds palaiž gāzes un pārējie arī ne pa tēmu atbild.

    Printeris nepieciešams pasniedzējai klases darbu sagatavošanai. Fotogrāfijas drukāt nav nepieciešams bet krāsām iekš teksta ir jābūt. Apjoms ir kādas 20-40 lapas ik pēc pāris dienām. Tintenieks ir gan lēni, gan būs bieži jāmaina kārtridži visnepiemērotākajos brīžos. WiFi neder dēļ tā ka datoram internets tiek lietots no blakus esošā publiskā WiFi kurā sēž arī daudzi citi. Tādam slēgt klāt tīkla printeri nebūtu gudri. Parasto USB būtu ļoti apgrūtinoši lietot dēļ ergonomiskām problēmām.

    Pie tam es neesmu dabā redzējis WiFi skeneri. Laikam es esmu sētnieks.

    #311118
    garaisezis
    Participant

    man ir šāds Samsung SL-C410W printeris –

    Links

    kuru pa taisno esmu pieslēdzis pie PC izmantojot wifi bez routera jo pašam ir Mobilais internets…

    Par skaneriem gan neko nepateikšu un par brīnumiem kas iet uz Bluetooth vēl jo vairāk.

    #311119
    ruukjis
    Participant

    Yeap, tu esi sētnieks.

    1. Es tev atbildēju pa tēmu.

    2. Ir tāda lieta kā, piemēram, HP eprint. (citiem ražotājiem tas serviss varētu saukties savādāk… ja vispār ir)

    3. Ir tāda lieta kā skenēšana uz e-pastu.

    Vēl viens risinājums ir slēgt printeri pa taisno caur WPS pie kompja.

    Š is risinājums tev būs krietni lētāks nekā BT kombains.

    #311120
    MeistarsUnVergs
    Participant

    McB vienmēr abild pa tēmu, it sevišķi ja runa iet par priekšlaicīgi dzimušiem vieglas uzvedības sieviešu bērniem!

    Printēšanai jādarbojas neizmantojot inerneta servisus.

    Skenēt uz e-pastu ir risinājums caur dirsu.

    WiFi jau tiek izmantots lai pieslēgtos internetam cau publisko access point. Prasīt skoloājai lai katrreiz kad grib kaut ko drukāt vienlaicīgi sēžot eklasē pārslēdz bezvadu tīklus ir par daudz.

    Risinājums būtu Bluetooth to USB adapteris. Meklējot googlē parādās miljons rezultātu ar adaptēšanu otrā virzienā 😀 Bet tādas lietas eksistē, pats zinu ka ir bluetooh to COM adapteri priekš automašīnu diagnostikas.

    #311121
    ruukjis
    Participant

    Izmantot BT printēšanu caur adapteriem ‘ot tas ir kārtīgs risinājums caur dirsu… bet nav mana darīšana kā gribi tā cīnies.

    #311122
    dexsters
    Participant

    20-40 Lapas ik pa pāris dienām nebūs par treknu šāds printeris? Nezinu kas tev tas par publisku WIFI bet teorētiski šamam varētu piekonektēt Client AP un tālāk rūteri un savu LAN.Ar https://www.senetic.lv/product/locoM2 vajadzētu sanākt ,,divi vienā,,

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā